Flaş...Polisten askere esrar operasyonu Hatay'ın Belen ilçesinde, Mersin İl Jandarma Komutanlığı Kaçakçılık Organize Suçlarla Mücadele Şubesi'nde (KOM) görevli bir astsubayın otomobilinde 11 kilogram kubar esrar ele geçirildi.Güncelleme:19 Kasım 2010 13:05 Alınan bilgiye göre, bir ihbarı değerlendiren Hatay İl Emniyet Müdürlüğü KOM Şube Müdürlüğü ekipleri, Belen ilçe girişinde, Ö.Ş'nin yönetimindeki otomobili durdurdu. POLİSTEN KAÇTI Ekiplerin araçtan inerek bagajını açmasını istediği

Bu konu 974 kez görüntülendi 0 yorum aldı ...
Polisten askere esrar operasyonu 974 Reviews

Konuyu değerlendir: Polisten askere esrar operasyonu

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 974 kez incelendi.

Vuslata Hasret - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    4260
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    753
    @Vuslata Hasret

Standart Polisten askere esrar operasyonu

Flaş...Polisten askere esrar operasyonu
    Hatay'ın Belen ilçesinde, Mersin İl Jandarma Komutanlığı Kaçakçılık Organize Suçlarla Mücadele Şubesi'nde (KOM) görevli bir astsubayın otomobilinde 11 kilogram kubar esrar ele geçirildi.Güncelleme:19 Kasım 2010 13:05
    Alınan bilgiye göre, bir ihbarı değerlendiren Hatay İl Emniyet Müdürlüğü KOM Şube Müdürlüğü ekipleri, Belen ilçe girişinde, Ö.Ş'nin yönetimindeki otomobili durdurdu.

POLİSTEN KAÇTI

Ekiplerin araçtan inerek bagajını açmasını istediği sürücü, astsubay olduğunu belirterek bagajını açmadan olay yerinden kaçtı.

Uyarılmaları üzerine İskenderun yolu üzerindeki diğer ekipler yolda önlem aldı. Buradan geçmeye çalışan Ö.Ş, Sarımazı Mahallesi'nde polis otosuna çarparak durmak zorunda kaldı. Daha sonra otomobilin bagajında yapılan aramada, 3 siyah poşet içerisinde 11 kilogram kubar esrar ele geçirildi.

Mersin İl Jandarma Komutanlığı KOM Şube Müdürlüğünde görevli olduğu belirlenen Ö.Ş. ile aynı araçta bulunan Mehmet Ali D. gözaltına alındı.

HABERİ YOK İDDİASI

Mehmet Ali D'nin ifadesinde, esrarı kendisinin kullandığını, astsubay arkadaşı ile gezmek için Mersin'den Hatay'a geldiklerini ve Ö.Ş'nin esrardan habersiz olduğunu söylediği öğrenildi. Zanlının, suçlunun kendisi olduğunu belirttiği, daha önceden 7 kez hırsızlık, 3 kez uyuşturucu madde satmak ve bir kez de ruhsatsız tabanca bulundurmak suçlarından kaydı bulunduğu bildirildi.

Sorgulanmasının ardından adliyeye sevk edilen zanlılar, “uyuşturucu ticareti” ve “devlet malına zarar vermek” suçlarından tutuklandı.

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: Polisten askere esrar operasyonu

Kategori: Türkiyeden Haberler

Konuyu Baslatan: Vuslata Hasret

Cevaplar: 0

Görüntüleme: 974

Ezan Oldum Dinmedim.Bayrak Oldum İnmedim. Şehit Oldum Ölmedim.Adım Müslüman Soyadım Türk Benim

Etiketler