Kullanıcı Tag Listesi

http://fal.turk.net/images/koc_b.gifKoç (21 Mart - 20 Nisan) http://fal.turk.net/s.gif 19.12.2010 http://fal.turk.net/s.gif http://fal.turk.net/s.gif Yakın dostlarınızla ilişkileriniz, her anlamda belirleyici oluyor. Yaşamınızda böyle özel bir öncelik var. İlginizi bölmeyi ve dağıtmayı bilemediğiniz zamanlar, biraz kırıcı olabiliyorsunuz. Bugün çok özlediğiniz bir dostunuzla haberleşebilirsiniz. Bu görüşmede bazı nedenler, duygularınızı ve özleminizi yeterince ifade edememenize neden

Bu konu 1013 kez görüntülendi 0 yorum aldı ...
19 Aralık 2010 GünLük Burç YorumLarı 1013 Reviews

  Konuyu değerlendir: 19 Aralık 2010 GünLük Burç YorumLarı

  5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1013 kez incelendi.

 1. #1
  ŞiMaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  10.12.09
  Mesajlar
  22.194
  Konular
  11199
  Beğendikleri
  0
  Beğenileri
  8
  Bahsedildi
  0 Mesaj
  Etiketlenmiş
  0 Konu
  Tecrübe Puanı
  100
  @ŞiMaL

  Yeni 19 Aralık 2010 GünLük Burç YorumLarı

  Koç
  (21 Mart - 20 Nisan)

  19.12.2010  Yakın dostlarınızla ilişkileriniz, her anlamda belirleyici oluyor. Yaşamınızda böyle özel bir öncelik var. İlginizi bölmeyi ve dağıtmayı bilemediğiniz zamanlar, biraz kırıcı olabiliyorsunuz. Bugün çok özlediğiniz bir dostunuzla haberleşebilirsiniz. Bu görüşmede bazı nedenler, duygularınızı ve özleminizi yeterince ifade edememenize neden olabilir. Aşk Yaşamı : Ortak bir dostunuzdan davet alabilir, kısa bir yolculuk planı yapabilirsiniz. Bu gezide hoş gelişmeler çok mümkün. Duygusal açıdan yoğunluk yaşayacağınız günler çok yakınınızda. İş Yaşamı : Yeni görüşmeler, yepyeni umutlara çağrı yapabilir. Değerlendiremediğinizi düşündüğünüz fırsatlar sizi etkiliyor. Bu da elinizdeki yeni fırsatları potansiyel kayıp gibi görmenize yol açabiliyor.

  Para Durumu: Yükünüzün artması yeni, ama geçici zorluklar yaşatabiliyor. Bu konularda çok güvenli bir dayanışma içersindesiniz. Yakınlarınızın ısrarıyla önceden yaptığınız bir yatırım, bu günler içinde yüzünüzü güldürebilir.

  Dikkat: Olaylara ve yaşamınıza geniş bir perspektifle bakmanız gerekiyor. Uyarılara kulak vermeniz yaşamınızı kolaylaştırabilir.


  Boğa
  (21 Nisan - 21 Mayıs)

  19.12.2010


  Uzun zamandır yaşadığınız gerginlik bitmek üzere. Bugün kendinizi çok iyi hissedebilir, kısa vadeli kararlar alabilirsiniz. İnsanlar üzerinde yanlış izlenimler bırakmamalısınız. Son derece kararlı olmanız ve kendi kararlarınızdaki ısrarcılığınız, size biraz bireyci bir hava verebiliyor. Yakından tanıyanlarınızı, bir takım insanlara karşı sizi savunmak durumunda bırakabiliyorsunuz. Aşk Yaşamı : Bu akşam için düşündüğünüz sevimli sürpriz, özel bir sevgili olduğunuzu bir kez daha kanıtlayacak. İlişkinizi önemsiyor ve onu sürekli yenileme isteği duyuyorsunuz. İş Yaşamı : İşyerinizdeki yeni düzenleme konusunda ne kadar iyi karar verdiğinizi bugün bir kez daha anlayacaksınız. Yeterince takdir edilmediğinizi düşünmek zaman, zaman motivasyonunuzu kırsa da, hemen toparlanabiliyorsunuz.

