-------------------------------------------------------------------------------- -İş adamı tıraş olurken bir yandan da berberiyle sohbet etmektedir. Derken, kapının önünden ağır ağır geçmekte olan paspal bir çocuk görürler. Berber, iş adamının kulağına fısıldar; "Bu çocuk var ya, dünyanın en aptal çocuklarından biridir! Bak; dikkat et şimdi..." Berber çocuğa seslenir: "Ali, buraya gel!". Bunun üzerine çocuk sakince dükkana girer ve yüzündeki aptalca sırıtmayla berberi selamlar. Berber

Bu konu 1874 kez görüntülendi 4 yorum aldı ...
Sizce Hangisi Aptal 1874 Reviews

Konuyu değerlendir: Sizce Hangisi Aptal

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1874 kez incelendi.

Aybalam76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    479
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    100
    @Aybalam76

Standart Sizce Hangisi Aptal

--------------------------------------------------------------------------------

-İş adamı tıraş olurken bir yandan da berberiyle sohbet etmektedir. Derken, kapının önünden ağır ağır geçmekte olan paspal bir çocuk görürler. Berber, iş adamının kulağına fısıldar; "Bu çocuk var ya, dünyanın en aptal çocuklarından biridir! Bak; dikkat et şimdi..." Berber çocuğa seslenir: "Ali, buraya gel!". Bunun üzerine çocuk sakince dükkana girer ve yüzündeki aptalca sırıtmayla berberi selamlar. Berber işadamının kulağına sessizce, "bak şimdi" diye fısıldar ve bir elinde beş yüz bin, diğer elinde beş milyonluk bir banknot olduğu halde çocuğa sorar: "Hangisini istiyorsan alabilirsin?"
    Çocuk dalgın dalgın bir beş yüz bine bir de beş milyona bakar ve sonunda beş yüz binlik banknotu hızlıca çekerek berberin elinden alır. Berber işadamına döner ve gülerek: "Gördün mü? Sana söylemiştim." der.Tıraş bitince işadamı sokağa çıkar ve az ileride kendi kendine oynayan Ali'yi görür. Yanına giderek, neden beş milyonluk değil de, beş yüz binlik banknotu aldığını sorar.Çocuk hiç de aptalca olmayan bir sırıtmayla yanıt verir :
    - Eğer beş milyonluğu alırsam oyun biter!"

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: Sizce Hangisi Aptal

Kategori: Enteresan,Yaşanmış Olaylar

Konuyu Baslatan: Aybalam76

Cevaplar: 4

Görüntüleme: 1874

Dygsuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    3263
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    3
    Tecrübe Puanı
    1051
    @Dygsuz

Des alınacak bir kıssadan hisse."Sen bana nasıl bakarsan öyle görürüsün ama ...unutmaki bende sana bakıyorum." Sözünü hatırlattı bana .

Teşekkürler Aybalam76.

S€®C€
    S€®C€ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Her beyin aynı düşünse ortaya atılacak vede savunulacak bir imge kalmazdı.Fikir yaratıcılığı her yöne çekilebilir.Bugün kişinin düşündüğü fikirlere bir başkasının hayal gücü bile erişemeyebiliyor anlamlı bir olay tşkler paylaşımınız için...

Il_ke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    21
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    606
    @Il_ke

çok güzel.. Alirsam oyun biter..
    SÖZ KONUSU VATANSA GERİSİ TEFERRUATTIR..

BİZ BU VATANI,MİLLETİ VE BAYRAĞI KARŞILIKSIZ SEVDİK
    .

Apancene - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    278
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    718
    @Apancene

emeğine sağlık dikkatlicede okudum malum öğleden sonra olunca iki sefer okumak zorunda kaldım dermişim :p
    arkadaşlar yorumlarıyla ayrı bi renkde katmış oldular mende onlara katılı-yorum

Etiketler