Kullanıcı Tag Listesi

http://www.internethaber.com/images/news/73735.jpg Hakkari'de PKK'lı teröristlerle girilen çatışmada şehit olan 20 yaşındaki komando er Ferdi Sefa Kılıç'ın, İzmir'in Eskiizmir semtindeki ailesinin evine ateş düştü. Vatan garibanların vatanı 5 çocuğundan tek erkek olanı teröre kurban vermenin acısını yaşayan baba Yaşar Kılıç, “Vatan sağolsun diyorum, ama vatan garibanların vatanı. Bizim ocağımıza ateş düştü. Başbakan ise hamdolsun diyor” diyerek hem üzüntüsünü dile getirdi. Şehit er

Bu konu 1636 kez görüntülendi 5 yorum aldı ...
Bu Şehit Bizim Mahalledendir 1636 Reviews

Konuyu değerlendir: Bu Şehit Bizim Mahalledendir

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1636 kez incelendi.

Aybalam76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    479
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    1 Mesajına 1 Teşekkür Aldı
    Bahsedildi
    0 Mesaj
    Etiketlenmiş
    0 Konu
    Tecrübe Puanı
    100
    @Aybalam76

Standart Bu Şehit Bizim Mahalledendir

Hakkari'de PKK'lı teröristlerle girilen çatışmada şehit olan 20 yaşındaki komando er Ferdi Sefa Kılıç'ın, İzmir'in Eskiizmir semtindeki ailesinin evine ateş düştü.

Vatan garibanların vatanı
    5 çocuğundan tek erkek olanı teröre kurban vermenin acısını yaşayan baba Yaşar Kılıç, “Vatan sağolsun diyorum, ama vatan garibanların vatanı. Bizim ocağımıza ateş düştü. Başbakan ise hamdolsun diyor” diyerek hem üzüntüsünü dile getirdi.
    Şehit er Ferdi Sefa Kılıç'ın İzmir'in Konak ilçesine bağlı Eskiizmir semtindeki evinde yas var. Ailenin 5 çocuğu arasında tek erkek evlat olan Kılıç'ın acı haberinin gelmesiyle birlikte mahalle sakinleri de şehidin evinde toplandı.

Anne Gülender Kılıç ile kardeşleri Vedan, Yeliz, Çilem ve Diler, acı haberi alınca fenalık geçirdi. Mahalle sakinleri ve yakınlarının sakinleştirmeye çalıştığı anne Gülender Kılıç'a sağlık ekipleri müdahale etti.

''Ne yapalım, vatan sağolsun'' diyen baba Yaşar Kılıç ise Kayseri Hava İndirme Komutanlığı'nda askerliğini yapan oğlunun, operasyon için Şırnak'a gittiğini, en son bir hafta önce telefonla görüştüklerini söyledi.

Askerde 7 ayı tamamlayan oğlunun Ramazan Bayramı'nda izine gelemediğini belirten Kılıç, ''Biz gelelim dediğimizde, 'yok baba gelmeyin, ben Kurban Bayramı'nda geleceğim' dedi. Para göndermiştik. Daha önce de operasyona gitmişti. Bir hafta sonra aramıştı. Yine aramasını bekliyorduk'' dedi.

Allah bu vatan hainlerinin belasını versin.. Kendi gözlerimle şahit oldum,bir ocağa ateş düşmesinin ne olduğuna...Allahım bundan daha büyük bir acı olurmu?????
    Tüm şehitlerimize Allahtan rahmet ailelerine sabır ve başsağlığı diliyorum....

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: Bu Şehit Bizim Mahalledendir

Kategori: Türkiyeden Haberler

Konuyu Baslatan: Aybalam76

Cevaplar: 5

Görüntüleme: 1636

basköylü76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    38
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Bahsedildi
    0 Mesaj
    Etiketlenmiş
    0 Konu
    Tecrübe Puanı
    455
    @basköylü76

Bugün oLan oLaydaki sehitLerimizdenmi bu abeycan..??
    ßaηa ωєя Sєηi. . .ßєη iSяaF єтмєм zєяяєηi. . .!!

gonul gull - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    25
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    Bahsedildi
    0 Mesaj
    Etiketlenmiş
    0 Konu
    Tecrübe Puanı
    463
    @gonul gull

Allah kanlarını yerde bırakmasın İnşallah.Susuyorum- Erdal Sarızeybek konuştu dedikleri geliyor aklıma Susuyorum.Aktütün .Susuyorum.HERŞEYE susuyorum.Ben susunca Tüm Türkiye susuyor.

Aybalam76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    479
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    Bahsedildi
    0 Mesaj
    Etiketlenmiş
    0 Konu
    Tecrübe Puanı
    100
    @Aybalam76

Alıntı baskoyum76 Rumuzlu Üyeden Alıntı
    Bugün oLan oLaydaki sehitLerimizdenmi bu abeycan..??
    Evet Yasinn....

€d@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    3
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Bahsedildi
    0 Mesaj
    Etiketlenmiş
    0 Konu
    Tecrübe Puanı
    0
    @€d@

Standart ...

Allah ailesine sabirlar versin allah rahmet etsin

basköylü76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    38
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Bahsedildi
    0 Mesaj
    Etiketlenmiş
    0 Konu
    Tecrübe Puanı
    455
    @basköylü76

Standart BURASI KÖPRÜLÜ TABURU

iste benim 12 ayimin 1 sene boyunca bulundugum yer bugun sehitlerin verildigi bolugun taburu olan köprülü taburu burasi..3 sehit verdigimiz tabur burasi..resmin cekildigi yer üst bölgesinin oldugu yerdir (üst bölgesi agir silahlarin ucak savar bixi mg3 obus ve benzeri silahlarin oldugu yerdir..hakim bolgeye sahiptir) demek istedigim o kan kusturan yer burasi bu tabur hakkarinin cukurca bolgesine baglidir..benim bölügüm 16 km re uzagindaydi bu taburun..ama her zaman gidip gelirdim buraya..meshur arslan kapani viraji devamli mayinlama tuzaklama yapilan yerde tabura 3 km uzakliktadir..demem oki su gördügünüz yerde ne canlar ne mehmetler sehit oldu vatan ugruna ama bizler 1 ölür 1000 diriliriz..ne mutlu turkum diyene..ne mutlu bu vatan ugruna seve seve can vereceklere...selametle..

ßaηa ωєя Sєηi. . .ßєη iSяaF єтмєм zєяяєηi. . .!!

Yer imleri

Yer imleri