Kullanıcı Tag Listesi

Azerbaycan Irak'ta Yeniden Büyükelçilik Açıyor Azerbaycan'ın Irak'taki büyükelçiliğini yeniden açmaya karar verdiği bildirildi. Avsat El Irak ajansının internet sitesinde yer alan habere göre, Azerbaycan Başbakanı Artur Rasizade, ülkesinin Bağdat'ta yeniden büyükelçilik açma ve Bakü ile Bağdat arasında doğrudan uçuşları başlatma kararı aldıklarını söyledi. İki gündür Azerbaycan'ı ziyaret etmekte olan Irak Ticaret Bakanı Safaeddin Essafi, Bakü hükümetiyle ticaret, bilim, teknik ve

Bu konu 815 kez görüntülendi 0 yorum aldı ...
Irak'ta Yeniden Büyükelçilik 815 Reviews

Konuyu değerlendir: Irak'ta Yeniden Büyükelçilik

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 815 kez incelendi.

Vuslata Hasret - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    Bahsedildi
    0 Mesaj
    Etiketlenmiş
    0 Konu
    Tecrübe Puanı
    593
    @Vuslata Hasret

Standart Irak'ta Yeniden Büyükelçilik

Azerbaycan Irak'ta Yeniden Büyükelçilik Açıyor
    Azerbaycan'ın Irak'taki büyükelçiliğini yeniden açmaya karar verdiği bildirildi.

Avsat El Irak ajansının internet sitesinde yer alan habere göre, Azerbaycan Başbakanı Artur Rasizade, ülkesinin Bağdat'ta yeniden büyükelçilik açma ve Bakü ile Bağdat arasında doğrudan uçuşları başlatma kararı aldıklarını söyledi.

İki gündür Azerbaycan'ı ziyaret etmekte olan Irak Ticaret Bakanı Safaeddin Essafi, Bakü hükümetiyle ticaret, bilim, teknik ve kültürel alanlarda bir dizi anlaşma yaptıklarını belirterek, "Irak'ın istikrarı için dost ve kardeş ülke Azerbaycan'ın desteğine ihtiyacımız var" dedi.

Haberde Bakü'nün, Azeri ve Iraklı işadamları için ortak konsey oluşturmak istediği de kaydedildi.

Anadolu Ajansı

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: Irak'ta Yeniden Büyükelçilik

Kategori: Azerbaycan'dan Haberler

Konuyu Baslatan: Vuslata Hasret

Cevaplar: 0

Görüntüleme: 815

Ezan Oldum Dinmedim.Bayrak Oldum İnmedim. Şehit Oldum Ölmedim.Adım Müslüman Soyadım Türk Benim

Etiketler

Yer imleri

Yer imleri