Düşüncelerim boş, düşüncelerim anlamsız, düşüncelerim sensiz artık...Hissedemiyorum eskisi gibi ! Duyamıyorum insanların çığlıklarını.. Duyularımı kaybettim ben, belkide hayatımı...Anlaşılan su oldu kiÿÿ; acılar boşa çekildi...zamanlar boşa tüketildi.Değmezmiş demek bile fazla artık senin için... Hislerin öldüğü yerde yalnızlık başlar.Benimkisi daimi olur bundan sonra.Gece yarıları akıtılan gözyaşları boşuna.. bir sigaranın son dumanına kadar gizlenen duygular boşuna ...Aslında SEN de

Bu konu 1693 kez görüntülendi 1 yorum aldı ...
Nefret ediyorum artık senden... 1693 Reviews

Konuyu değerlendir: Nefret ediyorum artık senden...

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1693 kez incelendi.

Emine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    10681
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    13
    Tecrübe Puanı
    100
    @Emine

Standart Nefret ediyorum artık senden...

Düşüncelerim boş, düşüncelerim anlamsız, düşüncelerim sensiz artık...Hissedemiyorum eskisi gibi ! Duyamıyorum insanların çığlıklarını.. Duyularımı kaybettim ben, belkide hayatımı...Anlaşılan su oldu kiÿÿ; acılar boşa çekildi...zamanlar boşa tüketildi.Değmezmiş demek bile fazla artık senin için...
    Hislerin öldüğü yerde yalnızlık başlar.Benimkisi daimi olur bundan sonra.Gece yarıları akıtılan gözyaşları boşuna.. bir sigaranın son dumanına kadar gizlenen duygular boşuna ...Aslında SEN de boşunasın... ya da kendini zorla böyle gösterdin bana...Seni hayatımda artık herhangi birine çevirdim...
    Herhangi bir yerde, herhangi bir zaman, herhangicesine bana gözüküp bir anda hayatımdan kaybolan HERHANGİ...Saçmalıyorum belkide...
    Ama zaten hayat saçma değil mi?Bir doğum sancısından sonra başlayan bu anlamsız süreç saçma değil mi?İnsanlar saçma değil mi?Bu teknolojik zamanda monotonlaşan sevgiler saçma değil mi..?Bence tümü saçma... Benim saçma olduğum gibi...AŞKININ saçma olduğu gibi...Seni kazandığımıdüşündüğüm her noktada aslında kaybetmişim...Rol yapmışsın sen, SEVMEMİŞSİN...Ya ben...???Umarsızca, hiçbir şeyi önemsemeyecek kadar yolunu kaybetmişcesine neden bağlandım sana ?SEN duygularını 1-2 SMS´e sığdırabilecek kadar BASİT, ben ise satırlara sığdıramayacak kadar MAĞDURUM...Kuru bir yer arıyorum artık mendillerimde... Ağlayabilmek için...Sana olan nefretimi sonsuza dek saklayabilmek için...NEFRET EDİYORUM...!!!Sen öldün benim karanlık dünyamda...Bulunamayacak kadar derine saklandın...Karşıma çıkamayacak kadar eziksin artık... Duygusuzsun sen... Var mısın SEN? bence yoksun ki... (aslında hiç olmamışsın ki...)

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: Nefret ediyorum artık senden...

Kategori: Türkce Şiirler

Konuyu Baslatan: Emine

Cevaplar: 1

Görüntüleme: 1693

ŞiMaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    10831
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri