http://img93.imageshack.us/img93/9976/serdarhoca1nb1.jpg Kimse Yok Mu Derneği Erzurum Şubesi, Iğdır’da ihtiyaç sahibi 400 aileye Ramazan Bayramı öncesinde gıda malzeme sinden oluşan yardım paketi dağıttı. Kimse Yok Mu Derneği her Ramazan olduğu gibi bu ramazanda da yoksula, muhtaca yardım etmeye devam ediyor. Kuruluşundan bu yana mağdurların ve ihtiyaç sahiplerinin yanında olan, acılarını ve sıkıntılarını paylaşan Kimse Yok Mu Derneğinin Yardım eli bu kez Iğdır’a uzandı.

Bu konu 1431 kez görüntülendi 0 yorum aldı ...
"kimse yok mu" iğdir'da bayram öncesi 400 aileyi sevindirdi 1431 Reviews

Konuyu değerlendir: "kimse yok mu" iğdir'da bayram öncesi 400 aileyi sevindirdi

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1431 kez incelendi.

Azeribalasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    3529
    Beğendikleri
    127
    Beğenileri
    32
    Tecrübe Puanı
    100
    @Azeribalasi

Standart "kimse yok mu" iğdir'da bayram öncesi 400 aileyi sevindirdi

Kimse Yok Mu Derneği Erzurum Şubesi, Iğdır’da ihtiyaç sahibi 400 aileye Ramazan Bayramı öncesinde gıda malzeme sinden oluşan yardım paketi dağıttı.
    Kimse Yok Mu Derneği her Ramazan olduğu gibi bu ramazanda da yoksula, muhtaca yardım etmeye devam ediyor. Kuruluşundan bu yana mağdurların ve ihtiyaç sahiplerinin yanında olan, acılarını ve sıkıntılarını paylaşan Kimse Yok Mu Derneğinin Yardım eli bu kez Iğdır’a uzandı.
    Ramazan ayına özel gıda kumanyaları hazırlayan Kimse Yok Mu Derneği Erzurum Şubesi, Iğdır Eğitim ve Dayanışma Derneği (IĞDER) ile birlikte ortaklaşa düzenledikleri organizasyonla Iğdır’da ihtiyaç sahibi ailele rin evlerini ziyaret edip, hazırlanan kolileri bizzat ihtiyaç sahibi vatandaşlara teslim ettiler.
    Kimse Yok Mu Derneği Erzurum Şube Başkanı Murat Yıldırım dernek olarak Iğdır’da günler öncesinden IĞDER ile birlikte ortak çalışma yaparak, yoksul aileleri tespit ettiklerini ve yardımların bu şekilde dağıtılmasını sağladıklarını kaydetti. Gıda kolilerinin dağıtılmasında IĞDER gönüllüle rinden büyük destek gördüklerini söyleyen Yıldırım, "Bu yardımların ülkemizin birlik beraberliği gelişmesini sağlayacağına, değişik bölgelerin birbirlerine dostluk ve kardeşlik eli uzatmasının her geçen gün artmasına vesile olacağına inanıyorum." şeklinde konuştu.

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: "kimse yok mu" iğdir'da bayram öncesi 400 aileyi sevindirdi

Kategori: Iğdır dan Haberler

Konuyu Baslatan: Azeribalasi

Cevaplar: 0

Görüntüleme: 1431

Dünyanin En Büyük Azeri Mp3 Arsivi. www.azeribalasi.com

Etiketler