Umutlar katiller elinde silah olmuş, sevdalar çocuk elinde oyuncak. İsyan kapısını kilitledim yüreğimde, bir daha açılmamacasına. İçimde kopan fırtınaları hayal denizine savurdum avunsunlar diye. Sessizliğimi bent yaptım göz yaşlarıma. Ama çığlıklarımı susturamadım gönül ülkemde. Yüreğim kadar karanlık gecelerde yazmak istedim, yıldızları kandil yapıp koydum masama. Sessizliğim kalem, çığlıklarım mürekkep…Ne kalemimi kırabildim ne sesimi çıkartarak nede mürekkebim bitti çığlığım susarak…

Bu konu 1387 kez görüntülendi 0 yorum aldı ...
Sessiz Çığlık 1387 Reviews

Konuyu değerlendir: Sessiz Çığlık

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1387 kez incelendi.

MuTSuZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    366
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    600
    @MuTSuZ

Lightbulb Sessiz Çığlık

Umutlar katiller elinde silah olmuş, sevdalar çocuk elinde oyuncak. İsyan kapısını kilitledim yüreğimde, bir daha açılmamacasına. İçimde kopan fırtınaları hayal denizine savurdum avunsunlar diye. Sessizliğimi bent yaptım göz yaşlarıma. Ama çığlıklarımı susturamadım gönül ülkemde.

Yüreğim kadar karanlık gecelerde yazmak istedim, yıldızları kandil yapıp koydum masama. Sessizliğim kalem, çığlıklarım mürekkep…Ne kalemimi kırabildim ne sesimi çıkartarak nede mürekkebim bitti çığlığım susarak…

Tövbeler kadar beyaz sayfalar kullanayım istedim, olmadı…Gönül mahkememde hüküm yine yalnızlık…

Gerçek aynasına bakmak korkutuyor beni, belki de bu yüzden ayna tozlu ne zamandır. Hayatımdaki tüm kin ve nefretleri gömmek isterdim ıssız bir mezarlığa.

Gönül penceremi sonuna dek acımak, müjdeleyici rüzgarlar estirmek isterdim odamda…Tüm kötülüklere, yanlışlıklara, haksızlıklara inat umut yeşersin isterdim yüreğimde.

Gün sevgisizlerin günü mü, dersiniz? Bir nefes almak kadar kısa ömrümüzde?…Sevgi ateşinde vuslat gülleri açacak elbet. İhtirasların günü değil sevgilerin günü olacak elbet…
    Yaratılışta gönüllere işlenen sevgi, yaşadıkça yok olmayacak elbet…
    Gönül dağında sevgi bayrağı, biz yaşadıkça dalgalanacak.

“Sessizlik kazanımda kaynıyor çığlıklarım.
    Duymak değil hissetmektir muradım…”

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: Sessiz Çığlık

Kategori: Aşk Hikayeler

Konuyu Baslatan: MuTSuZ

Cevaplar: 0

Görüntüleme: 1387

↨┌──▂▃▅▇═══► MuTSuZ® ◄═══▇▅▃▂ ──┐↨
    █▄▄▬▬▬▬DaMaR▬▬▬▬▬DaMaR▬▬▬▬▄▄​█