Ewt Sevgili canlar Serçemizin başlattığı Üyelerle röportajı bu haftada ben sunuyorum İkinci haftamının konuğu Gönül gül ewt Gönül gül 1 hafta süren var cevapların şimdiden merak ediyorum kolay gelsin… , GENEL SORULAR Adın, yaşın(doğum tarihin), burcun nedir :

Bu konu 11602 kez görüntülendi 40 yorum aldı ...
Haftanın konuğu Gönül Gül ... 5,00 11602 Reviews

Konuyu değerlendir: Haftanın konuğu Gönül Gül ...

5 üzerinden 5,00 | Toplam: 1 kişi oyladı ve 11602 kez incelendi.

Sayfa 1 Toplam 5 Sayfadan 123 ... Sonuncu
    MuTSuZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    366
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    597
    @MuTSuZ

Standart Haftanın konuğu Gönül Gül ...

Ewt Sevgili canlar Serçemizin başlattığı Üyelerle röportajı bu haftada ben sunuyorum İkinci haftamının konuğu Gönül gül ewt Gönül gül 1 hafta süren var cevapların şimdiden merak ediyorum kolay gelsin…
    ,

GENEL SORULAR

Adın, yaşın(doğum tarihin), burcun nedir :

Esmer mi
    /Kumral mı/ Sarışın mısın:

Göz rengin nedir
    :

Boyun ve kilon nedir
    :

Nickin neden Gönül gül? :

Okul-İş kısaca bahseder misin
    :

Sigara yâda alkol kullanıyor musun
    :

Tuttuğun takım var mı
    :

Hobilerin ve Fobilerin nelerdir
    :

En büyük takıntın nedir
    :

En büyük hayalin nedir
    :

Çocukken büyüdüğünde ne olmayı hayal ederdin
    :

Giyim tarzın nasıldır
    :

En istikrarlı olduğun konu nedir
    :

Sana sorulduğunda asla cevap vermeyeceğin soru hangisidir
    :

En beğendiğin ve beğenmediğin huyun nedir
    :

Nasıl bir kişiliğe sahipsin
    :

Sinir katsayın nedir
    Sabırlı mısın yoksa ateş gibi parlar mısın:

En sevdiğin renkler nedir
    :

Hangi tür müzikten hoşlanırsın
    / Kimleri dinlersin:

En sevdiğin şarkı hangisi
    Neden :

Sevdiğin ya da ilgilendiğin bir sanat dalı var mı
    :

En sevdiğin yazar kimdir ve ne tür kitaplardan hoşlanırsın
    :

En beğendiğin film hangisi ve aktör/aktrist kimdir :

Benzetildiğin biri var mı
    :

Normal bir günün nasıl geçiyor
    :

Yaşadığın yerden bize bahseder misin
    Dışarı çıktığında nerelere gidersin, neler yaparsın:

İÇ DÜNYANIZA AİT SORULAR

Yalnızlık hakkında neler düşünüyorsun:

Keşke kelimesi ne ifade eder sana
    :

Kolay bağışlar mısın
    /Kin tutar mısın :

Yaptığın en büyük çılgınlık nedir
    :

Bugünlerde en çok duyduğun söz nedir
    :

Evde yokluğunu hissettiğin şeyler neler
    :

Geçmişte yaşasaydın kim olurdun
    :

Korkularını, özlediklerini ve sevdiklerini bizimle paylaşır mısın
    :

Hayatta ne olmasa her şey daha güzel olurdu
    :

issiz bir adaya dussen yanina almayacagin 3 sey ne olurdu
    :

Yapmaktan en çok hoşlandığın şey nedir
    :

Şu an olmasını istediğin bir şey var mı
    :

Yediğin halde '' Ben bununla doymam!'' diyecek kadar karşısında zayıf olduğun yemekler hangileri
    :

İzlemekten keyif aldığın TV programları nelerdir
    :

