selamünaleyküm; Aktütün ve Bayraktepe karakollarına yönelik kanlı saldırıda 2 askerimiz kaybolmuştu. Genelkurmay "büyük olasılıkla şehit oldular" açıklamasını yaparken, Fransız AFP ajansı korkunç bir iddia ortaya atmıştı. Kayıp askerlerin akıbeti sonunda belli oldu. Genelkurmay Başkanlığı, Uzman Jandarma II. Kad. Çvş. Nurullah Oymak ve Uzman Jandarma II. Kad. Çvş. M. Bahattin Erturhan'ın cenazelerine ulaşıldığını bildirdi. Fransız AFP ajansı korkunç bir iddia ortaya atarak kayıp

Bu konu 1348 kez görüntülendi 1 yorum aldı ...
kayıp 2 askerle ilgili 1348 Reviews

Konuyu değerlendir: kayıp 2 askerle ilgili

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1348 kez incelendi.

Enes_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    192
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    585
    @Enes_

Standart kayıp 2 askerle ilgili

selamünaleyküm;

Aktütün ve Bayraktepe karakollarına yönelik kanlı saldırıda 2 askerimiz kaybolmuştu. Genelkurmay "büyük olasılıkla şehit oldular" açıklamasını yaparken, Fransız AFP ajansı korkunç bir iddia ortaya atmıştı. Kayıp askerlerin akıbeti sonunda belli oldu.
    Genelkurmay Başkanlığı, Uzman Jandarma II. Kad. Çvş. Nurullah Oymak ve Uzman Jandarma II. Kad. Çvş. M. Bahattin Erturhan'ın cenazelerine ulaşıldığını bildirdi.

Fransız AFP ajansı korkunç bir iddia ortaya atarak kayıp askerlerin kanlı terör örgütü PKK'nın elinde bulunduğunu yazmıştı. Bu iddianın doğru olmadığı ortaya çıktı.

Genelkurmay'dan konuyla ilgili gelen açıklama şöyle;

''Daha önce kayıp olduğu bildirilen şehit Uzman Jandarma II. Kad. Çvş. Nurullah Oymak ve şehit Uzman Jandarma II. Kad. Çvş. M. Bahattin Erturhan bugün güvenlik kuvvetlerimizce bulunmuştur.

Şehitlerimize Allah'tan rahmet, değerli ailesi ve yüce milletimize başsağlığı dileriz.''

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: kayıp 2 askerle ilgili

Kategori: Türkiyeden Haberler

Konuyu Baslatan: Enes_

Cevaplar: 1

Görüntüleme: 1348

Bin sene de okusam ne biliyorsun diye sorsalar bana ?
    HADDİMİ BİLİRİM derim

yaşamak için doğdum ölmek için yaşıyorum;gün gelecek yaşamak için ölecegim

Apancene - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    278
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    716
    @Apancene

Allah razıolsun bilgilendirdiğin için haberleri seyrederken artık gözlerimin yaşını tutamaz oldum

Etiketler