http://img530.imageshack.us/img530/1289/emmdrd2.jpgğdır Emniyet Müdürü Yusuf Çalkavur, öğrencilerin okulda olmaları gereken saatlerde internet kafeler de olması ve bunun da tespit edilmesi durumunda o salonu kapatacaklarını söyledi. Çalkavur, Yeşil Iğdır muhabirine yaptığı açıklamada "Yeni öğretim yılı başladı. Iğdır'da internet cafe sahipleri okul saatleri içinde salonlarına öğrenci almaları halinde ağır şekilde cezalandırılacak." dedi. Çalkavur, "Iğdır'da çok sayıda internet kafe

Bu konu 1388 kez görüntülendi 0 yorum aldı ...
Emniyet müdüründen internetcilere uyari "kurallara uymazsaniz kapanirsiniz" 1388 Reviews

Konuyu değerlendir: Emniyet müdüründen internetcilere uyari "kurallara uymazsaniz kapanirsiniz"

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1388 kez incelendi.

Azeribalasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    3529
    Beğendikleri
    127
    Beğenileri
    32
    Tecrübe Puanı
    100
    @Azeribalasi

Standart Emniyet müdüründen internetcilere uyari "kurallara uymazsaniz kapanirsiniz"

ğdır Emniyet Müdürü Yusuf Çalkavur, öğrencilerin okulda olmaları gereken saatlerde internet kafeler de olması ve bunun da tespit edilmesi durumunda o salonu kapatacaklarını söyledi.
    Çalkavur, Yeşil Iğdır muhabirine yaptığı açıklamada "Yeni öğretim yılı başladı. Iğdır'da internet cafe sahipleri okul saatleri içinde salonlarına öğrenci almaları halinde ağır şekilde cezalandırılacak." dedi.
    Çalkavur, "Iğdır'da çok sayıda internet kafe mevcut. Biz eğitim ve öğretim yılı öncesi bu konuda bu iş yerlerinin sahipleriyle bir araya gelerek uygulama ve uygulanması gereken hal ve hareketleri kendilerine bildirdik. Okullar açıldı ve eğitim-öğretim başladı. Bu dönem içinde öğrencilerin ders saatleri dışında bu tür salonlara gitmelerine bir müdahalemiz olmaz. Ancak okul saati içinde yani okulda olması gerekirken herhangi bir internet kafede bulunan bir öğrenci o salonun kapanmasına yol açacak. Bu nedenle salon sahiplerinin dikkatli olması ve gerekli önlemlerini alması gerekir" şeklinde konuştu.
    Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin sık sık internet cafeleri denetlediğini belirten Çalkavur, şunları söyledi: "Herkes kurallara uyacak, ders saatinde okuldan kaçıp internet cafeye gelen öğrenciyi iş yerine almayacak. Alındığı tespit edildiğinde cezai işlem uygulanacak.Geleceğimiz olan öğrencileri korumak zorundayız." dedi.

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: Emniyet müdüründen internetcilere uyari "kurallara uymazsaniz kapanirsiniz"

Kategori: Iğdır dan Haberler

Konuyu Baslatan: Azeribalasi

Cevaplar: 0

Görüntüleme: 1388

Dünyanin En Büyük Azeri Mp3 Arsivi. www.azeribalasi.com

Etiketler