Televizyon yapımcısı olsan yapmak istediğin program ne olurdu
    :

Hayatta en çok kıymet verdiğin şey nedir
    :

Çocuklarla kolay anlaşabilir misin
    :

Aşağıdaki sıfatlar senin için ne ifade ediyor
    Kısaca tanımlar mısın:

Aşk:
    Sevgi:
    Hayat:
    Dostluk:
    Para:
    Ölüm:
    İş:

Hayat felsefen nedir
    Hayatına yön veren düşüncelerin veya hayat amacın nelerdirBunu açıklayan bir sözün varsa buraya yazar mısın :

Gün içinde en çok hangi duygu hâkim olur sana
    :

Hayat bir yap-boz tahtası olsa hangi parçasında yer almak isterdin
    :

Seni anlatan bir şiir istesek senden
    :

Azeribalasi.com SİTEM'E AİT SORULAR

Forumu nasıl buldun (Google ya da tavsiye v.b )

Ne kadardır bu ailenin içindesin

Forumda en çok takıldığın bölüm hangisi

Foruma ne kadar zaman ayırıyorsunNeden :

Forumda en fazla beğendiğin isim ve nedenini paylaşır mısın
    :

Forumda en iyi anlaştığın isim/isimler kim/kimlerdir
    :

Forumda seni en mutlu eden olay nedir
    :

Forum hakkında düşüncelerin ve forumla ilgili kendi hedeflerin nelerdir
    :

Forumda yönetici olsaydın ilk ne yapardın ne gibi fikirlerin olurdu

Yöneticilerden bir rican var mı? :

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: Haftanın konuğu Gönül Gül ...

Kategori: Tanışma alanı

Konuyu Baslatan: MuTSuZ

Cevaplar: 40

Görüntüleme: 11602

↨┌──▂▃▅▇═══► MuTSuZ® ◄═══▇▅▃▂ ──┐↨
    █▄▄▬▬▬▬DaMaR▬▬▬▬▬DaMaR▬▬▬▬▄▄​█

gonul gull - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    25
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    592
    @gonul gull

GENEL SORULAR

Adın, yaşın(doğum tarihin), burcun nedir :

adım gönül doğum tarihim 12.12.1976 burcum başak

Esmer mi/Kumral mı/ Sarışın mısın:
    esmerim

Göz rengin nedir:
    kahverengi

Boyun ve kilon nedir:

Nickin neden Gönül gül :

adimi g ve ö harfinden bazi insanlar söyleyemiyorlar günül ğanim gül ğanim diye diye bende gönül gül ismini benimsedim.

Okul-İş kısaca bahseder misin:
    işletme mezunuyum.Özel sektörde muhasebe artı firma temsilcisiyim.

Sigara yâda alkol kullanıyor musun:
    sigara kulanıyorum

Tuttuğun takım var mı:
    fenerliyim fanatiklik benim işim değil.

Hobilerin ve Fobilerin nelerdir:
    hobi olarak devamlılık arzeden bir şey yok.yenilikler değişik likleri her zaman severim. takıntılarım yoktur.bir şeye bağli yaşamak sabit çizgide gitmek bana göre değil.ama zevk duyduğum şeyleri kısmende olsa takip ederim.şiir okumak kitap okumak yeni şeyler öğrenmek en zevk aldığım şeyler.
    Fobimde sonradan ortaya çıkmış şeyler.üzerime doğru hızla gelen araba bide yükseklik korkusu maalesef.diyeceksiniz ki üzerine hızla gelen araba fobimi kaç kız radyoda anlattığım olayı okuyanlar nedenini bilirler.  yükseklik korkusu ; çocukken uçurumların kenarından bile korkmazken birden oluştu ve hala yenemedim.

En büyük takıntın nedir:
    insanların birbirlerine olan kötü davranışları.insanları severim üzülmelerinden etkilenirim.pek üzerimden atamam.