  Para Durumu: Beklemediğiniz bir alacak, şu günlerde elinize geçebilir. Bu, hesaplarınızı biraz şekle sokacak. Gelirinizin azalması harcamalarınızı azaltmıyor. Bazen tedbiri elden bırakabiliyorsunuz.

  Dikkat: Farkında olmadan birileri tarafından sınanıyorsunuz. İş yaşamınızda bugünlerde epeyce uyanık olmanızda yarar var.


  İkizler
  (22 Mayıs - 21 Haziran)

  19.12.2010


  Çok önem verdiğiniz bir konuda, çabalarınız sonuç verecek. Bununla ilgili sevinç yaşayacaksınız. Daha sabırlı davranmanız gereken bir sorunla karşı karşıyasınız. Alacağınız uyarılar, size yarar getirebilir. Önümüzdeki günlerde kendinize zaman ayırmalı, kendinize olan sorumluluklarınıza da eğilmelisiniz. Bir arkadaşınızla bazı zevkli uğraşlar içine girebilirsiniz. Aşk Yaşamı : Çok güçlü sevgi bağlarınız var, birbirinizi çok önemsiyorsunuz.. Bu da sizi, imrenilen bir ikili yapıyor. Sevgilinizle gerçek anlamda bütünleşmişsiniz. İlişkiniz uzun ömürlü görünüyor. İş Yaşamı : Küçük görünen bir sorun, ilginizi bekliyor. Bir iki gündür yapmaya çalıştığınız şey, birtakım alakasız insanlarda rahatsızlık yaratabilir. Bunu sorun etmemelisiniz.

  Para Durumu: Hiç huyunuz olmadığı halde parayla ilgili gösterdiğiniz bir gizlilik, size gereksiz sıkıntılar yaşatabilir. Çevrenizdeki bazı para korkularının yapay olduğunu düşünürken, bu konuda aşırı iyimserlikten kaçınmalısınız.

  Dikkat: Sükunetle düşünüp iş ve aşk dengelerini iyi oturtmanız gerekiyor. Bugünler içinde alabileceğiniz bir haber, işinizi ve özel yaşamınızı aynı anda ve aynı boyutta etkileyebilir.


  Yengeç
  (22 Haziran - 23 Temmuz)
  19.12.2010


  Duygusal yaşamınız yeni birtakım gelişmelerle yön değiştirebilir. Bununla ilgili belirtiler alıyorsunuz, ama biraz daha dikkat kesilmeniz gerekiyor. Uzun süredir boğuştuğunuz sorunlar bugün yine karşınıza çıkabilir. Yorgunluğunuzun yanı sıra, yaşadığınız sorunlar da motivasyonunuzu etkiliyor ve bütün bunların sonucunda yakınlarınızla problemler yaşayabiliyorsunuz. Aşk Yaşamı : Ufak tefek problemleri aşmanız çok mümkün görünüyor. Umudunuzu beslemeyi sürdürmelisiniz. Akşam saatlerinde ona küçük bir sürprizle yaklaşabilirsiniz. Alacağınız tepki, sizi şekillendirecek. İş Yaşamı : Yeni desteklere ve arkadaşlıklara ihtiyacınız var. Birikmiş sorunlar, yeni tartışmalarla yeniden karşınıza çıkabilir. Üstesinden ancak soğukkanlılığınızla ve çalışkanlığınızla geleceksiniz.

  Para Durumu: Bugün bazı ani ihtiyaçlar ortaya çıkabilir. Birikiminizi en gerekli durumlara saklamanız, bu ihtiyaçlar karşısında kararsızlık yaşamanıza neden olacak. Bir ek gelir müjdesi alabilirsiniz. Tedbirli davranmanızın karşılığını göreceksiniz.

  Dikkat: Bugünlerde daha fazla soğukkanlı olmanız gerekecek. Kendinizi ifade etmekte zorlanabilirsiniz. Yardım tekliflerine açık olun.


  Aslan
  (24 Temmuz - 23 Ağustos)

  19.12.2010


  Sorumluluklarınızın artması yorulmanıza neden oluyor. Üstesinden geleceksiniz. Bu konuda herkesin size güveni tam. Sade bir insan oluşunuz, ilişkilerinizde kolaylıklar sağlıyor. Bugün ev hayatınızda sevindirici sürprizleriniz olabilir. Yakınlarınıza bağlılığınız, aldığınız bazı kararları yeniden gözden geçirmenize yol açacak. Aşk Yaşamı : İlişkinizin sağlığı açısından, geleneksel öğütlere kulaklarınızı tıkamanızda yarar var. Bugünlerde baş başa bir yolculuk görünüyor. Sevgilinizin size bağlılığı hayatınızı keyifli hale sokmaya devam edecek. İş Yaşamı : Başarılısınız ve bu başarınızı herkes takdir ediyor. Özel olarak titiz ve düzenli bir gününüzdesiniz. Hırslı bir dönemde olmanız, işle ilgili engelleri bir şeyleri devirerek aşmanıza neden oluyor.

  Para Durumu: Bugün bir harcama konusunda kararsızlık yaşayabilirsiniz. Para durumunuz her zamanki gibi ve siz haklı kaygılar içindesiniz. Size her zaman destek olabilecek yakınlarınızın varlığını unutmamalısınız.

  Dikkat: Her şey yoluna giriyorken, daha fazlasını istememeli, yetinmeyi bilmelisiniz. Bir ahbap ilişkisinde koşulları biraz fazlaca zorluyorsunuz.


  Başak
  (24 Ağustos - 23 Eylül)
  19.12.2010


  Biraz daha alçakgönüllü yaklaşımlar, birtakım hayal kırıklıklarının önüne geçebilir. Yakında sevinçli haberler alacaksınız. Çok önceden sözünü almış olduğunuz bir isteğiniz gerçekleşecek ve hedeflerinizden birine yaklaşmış olacaksınız. Rahat kişiliğinizle kapıları kolay açıyorsunuz. Biraz büyükçe hedeflerinizin olması biraz hırslı görünmenize neden olabiliyor. Aşk Yaşamı : Bağlanma düşüncesi sizi ürkütüyor. Bu korkuyla harika giden ilişkinizi, sorunlu bir ilişki haline getirmemelisiniz. Dışardan bakışla gelen eleştirileri, öğütleri dikkate almalısınız. İş Yaşamı : Bir çalışmanızla ilgili destek arıyorsunuz. Birkaç güne kalmadan destek aradığınız konuyla ilgili olarak başvurduğunuz önemli bir yerden, çok umutlanacağınız haberler alabilirsiniz.

  Para Durumu: Daha iddiasız bir tarzla, her şey yolunda gidebilir. Kazancınız size yetiyor, gerek iş yaşamınızda gerekse aşk yaşamınızda büyük paralara ihtiyaç duyuyorsunuz gibi görünmeniz gerekmiyor.

  Dikkat: Ne kadar içten olsanız da bazı sevgi gösterilerinizde aceleciliği bırakmalısınız. Sevgilinizin yakınlarıyla yakınlaşma çabalarınızın bir çoğu abartılı görülebilir.


  Terazi
  (24 Eylül - 23 Ekim)

  19.12.2010


  Bugünlerde iç dünyanız hareketli ve karmaşık. Herkesin hayata başka pencerelerden baktığını arada bir de olsa, unutabiliyorsunuz. Arkadaşlık konularındaki tutarlılığınız size sonsuz krediler sağlıyor. Sizi çok ilgilendiren bir konuda, aşmanız gereken bazı detaylarla karşılaşabilirsiniz. Bunları çözmeden konuyu bir bütün olarak göremeyebilirsiniz Aşk Yaşamı : Özgür bakışınız, epeydir karşılığını arar gibi. Sizinle ilişki konusuna birebir denk bakan birine rastlama umudunuz, şansınıza fazla güvendiğinizi gösteriyor. Ama aşk yaşamınızın yakın geleceğinde parıltılar var. İş Yaşamı : Sizinle alakalı düşüncelerin çok azından haberdarsınız. Geleceğinizin aydınlığı gözleri kamaştırıyor. Kendinizi yeterince değerlendiremiyorsunuz. Vasıflarınızın bir kısmına gözleriniz kapalı.

  Para Durumu: Yakın bir zamanda para haberiniz var. Kısa bir sevincin arkasında uzun düşünceler, endişeler gelebilir. Para idaresinde oldukça mahir oluşunuz, sizi birçok kaygıdan uzak tutabiliyor

  Dikkat: Hayallerinizin yaşamınızdaki itici, destekleyici etkisi sizi yanıltabiliyor. Hayallerinizin arasına birçok imkansızı sokuyorsunuz.


