20 Kasım 2010 Yukarı Karabağ'da askeri çatışma İşgal altındaki Karabağ’da bulunan Ermeni askerleri arasında çıkan çatışmada; 4 askerin öldüğü, 4'ünün de yaralandığı bildirildi. Azeri APA haber ajansı ise 20 askerin öldüğünü, 30’dan fazla askerin de yaralandığını iddia etti.

Bu konu 1310 kez görüntülendi 0 yorum aldı ...
Yukarı Karabağ'da askeri çatışma 1310 Reviews

Konuyu değerlendir: Yukarı Karabağ'da askeri çatışma

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1310 kez incelendi.

Vuslata Hasret - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    4260
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    753
    @Vuslata Hasret

Exclamation Yukarı Karabağ'da askeri çatışma

20 Kasım 2010

Yukarı Karabağ'da askeri çatışma

İşgal altındaki Karabağ’da bulunan Ermeni askerleri arasında çıkan çatışmada; 4 askerin öldüğü, 4'ünün de yaralandığı bildirildi. Azeri APA haber ajansı ise 20 askerin öldüğünü, 30’dan fazla askerin de yaralandığını iddia etti.

Ermeni haber kaynakları 4 askerin öldüğünü doğruladı. Sözde Yukarı Karabağ Cumhuriyeti Silahlı Birlikleri Basın Bürosu’ndan yapılan açıklamada ise çatışmanın Ermeni-Azeri cephe hattında meydana geldiği belirtildi.

Açıklamada, “19 Kasım gece geç saatlerde bölgenin güney tarafındaki cephe hattında görevli Yukarı Karabağ “Cumhuriyeti” birliklerine ait bir kışlada çatışma meydana geldi. Ölen ve yaralanan var. Vaakayla ilgili soruşturma açıldı” denildi. Yukarı Karabağ “Cumhuriyeti” Enformasyon ve Propaganda Masası’ndan yapılan açıklamada 4 askerin öldüğü kaydedildi.

Ermeni basınında çıkan iddialara göre, askerler arasında başlayan tartışma sonra silahlı çatışmaya dönüştü.

Cihan

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: Yukarı Karabağ'da askeri çatışma

Kategori: Azerbaycan'dan Haberler

Konuyu Baslatan: Vuslata Hasret

Cevaplar: 0

Görüntüleme: 1310

Ezan Oldum Dinmedim.Bayrak Oldum İnmedim. Şehit Oldum Ölmedim.Adım Müslüman Soyadım Türk Benim

Etiketler