En büyük hayalin nedir:
    insanlara hele çocuklara hakettikleri mutluluğu vermek.en değerli varlıklar çocuklar bence

Çocukken büyüdüğünde ne olmayı hayal ederdin:
    araştirmacı bilimadamı olmak ve hep okumak okumak.eğer gizlice ortaokula kayıt olmasaydım çevre baskısıyla zorla evlendirilmiş olacaktim.babam bana çok kızmıştı hep bir hatamı yakalamaya çalişmişti.bende azimle savaştim. takdirlerimi katlar uçak yapar eve ilk girdiğimde havaya fırlatırdım sevinçle.benim için kağit parçasının önemi yoktu.
    babamın yüzünde hayal kırıklığı olurdu.takii üniversiteyi kazandığımda çevrem komşum herkes babamı takdir edince olayın evladın babaya isyanı olmadığını anladı.oda sevincime ortak oldu..zafer herzaman zorluklarla kazanılmıştır.hayatımın ilk dersi….

Giyim tarzın nasıldır :
    değişken olmuşumdur hep.ama uçlarda aşiri kıyafetleri sevmem.albeni bana göre değil.zerafetden uyumdan ve spor giyinmekten yanayım.rahatlığıma çok düşkünümdür.
    bazen ortamın gerektiği giyindiğim olmuştur inadına sosyetenin onları şaşirtmak adina kisa sürelii şokları yaşatmışımdır.hayatı yaşama şeklini kendimin seçmem en önemli vasfım.kimse benim mantığım kabul etmedikçe bana bir şey dikte edemez.

hatalarımın cezası da çekeceğimi bilerek bilinçli yaşamaya çalişirim.
    En istikrarlı olduğun konu nedir:
    işim.işimi yapmakta ev ödevi yapma titizliğini yaşarım.A B C ihtimallerim ve çözümleri hep vardır.Bu sebeple bir diğer adim kriz masasıdır şirketde.çözüm üretmek benim işim.yeterki sorunu detaylarıyla bana aktarın çözümsüz iş yoktur.En son şıkkımızda kaybetmekdir.Kaybettiğindede buna hazırlıklı olman gerekmektedir.

Sana sorulduğunda asla cevap vermeyeceğin soru hangisidir:
    arkadaşlarımın sırları olacaktır.kendimle ilgili açıklayamacağim bir şey yoktur.şeffafım.

En beğendiğin ve beğenmediğin huyun nedir :
    En sevdiğim tarafım merhametli sevgi dolu oluşum .
    Beğenmediğim tarafım ise birkaç defa sabrettiğim bir konunun tekrarı halinde aşiri derecede sinirlendiğimde bu sinirime hakim olamamak.öyle böyle değil ortalık toz duman..şimdi bu kötü huyumun üzerine gitmeye çalişiyorum.malesef beni taniyan bilir.sinirlendim mi Allah esirgesin ..çok kötü

Nasıl bir kişiliğe sahipsin:
    arkadaşlarımın dediklerini ileteyim.
    komik bir insanım gerçekte,yapıcı toplayıcı olmak ,merhametli iyilikseven ama akıl mantık çerçevesinde daima gerçekleri arayıp huylar olsun beyin aktiviteleri olsun bütün kalıplardan sıyrılabilmek kısaca yenilikçi
    ve bunları insanlarla paylaşmak .paylaşımcı .
    İnsanın kendi bedenine hükmedebileceğini biliyormuydunuz. Örnekleri çok..araştırmalarım devam ediyor..

Sinir katsayın nedirSabırlı mısın yoksa ateş gibi parlar mısın:
    çok sabırlıyımdır.hataları görmez gelirim bile bile ladesleri çok yaşarım ama aynı insana bir üçüncü ladesi yaşatmam ve burnundan getiririm cezası ağir olur.

