Kullanıcı Tag Listesi

Küçük kız annesine 'İlk insan nasıl dünyaya geldi' diye sormuş 'Tanrı Adem ve Havva'yı yarattı çocukları oldu ve insanoğlu yeryüzüne yayılmaya başladı yavrum' diye izah etmiş annesi.. Birkaç gün sonra küçük kız aynı soruyu babasına sormuş.. 'Binlerce yıl önce maymunlar vardı' demiş babası 'Bizler de evrim geçirerek onlardan türedik..' Farklı iki cevaptan aklı karışan kız annesine gidip 'Nasıl olur anne' demiş 'Sen bana insanın Tanrı tarafından yaratıldığını babam da maymunlardan geldiğini

Bu konu 868 kez görüntülendi 0 yorum aldı ...
İlk insan 868 Reviews

Konuyu değerlendir: İlk insan

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 868 kez incelendi.

Konu: İlk insan

Emine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    10867
    Beğendikleri
    10
    Beğenileri
    77
    Bahsedildi
    0 Mesaj
    Etiketlenmiş
    1 Konu
    Tecrübe Puanı
    100
    @Emine

Standart İlk insan

Küçük kız annesine 'İlk insan nasıl dünyaya geldi' diye sormuş 'Tanrı Adem ve Havva'yı yarattı çocukları oldu ve insanoğlu yeryüzüne yayılmaya başladı yavrum' diye izah etmiş annesi..
    Birkaç gün sonra küçük kız aynı soruyu babasına sormuş.. 'Binlerce yıl önce maymunlar vardı' demiş babası 'Bizler de evrim geçirerek onlardan türedik..'
    Farklı iki cevaptan aklı karışan kız annesine gidip 'Nasıl olur anne' demiş 'Sen bana insanın Tanrı tarafından yaratıldığını babam da maymunlardan geldiğini söylüyor.. Karıştırıyorum..'
    'Karıştırıcak bir şey yok' demiş annesi gülerek 'Ben sana kendi ailemin geçmişini anlattım. Baban da kendi ailesininkini anlatmış bir tanem..!

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: İlk insan

Kategori: Komik Yazılar Ve Fıkralar

Konuyu Baslatan: Emine

Cevaplar: 0

Görüntüleme: 868

Etiketler

Yer imleri

Yer imleri