Kullanıcı Tag Listesi

Kök Hücresiyle Fare Kaslarında Büyüme SağlandıÂ Chıcago ABD'nin Colorado Boulder Üniversitesi bilimadamları, farelere aşıladıkları kök hücreyle, kemirgenlerin kaslarında birkaç günde iki misli onarım ve büyüme kaydetti. ABD'nin Colorado Boulder Üniversitesi bilimadamları, farelere aşıladıkları kök hücreyle, kemirgenlerin kaslarında birkaç günde iki misli onarım ve büyüme kaydetti. Science Translational Medicine tıp dergisinde yayımlanan araştırmada, Dr.Bradley Olwin ve ekibi, 'Fare

Bu konu 721 kez görüntülendi 0 yorum aldı ...
Kök Hücresiyle Fare Kaslarında Büyüme Sağlandı 721 Reviews

Konuyu değerlendir: Kök Hücresiyle Fare Kaslarında Büyüme Sağlandı

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 721 kez incelendi.

Vuslata Hasret - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    4272
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    2
    Bahsedildi
    0 Mesaj
    Etiketlenmiş
    0 Konu
    Tecrübe Puanı
    628
    @Vuslata Hasret

Standart Kök Hücresiyle Fare Kaslarında Büyüme Sağlandı

Kök Hücresiyle Fare Kaslarında Büyüme SağlandıÂ Chıcago
    ABD'nin Colorado Boulder Üniversitesi bilimadamları, farelere aşıladıkları kök hücreyle, kemirgenlerin kaslarında birkaç günde iki misli onarım ve büyüme kaydetti.
    ABD'nin Colorado Boulder Üniversitesi bilimadamları, farelere aşıladıkları kök hücreyle, kemirgenlerin kaslarında birkaç günde iki misli onarım ve büyüme kaydetti.
    Science Translational Medicine tıp dergisinde yayımlanan araştırmada, Dr.Bradley Olwin ve ekibi, 'Fare kaslarında kök hücrenin olağaünüstü iyileşme sağlaması bizi şaşırttı' dedi. Dr. Olwin, kas yapısına destek ve kuvvet sağlayan mekanizmanın ileride insanda yaralanmalarda ve yaşlanmada kullanılabileceğini bildirdi.
    Araştırma sonuçlarına göre, fare ayak kaslarında kök hücre nakli yüzde 170 büyüme sağladı.
    Araştırmayı, ABD'nin Ulusal Sağlık Kas Distrofisi Birliği destekledi

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: Kök Hücresiyle Fare Kaslarında Büyüme Sağlandı

Kategori: Engelliler İçin Özel Bölüm

Konuyu Baslatan: Vuslata Hasret

Cevaplar: 0

Görüntüleme: 721

Ezan Oldum Dinmedim.Bayrak Oldum İnmedim. Şehit Oldum Ölmedim.Adım Müslüman Soyadım Türk Benim

Etiketler

Yer imleri

Yer imleri