En sevdiğin renkler nedir :
    ağirlikli kalbimi cezbeden renkler beyaz ve siyah.Bence beyaz temizlik saflık , siyah gizemin rengidir.Tüm renkleri severim de şu çingene pembesine bitürlü kanım ısınmadı

Hangi tür müzikten hoşlanırsın/ Kimleri dinlersin:
    müzikde benim için enstürman önemli .tamamiyle bir keman hastasıyım. Sazla pek aram yok.zamanında kulağimin dibinde kötü çalanlar çok olduğu için pek az dinlerim.ud kemençe eski türk enstürmanları ilgimi çeken şeyler ve en önemlisi insan sesi.içtenlikle söylenen farça müzikler anlamasamda beni çok etkiliyor.

En sevdiğin şarkı hangisiNeden :

Tebriz .onu dinlerken azerbeycanın çektiği acılar mücadeleler osıra tv de haberlerde anımsadığım insanların yüzleri acıları.dinlerken o taraflara gidip o anı yaşayıp , Allah memleketime yaşatmasın diye acıyla karışık bir murat geçiyor kalbimden .Birgün memleketiminde savaşın yaşanacağini düşünmenin acısı belkide.
    Savaşın kendisi çok kötü.

Sevdiğin ya da ilgilendiğin bir sanat dalı var mı :
    resimle çok ilgilendim ortaokul lisede.sonra insan figürü çizmek günah dendi.bende soğudum.üniversitede resim bölümünde arkadaşım vardi onu realty çalişmalarında ek yardımlarım oldu o kadar.elimden attım kalemi bazen defter kenarına çizerim 
    şuan resim veya siir veya metin bana ne anlattığiyla ilgileniyorum.konu arıyorum ..yeniliklerden yeni şeylerden büyük haz alıyorum ama estetiği bozulmamış olacak.şarkıda bile öyle değilmidir.

En sevdiğin yazar kimdir ve ne tür kitaplardan hoşlanırsın:

Yarın elbet bizim, elbet bizimdir;
    Gün doğmuş, gün batmış, ebed bizimdir!..
    Necip fazıl kısakürek

ansklopedik tarz kitaplar hariç iyi kötü tüm kitapları okurum.kötünün içinden bile yararlı olanı alabilmek lazım diye düşünüyorum.
    En beğendiğin film hangisi ve aktör/aktrist kimdir :

GLADYATÖR en etkilendiğim filmdi.Dini inanışı ne olursa olsun doğrularında gidip savaşan insanlar benim ilgi odağim olmuştur.Filme ; müziği anlatımı konusu efekleri ara fenomenlere kadar toplamında bir bakış attiğinizda
    gerçekten beğenilen sevilen bir film olmuştur.aktör ve aktristlerde beğenim süreklilik olmaz.yaptiği işi takdir ederim devamlılık arzederse o liderdir konusunda .şuan dikkatimi çeken aktris mel gibson.Oda doğrularını yaşama ve öğretme konusunda şuan en önde gelenlerden.

Benzetildiğin biri var mı :

Ne bileyim herkes bir şey diyor.benim bir halim diğerime uymaz ki kıyafetin şeklin duruşun bile değiştirebiliyor seni.değişmeyen tek şey yüreğim.

Normal bir günün nasıl geçiyor:
    şu sıralar sıkıcı.çok aktif olmaya alışkın biri olarak tek eğlencem internet .hacker olacam galiba..

Yaşadığın yerden bize bahseder misinDışarı çıktığında nerelere gidersin, neler yaparsın:

Mersinde yaşiyorum.buranın mangal yerleri ve balikçi restaurantları meşhurdur.ormanlık yerleri çoktur.piknik amaçlı doğaya gidilir.genelde insanlar denize veya pikniğe yaylaya gideler.ben pek gezin değilim.işten eve evden işe.arkadaşlarımla kültürel faaliyelre katıldığımız oluyor.toplu sinemyaa gitme gibi.ama herkes evleniyor grubumuzda pek bekar kalmadıı .onların düğünleri şimdilik yapabildiğimiz tek sosyallik.
    Birde mersinin konserleri meşhurdur.her sene olur .en zevk duyduğumda zekai tunca konseriydi.tekrar gelse tekrar giderim o derece harika bir kişilik.konseride muhteşemdi.
    birde bitmek bilmeyen İngilizce kursum….
    İÇ DÜNYANIZA AİT SORULAR

