https://i1.sndcdn.com/artworks-000147591528-b9ak3l-t500x500.jpg Sexavet Memmedovun ses xezinesi CD 1 (Azerbaycan xanendesi) Sexavet Memmedov - Sev meni Sexavet Memmedov - Anam yadma dusdu Sexavet Memmedov - Eziz-dostum Sexavet Memmedov - Bestenigar Sexavet Memmedov - Bayati-Siraz-tasnifi

Bu konu 18143 kez görüntülendi 14 yorum aldı ...
Sexavet Memmedov Azeri Mp3 - Azeri Mahni 18143 Reviews

Konuyu değerlendir: Sexavet Memmedov Azeri Mp3 - Azeri Mahni

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 18143 kez incelendi.

hikmet2010 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yaş;
    50
    Konular
    0
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    0
    @hikmet2010

Standart Sexavet Memmedov Azeri Mp3 - Azeri Mahni

chox memnun oldum

İlkin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yaş;
    31
    Konular
    0
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    0
    @İlkin

Standart Cevap: Sexavet Memmedov Azeri Mp3 - Azeri Mahni

mp3 leri rardan ne extract elemek ne de oxutmaq olmur, hec bir faydasi yoxdu, faydasiz fayillardi hamisi. USELESS!!!

İlkin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yaş;
    31
    Konular
    0
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    0
    @İlkin

Standart Cevap: Sexavet Memmedov-Azerbaycan Mahnıları (1990)

Yuklemeyın! Vaxt ıtgısınden basqa bır sey deyıl, men bu fayılların hamısın boyuk hevesle yukledım amma sıfrenı daxıl etdıkden sonra hec bır faylı ne zıpden cıxarda bıldım ne de oxuda bıldım. Bu qeder vaxtım ve ezıyyetım heder getdı!

Turkuaz&Tr. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yaş;
    64
    Konular
    443
    Beğendikleri
    66
    Beğenileri
    54
    Tecrübe Puanı
    100
    @Turkuaz&Tr.

Alıntı İlkin Rumuzlu Üyeden Alıntı
    Yuklemeyın! Vaxt ıtgısınden basqa bır sey deyıl, men bu fayılların hamısın boyuk hevesle yukledım amma sıfrenı daxıl etdıkden sonra hec bır faylı ne zıpden cıxarda bıldım ne de oxuda bıldım. Bu qeder vaxtım ve ezıyyetım heder getdı!
    İlkin qardaşım. WinRar içindəki faylları açarkən şifrəni '' kopyala - yapışdır '' etmə. Şifrəni klaviaturadan yaz. Bu bir.
    İki; WinRar içindən faylları '' Dizine '' çıxardarkən, '' Dizine çıxart '' düyməsini basın. '' Ümumi '' səhifəsindəki '' müxtəlif '' başlığı altındakı '' xarab faylları qoru'' qutucuğunu işarələyin. Daha sonra faylları istədiyiniz dizinə çıxarın.
    İndi mən download etdim. Linkler çalışır və fayllar açılır. Ya winRAR'dan fayl çıxarmasını bilmirsiniz, ya da qəsdən bilərək və ya bilməyərək yalan səhv xəbərdarlıqlarda bulunuyorsunuz. Bu cür şərhlər heç xoş deyil.
    Yükləmədən və ya fayllarda problem yaşayır isən, əvvəl problemin nə olduğunu yaz ki, köməkçi olaq ..
    AZERBAYCAN BAYRAĞINDA MAVİ; TÜRKLÜK, BAĞIMSIZLIK VE GÖĞ'Ü İFADE EDER. MAVİ ÖZGÜRLÜK, MAVİ SONSUZLUKTUR.

''UYUYAN MİLLETLER YA ÖLÜR,
    YA DA KÖLE OLARAK UYANIR''

Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK

Turkuaz&Tr. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yaş;
    64
    Konular
    443
    Beğendikleri
    66
    Beğenileri
    54
    Tecrübe Puanı
    100
    @Turkuaz&Tr.

Əvvəlki açıklamalarıma əlavə olaraq bu məlumatı də verim.
    WinRar fayllarını açmır isən, və ya .exe, setup lı faylların quraşdırılması olmur isə, kompüterinin əməliyyat sistemində bəzi faylların pozulmuş ola bilər.
    Qısaca CRC səhvi meydana gəldiyindən, faylları açamazsın. Kompüterində CRC səhvi meydana gəlməyə başlamış isə, format da atsan problemi həll edə bilməzsiniz. Problem Harddiskde meydana gəldiyindən, hard diskini dəyişdirmək məcburiyyətindəsən. Əks halda davamlı eyni problemləri yaşayarsan.
    AZERBAYCAN BAYRAĞINDA MAVİ; TÜRKLÜK, BAĞIMSIZLIK VE GÖĞ'Ü İFADE EDER. MAVİ ÖZGÜRLÜK, MAVİ SONSUZLUKTUR.

''UYUYAN MİLLETLER YA ÖLÜR,
    YA DA KÖLE OLARAK UYANIR''

Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK

Giriş

Giriş