17 Kasım 2010 Ahmedinejad Azerbaycan'ı ziyaret ediyor İran Cumhurbaşkanı Mahmud Ahmedinejad, iki günlük resmi ziyaret için Azerbaycan'ın başkenti Bakü'ye geldi. Ahmedinejad'i, Uluslararası Haydar Aliyev Havaalanında, Azerbaycan Başbakan Yardımcısı Yakup Eyübov, Azerbaycanlı yetkiler ve İran Büyükelçiliği temsilcileri karşıladı.

Bu konu 1248 kez görüntülendi 0 yorum aldı ...
Ahmedinejad Azerbaycan'ı ziyaret 1248 Reviews

Konuyu değerlendir: Ahmedinejad Azerbaycan'ı ziyaret

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1248 kez incelendi.

Vuslata Hasret - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    4260
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    757
    @Vuslata Hasret

Standart Ahmedinejad Azerbaycan'ı ziyaret

17 Kasım 2010

Ahmedinejad Azerbaycan'ı ziyaret ediyor

İran Cumhurbaşkanı Mahmud Ahmedinejad, iki günlük resmi ziyaret için Azerbaycan'ın başkenti Bakü'ye geldi.

Ahmedinejad'i, Uluslararası Haydar Aliyev Havaalanında, Azerbaycan Başbakan Yardımcısı Yakup Eyübov, Azerbaycanlı yetkiler ve İran Büyükelçiliği temsilcileri karşıladı.

İran Cumhurbaşkanı Ahmedinejad'ın bugün Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev ile biraraya gelmesi bekleniyor. Görüşmelerde, iki ülke arasındaki işbirliği alanları ile bölgesel ve uluslararası konular ele alınacak.

İran heyetinde, İran Dışişleri Bakanı Menuçehr Mutteki ve Enerji Bakanı Mecid Namcu da yer alıyor. Cumhurbaşkanı Ahmedinejad, yarın Bakü'de yapılacak “Hazar Denizi'ne Kıyı Ülkeler Zirvesi”ne katılacak.

hurriyet

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: Ahmedinejad Azerbaycan'ı ziyaret

Kategori: Azerbaycan'dan Haberler

Konuyu Baslatan: Vuslata Hasret

Cevaplar: 0

Görüntüleme: 1248

Ezan Oldum Dinmedim.Bayrak Oldum İnmedim. Şehit Oldum Ölmedim.Adım Müslüman Soyadım Türk Benim

Etiketler