Yalnızlık hakkında neler düşünüyorsun:
    kötü bir şey.kimse yalnızlığı yaşamak istemez istesede geçici bir süredir.
    genelde yalnızken bayanlar hep geleceği düşünür.hesaplar planlar ama hesap hiç tutmaz.
    Ben gelecekte mutlak ve mutlak ölümün olacağini bildiğimden akıllı insanın ahiretinede yatirim yapması gerektiğini düşünüyorum.ve şuan dada kendimle bir içhesaplaşma devresindeyim.Bu anlamda bazen üzüldüğünüz kahrolduğunuz şeyler o kadar ufalıp eften şeylere dönüşebiliyorki şaşırırsınız.birde kalp kırmamanın ne derece önemli olduğunu idrak ediyorsunuz.ya bir daha göremezsem diye bakıyorsunuz çevrenizdeki insanlara yumuşuyor davranışlarınız.işyerimde işin devamıyla ilgili istemdışıda olsa aldığınız kararlar insanları kırabilir.bunu en aza indirmeye gayret gösteriyorum.
    Keşke kelimesi ne ifade eder sana:
    dünyadaki keşkelere takılmamak gerektiğini.hiç bir zaman geç olmayacağini biliyorum. takii son nefesini verdiğin an artık dönülmez bir yolculuktasın işte o zaman keşke ler başlayacak.

Kolay bağışlar mısın/Kin tutar mısın :
    Şuana kadar herkesi affettim.Kin tutmuyorum.Ama hayatımdan insanları çıkarırım.iyice araştirip ikiyüzlü yalancı olduğunu ıspatladığım insanın tekrar yüzüne bakmak gelmez ona karşi insani duygularımı yitiririm.
    nefret etmediğime göre kin tutmuş olmam değil mi
    herzaman insanlara şans vermekten yanayım eğer kişi bunu huy edinmişse ona yapacak tek iyilik kalır gerçek dostlarını kaybetmesidir.buda belki hatalarını fark etmesini sağlayacak öğretici bir ders olur.

Yaptığın en büyük çılgınlık nedir :
    Muzipliğim tutar ama Çılgın bir insan olmadım

Bugünlerde en çok duyduğun söz nedir:

evde kaldin

Evde yokluğunu hissettiğin şeyler neler :

sessizlik

Geçmişte yaşasaydın kim olurdun:
    öyle sormayalımda kimi örnek almak isterdin diye sorulduğunu farzedeyim.Fatih sultan Mehmet ,Mimar Sinan, Tomris (Türk savaşçı kadını)

Korkularını, özlediklerini ve sevdiklerini bizimle paylaşır mısın :
    Ailem kalabalıktır.Babam evin dedesidir 14 çocuk bir sürü torun
    Ayrıca kalabalık amcalar amca çocukları onların çocukları.ha ha ve çoğunluğunun genç olması çok büyük şans benim için.…bu kadar geniş ailede olmak hem çok mutluluk hemde sorumluluklar getiriyor.sayıları konusunda parmakla bile hesap yapamıyorum..
    bu kadar neşeli ve aktif olmam kalabalık aileden içinde büyümekten geliyor sanırım.ama kesinlikle yanlışın karşısında gayet ciddi oldum.gelenek görenek adı altında dahi olsa yanlışları değiştirdiğimi sülaleme öncü olduğumu ititraf ediyorum.karda ilk yolu açan olur gerisi o yoldan devam eder..bir bayanında çok şey başarabileceğini kendimce göstermeye çaliştim.(doğuda bayanın sınırları bellidir.kendi yuvasında sözü geçer)
    korkum bu kadar sorumluluk yüklü bir statüdeyken yanliş yapmak zayıf olmak.insanlar acımasızdır.hatayı kolay kolay affetmezler.
    savaş devam ediyor.

