Kullanıcı Tag Listesi

Bizler yasadigimiz zaman,bölge, yöre ve örf adetleri nedeni ile cocuklarimizi,kadinlarimizi pek cidiye alinmadiginin habersizce bir yasam sürdürdügümüzün acisini ceken bir halk oldugumuza inaniyorum!!Ailede birseye karar verildiginde EVIMIZDEKI yasayan INSANLARIN yasina,cinsiyetine bakarak kararlar alan bir halk olarak malesef ILERLEMEYEN bir gelecek kurmaktayiz. Halbuki evimizde yasayan her insanin bir düsüncesi olduguna inanarak düsünceleri sorulabilir egerki düsünce olumlu ise o insana

Bu konu 774 kez görüntülendi 0 yorum aldı ...
Kendimiz ve Cocuklarimiz! 774 Reviews

Konuyu değerlendir: Kendimiz ve Cocuklarimiz!

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 774 kez incelendi.

Torpag - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    19
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Bahsedildi
    0 Mesaj
    Etiketlenmiş
    0 Konu
    Tecrübe Puanı
    412
    @Torpag

Standart Kendimiz ve Cocuklarimiz!

Bizler yasadigimiz zaman,bölge, yöre ve örf adetleri nedeni ile cocuklarimizi,kadinlarimizi pek cidiye alinmadiginin habersizce bir yasam sürdürdügümüzün acisini ceken bir halk oldugumuza inaniyorum!!Ailede birseye karar verildiginde EVIMIZDEKI yasayan INSANLARIN yasina,cinsiyetine bakarak kararlar alan bir halk olarak malesef ILERLEMEYEN bir gelecek kurmaktayiz.
    Halbuki evimizde yasayan her insanin bir düsüncesi olduguna inanarak düsünceleri sorulabilir egerki düsünce olumlu ise o insana evet sen bu kunuda cok haklisin denilerek ÖZ GÜVEN VE DÜSÜNCE söyleminde destek olarak dahada ilerleme saglana bilir veyahuttaki eger düsüncede yanlislik veya olumsuzluk varsa bilginin yeterligi kadar ona dogruyu anlatarak bu böyle olursa bizim icin daha iyi olmazmi diye sorarak destegi alinarak bak bu konularda seninde dünce payin var denilerek AILE VE TOPLUMUN ilerlemesi saglana bilir.

BU KONU BILHASSA EVINDE COCUKLU KISILERIN VE ANNE BABA ADAYI OLACAK NESILLERIN DIKKATINE olursa ise yarar diye düsünüyorum.
    YANLISLAR CEZA ILE DEGILDE ÖVÜT VE PAYLASIMLARLA CÖZÜLSE HER SORUNUN ÖTESINDEN GELIRIZ diye düsünüyorum.

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: Kendimiz ve Cocuklarimiz!

Kategori: Psikoloji

Konuyu Baslatan: Torpag

Cevaplar: 0

Görüntüleme: 774

Etiketler

Yer imleri

Yer imleri