  Akrep
  (24 Ekim - 21 Kasım)

  19.12.2010


  Yakında hareketli günler içine girebilirsiniz. Umut bağladığınız yaşamsal projelerinizle ilgili bazı koşuşturmalarınız olabilir. İnsanın içini ısıtan dostluklar arasında mutlusunuz. Bu sıcaklık, temel sorunlar dışındaki problemlere kapalı ve ilgisiz olmanızı sağlıyor. Bu bir tür genişlik, arada bir kendinizi beğenmemenize yol açabiliyor. Aşk Yaşamı : Deneyimlerinizi doğru değerlendirmeniz, doğru önseziler geliştirmenizi sağlıyor. Ama bunun aşırı seçicilik gibi bir kötülüğü de olabiliyor. Aşk konularında şanslı birisiniz. İş Yaşamı : Eski bir çalışma arkadaşınız, ilginç bir öneriyle bugün kapınızı çalabilir. İş ilişkilerinizde bazı güvensizlikler gözleniyor. Bu güveni oturtmaya yönelik girişimlerinizde yalnız bırakılmayacaksınız.

  Para Durumu: Büyük miktarda bir para hesabı içinde olacaksınız. Bu konuda verici, paylaşmacı biri oluşunuz, çevrenizde övülüyor. Yakında bazı duyumlarla, bir yolculuk yapabilirsiniz.

  Dikkat: Dost çevrenizdeki bir gelişmede, sandığınızdan fazla toparlayıcı rolünüz olabilir. Arkadaş arasında olur, denilen türden bir sürtüşme, planlı olarak şekillendirilmeye çalışılıyor.


  Yay
  (22 Kasım - 22 Aralık)

  19.12.2010


  Samimi davranışlarınızla dost çevrenize güven veriyorsunuz. Prensiplerinize bağlılığınız, kimi zaman huysuz biri de yapabiliyor sizi. Bazı kararları ince eleyip sık dokumanız gerekiyor. Bugünlerde ailenize düşkünlüğünüzün artması, duygusal bir ihtiyaca cevap verdiği gibi, aile içindeki bazı geçimsizlikleri de ortadan kaldırabilir Aşk Yaşamı : Aşkı bu kadar koşullara bağlamanız gerekmiyor. Kendinizi ona açma konusundaki çekimserliğiniz, karşı tarafın çabasını daha da tahrik edebilir. İlgisini çok çektiğiniz birinin sizi tanımaya, iç dünyanızı keşfetmeye hakkı olmalı. İş Yaşamı : Mesleki gelişmenizde önünüz açık görünüyor. İş ilişkilerinizde kırıcı olma endişesini fobi gibi yaşıyorsunuz. Bu konudaki özeniniz, size dost bir çalışma ortamı sağlıyor.

  Para Durumu: Bir paranın miktarıyla ilgili yanlış hesaplar içindesiniz. Ailenizin içindeki para meselesi çözüme doğru gidecek. Paranızı temkinli idare ediyorsunuz. Kısa vadede problemler görünmüyor.

  Dikkat: İş yaşamınızda yeni oluşumlara açık olmalısınız. Dolaylı bir tanışıklıkla edindiğiniz arkadaşlık, şimdi de iş boyutunda biçimlenmeye başlayabilir.


  Oğlak
  (23 Aralık - 20 Ocak)

  19.12.2010


  Bugün, çevrenizi sizi anlayacak kişilerle ve gerçek dostlarınızla sınırlama kararı alabilirsiniz Evinizle ilgili bazı değişiklikler yapmayı planlıyor, bu değişiklikler için fırsat kolluyorsunuz. Bu akşamki bir gelişme size ilk adımı attırabilir. Her şeyin çok göz önünde yaşanıyor olması, özel arzuların ve beklentilerin yeşerememesine yol açabiliyor. Aşk Yaşamı : Duygusal açıdan olağan dışı bir gün yaşayabilirsiniz, dikkatinizi açık tutmanızda yarar var. Sizi heyecanlandıran ve romantik bir teklif alabileceğiniz bir gün. Her şey hiç ummadığınız bir anda gerçekleşebilir. İş Yaşamı : Dik başlı ve inatçı olduğunuza dair söylentiler, tamamen bilinçli bir yanlış anlamadan kaynaklanıyor olabilir. Uyumlu olduğunuzu kanıtlamak için bir fırsatınız olacak. Bu fırsatı iyi kullanmak sizin elinizde.