Hayatta ne olmasa her şey daha güzel olurdu :
    yalan kibir kin

issiz bir adaya dussen yanina almayacagin 3 sey ne olurdu:
    TV ,makyaj malzemeleri, dırdır bir insan
    Yapmaktan en çok hoşlandığın şey nedir :
    okumak
    yürümek

Şu an olmasını istediğin bir şey var mı :
    memleketimde kanın durması.en başta gençlerin eğitimli olması tüm insanların birşeylerin farkına varması.

Yediğin halde '' Ben bununla doymam!'' diyecek kadar karşısında zayıf olduğun yemekler hangileri :

yemeği yaşama devam etmek için yerim.çaya dayanamam.

İzlemekten keyif aldığın TV programları nelerdir :
    uzun zamandır pek izlemiyorum
    haber yorum aktüaliteyi izlerdim evvelden.şimdi pek bir şey yaptığım yok.internet şimdilik yetiyor.

Televizyon yapımcısı olsan yapmak istediğin program ne olurdu :
    sinema , insan hayatları üzerine gerçek yaşamları anlatan filmler.eskiden tarihe önemli etkisi olan insanların olayların hafızlarda canlanmasını sağlayacak sürükleyici düşündürücü

her topluma hitap eden filmler.

Hayatta en çok kıymet verdiğin şey nedir :
    dürüstlük ve erdem

Çocuklarla kolay anlaşabilir misin:
    evetttt

Aşağıdaki sıfatlar senin için ne ifade ediyorKısaca tanımlar mısın:

Aşk:sadece bir kişi
    Sevgi:herkes
    Hayat: dünyadaki cennet cehennem
    Dostluk: mutluluk
    Para: kısmen gerekli
    Ölüm:acı
    İş: zevk

Hayat felsefen nedirHayatına yön veren düşüncelerin veya hayat amacın nelerdirBunu açıklayan bir sözün varsa buraya yazar mısın :

herkesin bir filmi var.bu film senin filmin .başrolde sen varsın.sen ölürsen film biter.bu anlamda bakarsan hayata ; filminde oynayacak insanları sen seçeresin.senoryo sana ait olmayabilir ama en verimli ve güzel şekilde yaşamayı istiyorum.
    Film senin filmin.

Gün içinde en çok hangi duygu hâkim olur sana :

bilemiyorum.neşeli olmaya çalışırım hep.

Hayat bir yap-boz tahtası olsa hangi parçasında yer almak isterdin :
    yapıcı olmak hedefim.önplanda olmayı hiçbir zaman istemedim.bedeli ağir oluyor.ama karakteriniz savaşçıysa ister istemez önlere sürülüyorsunuz.

Seni anlatan bir şiir istesek senden :

Azeribalasi.com SİTEM'E AİT SORULAR

Forumu nasıl buldun (Google ya da tavsiye v.b )

Azeri kültürünü öğrenmek istedim.
    Babam Azeri ama köyden akrabalardan uzak belli bir yaşa geldik.yeni tanıştığımkalabalık ailemin kültürünü merak ettim.radyo ordan forumun müptelası olduk.

Ne kadardır bu ailenin içindesin
    M.Ö desem

Forumda en çok takıldığın bölüm hangisi
    bilgi veren yazılar atış serbest ve zeka soruları.
    Bide vazgeçemediğim şiir babamın şiirleri

Foruma ne kadar zaman ayırıyorsunNeden :
    sabah sekizde işte açıyorum akşama kadar açık oluyor.akşamda evden devam..epey fazla mesai yaptiğimi
    kabul etmeliyim

Forumda en fazla beğendiğin isim ve nedenini paylaşır mısın :
    şiirbaba.her olayda fikrini almak isteyeceğim bir insan.kendini yetiştirmiş yüreğinin güzelliğiyle bulunmaz bir insan olduğunu düşünüyorum.

