Kullanıcı Tag Listesi

Sevgilin seni bekler kalbim çarpar durur seninle ah dayanmaz yüreğim sensizlige düsünmem sensiz hayat yaşayamam yanlız başıma allah şahiddir aşkıma bekle beni acımız dinecek sevgimizce hasret bitecek elbet zordur bu dünyada yaşamak eşini arayıp bulmak yanımdasın ama uzak aşkın en güzeli senle kalbinin derinliklerinde gözden uzak ... Aşkım ecel olsa bile ayrılalım istemezdim dünya dursa güneş sönse bunu senden beklemezdim gözlerindi hayat veren sözlerindi ümit veren şimdi sensin unut diyen bunu

Bu konu 652 kez görüntülendi 0 yorum aldı ...
Bekle Beni 652 Reviews

Konuyu değerlendir: Bekle Beni

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 652 kez incelendi.

Konu: Bekle Beni

Akyumakli Ferhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    18
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Bahsedildi
    0 Mesaj
    Etiketlenmiş
    0 Konu
    Tecrübe Puanı
    455
    @Akyumakli Ferhat

Standart Bekle Beni

Sevgilin seni bekler kalbim çarpar durur seninle ah dayanmaz yüreğim sensizlige düsünmem sensiz hayat yaşayamam yanlız başıma allah şahiddir aşkıma bekle beni acımız dinecek sevgimizce hasret bitecek elbet zordur bu dünyada yaşamak eşini arayıp bulmak yanımdasın ama uzak aşkın en güzeli senle kalbinin derinliklerinde gözden uzak ...
    Aşkım ecel olsa bile ayrılalım istemezdim dünya dursa güneş sönse bunu senden beklemezdim gözlerindi hayat veren sözlerindi ümit veren şimdi sensin unut diyen bunu senden beklemezdim o bakışlar sözler hatıralar izler nerde o verdiğin sözler nerde...
    Gözlerimde yaş bıraktın yüreğimde taş bıraktın ellerimi boş bıraktın bunu senden beklemezdim
    Hayatı yaşamak için ilk önce senin olman gerekir bir zamanlar sıcak ellerin dolaşırdı ama şimdi nerelerdesin uzaklardasın dönüşü olmayan yollarda gittin beni terkettin ağlasamda faydası yok feryat etsem duymazsın dönersin diye düşünüyorum ama dönmezsin bari sen olmazlardan yana kal yanımda yinede canım hala seni seviyorum bir gün bu hayat bana dar gelecek ....
    AKYUMAKLI FERHATTAN SEVGILERLE

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: Bekle Beni

Kategori: Atış Serbest

Konuyu Baslatan: Akyumakli Ferhat

Cevaplar: 0

Görüntüleme: 652

Etiketler

Yer imleri

Yer imleri