Kullanıcı Tag Listesi

kadınlar üzerinde yapılan ve yine coğu kadınların cevapladığı sorular: 1)erkek nasıl olmalıdır? __ehep kendini düşünen degil benim yorumum:hep kendini düşünmesin ki hani olurya biz menfaatlerimizi ortaua koyalım 2)evde üstünlük erketemi kadındamı olmalı? __kadında benim yorumum:evde üstünlük kadında olmalı ki kadın istedigi harakteti yapmalı gerktiginde aldatmalı yine kendilerin haklı cıkarmanın kısa yolu 3)kadın mı menfatci erkek mi ? __erkek benim yorumum:menfaat konusunda

Bu konu 996 kez görüntülendi 0 yorum aldı ...
Kadınlar üzerinde yapılan araştırma 996 Reviews

Konuyu değerlendir: Kadınlar üzerinde yapılan araştırma

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 996 kez incelendi.

_FANI_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    7
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Bahsedildi
    0 Mesaj
    Etiketlenmiş
    0 Konu
    Tecrübe Puanı
    0
    @_FANI_

Standart Kadınlar üzerinde yapılan araştırma

kadınlar üzerinde yapılan ve yine coğu kadınların cevapladığı sorular:
    1)erkek nasıl olmalıdır?
    __ehep kendini düşünen degil
    benim yorumum:hep kendini düşünmesin ki hani olurya biz menfaatlerimizi ortaua koyalım
    2)evde üstünlük erketemi kadındamı olmalı?
    __kadında
    benim yorumum:evde üstünlük kadında olmalı ki kadın istedigi harakteti yapmalı gerktiginde aldatmalı yine kendilerin haklı cıkarmanın kısa yolu
    3)kadın mı menfatci erkek mi ?
    __erkek
    benim yorumum:menfaat konusunda kadından daha menfaatcisi olmaz cıkarcı,menfaatci,iki yüzlü,gerktiginde bir yerde kalmak için 40 bin türlü davranan,her telde dans eden ve hasklı olmak için cabalayan kadın dan başkası olamaz
    4)günümüzde ki kadınlar nasıldır?
    __moderin
    benim yorumum:evet bu konya bende katılıyorum
    modernilik ve moda dendinim nerdeyse cıplak gzecek kadar moderindir kadınlar 1 ton boya 100 metreden cezbedici kokular,ev ekonomisdinin %35'ini kaföre ve boyaya veren moderinlikse ve ya moderinse varın gerisini siz düşünün
    5)her istedigini kadınmı yaptırır erkek mi ?
    __kadın
    benim yorumum:yine hem fikir olduğumuz bir soru evet kadın yaptırımda daha etkilidir ve en az bir savas aracı kadar etkilidir diye bilirim gerktiginde kadınlık cazibelerini kullanarak yaptırmayacakları iş yoktu

degerli formdaşlarım yukarıda sorulna ve yatıgım acıklamadada belirttigim gibi coğunluguna kadınların verdigi vevaplara ben kendi yorumlarımı kattım
    öyle bir zamanda yaşıyoruz ki ah bu erkleer devri gectide şimdi ah bu kadınlar devri başladı ve sınırlarını taşarak dahada ilerlemeye başladılar ve tutunmak bir yerde kalmabilmek yaptırımda menfaat ve cıkarcılıkta ön paslanda gelen kadınlar erkeler diyerke kendilerini haklı cıkarmaya calışıyorlarsada günümüzde kendileri bile kendilerinden şüphe ederek yaşama tarzını ele almışlar dır?

sorular ve yorynlarla katkıda bulundum
    kise üzerinde değğil genlelelme ile karşınızda oldum hatalı ve abes bir konu degildir

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: Kadınlar üzerinde yapılan araştırma

Kategori: Atış Serbest

Konuyu Baslatan: _FANI_

Cevaplar: 0

Görüntüleme: 996

SEN...
    GÜNDÜZLERİ YÜZÜNE GÜLENİ DEGİL
    GECELERİ
    SENİN YOKULUĞUNA AGLAYANI SEV

Etiketler

Yer imleri