Forumda en iyi anlaştığın isim/isimler kim/kimlerdir :
    tüm fertler uyumlu iyi insanlar.özer admin ya

Forumda seni en mutlu eden olay nedir :

ilk forumun açıldığı gün.

Forum hakkında düşüncelerin ve forumla ilgili kendi hedeflerin nelerdir :
    paylaşım.eğlendirici bilgilendirici bilgi paylaşımı.bide her eklenen konuların kişiselleştirilmemesini isterim.
    Forumda yönetici olsaydın ilk ne yapardın ne gibi fikirlerin olurdu
    forumun güzel olan tarafı her kesimden insanların aynı ortamda buluşması.kendi deneyimlerini fikirlerini paylaşması.bu harika bir şey .eskiden bilgiye ne kadar zor ulaşılırdı.düşününce.arkadaşlarımın samimiyetleriyle saf temiz düşünceleriyle emekleri yorumları ortada.aile kalabalıklaşsada oturmuş karakterlerin bunları da aynı şekilde davranmaya yönlendirecek doğru yöneticileri görevlendirmek ve yöneticileride bu anlamda eğitmek

Yöneticilerden bir rican var mı :
    Çok değişik niyet ve davranışlarla insanlar gelecektir.Ortamı gerecek konuşmalara izin verilmemsini rica ediyorum.kalabalık olduğumuzdada dışarıdan gelen insanlarda bizim samimi ve arkadaşça forumumuzun çizgisini fark edebilsinler.
    Bana kendimi tanıtma fırsatı veren arkadaşlarıma çok teşekkür ederim.sevgilerimi ve saygılarımı sunuyorum.mutlu paylaşımlar..
    Konu gonul gull tarafından (29.01.2009 Saat 17:18 ) değiş;tirilmiş;tir.

turkishwarriors - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    1
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    0
    @turkishwarriors

abi bu sorular cok uzun nası yazcam nerden baslasam

gonul gull - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    25
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    592
    @gonul gull

evet çok uzunlar ben yazarkewn fazla düşünmemeyi tercih ettim yoksaa roman çıkacakti ahh mutsuz ne diyim sana

S€®C€
    S€®C€ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Samimi paylaşımların ve güzel dileklerin için tşkler. Gönülcüm reel hayatında başarı ve huzurun senin olması dileğiyle...

Sexer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    3
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    574
    @Sexer

Sorular çokuzun ama cevaplar çok güzel tşkler gönül gül emeği geçenherkese tşkler

Ayselim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    181
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    1
    Tecrübe Puanı
    733
    @Ayselim

suallarda cavaplarda yaxshidir, davamin gozleyirih

Dygsuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    3263
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    3
    Tecrübe Puanı
    1048
    @Dygsuz

Teşekkürler Gönül.

Azeribalasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    3529
    Beğendikleri
    127
    Beğenileri
    32
    Tecrübe Puanı
    100
    @Azeribalasi

Tebrik ederim samimi dogal, dürüst cevaplarindan dolayi ....
    Dünyanin En Büyük Azeri Mp3 Arsivi. www.azeribalasi.com

Gonax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    94
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    2
    Tecrübe Puanı
    100
    @Gonax

selamun aleyküm

bacim yüreyine sağlık... herşeyi yazmışsında cesaretli olduğunu yazmamışsın
    bu sorulara cevap vermek cesaret işidir........

Teşekkür ederim..........................(F)

selametle..........................(F)
    Tutmamışsa Aşkın Mayası, Cezbeylemez Gözlerin Elası
    Hak'ka Yönelmişse Gönül, Yüze Ne Hacet..!

[Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın...]

Sayfa 1 Toplam 5 Sayfadan 123 ... Sonuncu