  Para Durumu: Güvenli görmediğiniz ilişkilerde alışverişler içinde yanlısı değilsiniz, ama bir açığını kapamak için borç arayışı içinde olan bu tür biri, bugünlerde kapınıza yönelebilir.

  Dikkat: Duygusallığınızın baskısıyla hatalı işler yapabilirsiniz. Ani kararlar vermenin size yaramayacağı bir gününüzdesiniz.


  Kova
  (21 Ocak - 19 Şubat)

  19.12.2010


  Çevrenizde tanık olduğunuz kişilik erozyonları, sizi, kendi kişiliğinizi sağlam tutma adına yanlış savunmalara sokabiliyor. İlkelerinizi korumaya çalışırken, tutucu, sabit fikirli, değişime kapalı biri görünümü alabiliyorsunuz. Her alanda çok yapıcı ve pozitif olduğunuz bir gündesiniz. Sabah saatlerinde başlayan iyimserliğiniz gün boyu sürecek. Öğlen saatlerinde verimli bir sohbet yapabilirsiniz. İşyerinizle ilgili bir hareketliliğiniz var. Aşk Yaşamı : Yakınlaşmanızın altında, hayata bakışınızdaki ortaklıkların dışında karşı konulmaz bir çekimin olduğuna inanıyorsunuz. Bugünü onu daha yakından tanımak için değerlendirebilirsiniz. İş Yaşamı : Bugün iş arkadaşlarınızla aranızda, geleceğe yönelik konuşmalar geçebilir. Umutlarınızın önünde hiçbir engel görünmüyor. İşyerinizde keyifli, verimli ve çok koşuşturmalı bir gün geçireceksiniz.

  Para Durumu: Bugün bütçenizle ilgili endişeler duyabilir, yeni çözümler aramaya yönelebilirsiniz. Harcamalarınızı azaltıyorsunuz, ama çok gerekli gördüğünüz, yatırım gözüyle baktığınız büyük çıkışlarda atak olduğunuz kadar, mantıklı da olmanız gerekiyor.

  Dikkat: Karamsarlığın sizi tedbire iten yararlarını da gözden kaçırmamanız gerekiyor. İyimserliğinizi bazı karamsar durumlarınızda, bilerek öne çıkartıyor ve geliştiriyorsunuz.


  Balık
  (20 Şubat - 20 Mart)

  19.12.2010


  Girişimciliğinizi gözden geçirmelisiniz. Dönüşü zor bazı kararların öncesinde buna ihtiyacınız var. Yapıcı ve hoşgörülü havanız akşam saatlerinde bozulabilir. Bundan korunmak için, alacağınız duyumları derinlemesine değerlendirmeniz gerekecek. Bazı heyecanlarınızın dozunu ayarlayabilirseniz, unutulmaz mutluluklarınız olabilir. Aşk Yaşamı : Duygusal açıdan pozitif bir gün, ama böyle günlerde aşırılıklara kaçabiliyorsunuz. Sevgilinize coşkuyu ve tedirginliği bir arada yaşatmamalısınız. Aşkta gerçekçi olma zamanınız gelmiş görünüyor. İş Yaşamı : Önümüzdeki günler, biraz bunaltıcı olabilir, karmaşık bazı işlerle karşı karşıya kalabilirsiniz. Sizden beklenen enerjinin çok azını sergileyerek, zekanızla her işin üstesinden gelebiliyorsunuz.

  Para Durumu: Para konularında şanslı bir dönemdesiniz. Bu dönemde elinize geçecek yatırım fırsatlarını iyi değerlendirmelisiniz. Ailenizden beklediğiniz maddi yardımı kısa süre sonra alacaksınız.

  Dikkat: Tartışmalardan uzak kalmanızda yarar var. Bugün, tahammülsüz yanınızı kışkırtan bir tartışma yaşayabilirsiniz.


  Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

        Konu: 19 Aralık 2010 GünLük Burç YorumLarı

        Kategori: Burçlar Alemi & Astroloji

        Konuyu Baslatan: ŞiMaL

        Cevaplar: 0

        Görüntüleme: 1013


Etiketler

Yer imleri

Yer imleri

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajinizi Degistirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş

Facebook Baglan Giriş