Kullanıcı Tag Listesi

04 Ocak 2011 Önce gökten ölü kuş yağdı. Şimdi de balıklar... ABD’de yılbaşı gecesi gökten 5 bin ölü kuşun yağdığı Beebe kasabasında şimdi de esrarengiz balık ölümleri görüldü

Bu konu 1080 kez görüntülendi 0 yorum aldı ...
kuş yağdı. Şimdi de balıklar 1080 Reviews

Konuyu değerlendir: kuş yağdı. Şimdi de balıklar

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1080 kez incelendi.

Vuslata Hasret - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    4272
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    2
    Bahsedildi
    0 Mesaj
    Etiketlenmiş
    0 Konu
    Tecrübe Puanı
    628
    @Vuslata Hasret

Yeni kuş yağdı. Şimdi de balıklar

04 Ocak 2011

Önce gökten ölü kuş yağdı. Şimdi de balıklar...

ABD’de yılbaşı gecesi gökten 5 bin ölü kuşun yağdığı Beebe kasabasında şimdi de esrarengiz balık ölümleri görüldü

Arkansas eyaletindeki Beebe kasabasında ölü kuş yağmurundan sonra şimdi de ölü balıklar karaya vurdu. Eyaletin kuzeybatısında yer alan Beebe kasabasına birkaç kilometre ötedeki Arkansas Nehri’nde tonlarca ölü bulundu. Nehir, 32 kilometrelik hat boyunca ölü balıklarla kaplanırken, bölgeye esrarengiz ölümleri araştırmak için ekip gönderildi. Bilim adamları, yılbaşı gecesi Beebe kasabasında saat 23.30’dan itibaren bin kuş yağdığını belirlemiş, daha sonra sayı 5 bine yükselmişti. Halk iki kilometrekarelik bölgede rastlanan ölü kuşlar yüzünden panik yaşarken, ölümlere havai fişek gösterilerinin yol açmış olabileceğini söylemişti. Arkansas Üniversitesi’nin üstlendiği araştırmada balıklarda yüksek oranda toksit maddeye rastlandı. Uzmanlar bulguları ölü kuşlarınkiyle karşılaştıracak.

NEHİRDE TONLARCA ÖLÜ BALIK 

Bilim adamları, Arkansas Nehri’de 32 kilometre boyunca tonlarca ölü balık bulunduğunu açıkladı. Hem kuşların hem de balık sürülerinin ölümü halk arasında büyük paniğe yol açtı.

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: kuş yağdı. Şimdi de balıklar

Kategori: Enteresan,Yaşanmış Olaylar

Konuyu Baslatan: Vuslata Hasret

Cevaplar: 0

Görüntüleme: 1080

Ezan Oldum Dinmedim.Bayrak Oldum İnmedim. Şehit Oldum Ölmedim.Adım Müslüman Soyadım Türk Benim

Etiketler

Yer imleri

Yer imleri