SIZE="4"]10 Kasım 2010 Fragmanları bile İsrail'i germeye yetti! İsrail ile ünlü 'alçak koltuk krizi'ne yol açan "Kurtlar Vadisi - Irak"ın ardından çekilen "Kurtlar Vadisi - Filistin"in internette yayınlanan fragmanları İsrail’i şimdiden germeye yetti

Bu konu 1331 kez görüntülendi 1 yorum aldı ...
Kurtlar Vadisi - Filistin 1331 Reviews

Konuyu değerlendir: Kurtlar Vadisi - Filistin

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1331 kez incelendi.

Vuslata Hasret - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    4260
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    755
    @Vuslata Hasret

Yeni Kurtlar Vadisi - Filistin

SIZE="4"]10 Kasım 2010

Fragmanları bile İsrail'i germeye yetti!

İsrail ile ünlü 'alçak koltuk krizi'ne yol açan "Kurtlar Vadisi - Irak"ın ardından çekilen "Kurtlar Vadisi - Filistin"in internette yayınlanan fragmanları İsrail’i şimdiden germeye yetti

İsrail basınının dünkü manşetlerini "Kurtlar Vadisi - Filistin" haberi işgal etti.

Yedioth Ahronoth gazetesi, "Türk Rambo" başlığıyla verdiği haberde, zaten bozuk olan Türk-İsrail ilişkilerinin daha da gerileceği yorumunu yaptı.

Filmi "İsrail karşıtı" olarak niteleyen gazete, "Türkiye İsrail’den kurgusal yolla intikam alıyor" diye yazdı.

Aşırı sağcı Arutz Sheva gazetesi ise, "Türkiye anti-Siyonist bir yapımla zaten bozuk olan diplomatik ilişkilerin sınırlarını test ediyor" yorumu yaptı.

Jerusalem Post gazetesi de, manşetten duyurduğu haberinde, geçen yıl yayınlanan "Kurtlar Vadisi - Irak" filminin "alçak koltuk" kriziyle başlayıp Türk büyükelçisinin geri çekilmesiyle sonuçlanan gelişmelerin fitilini ateşlediğini belirterek, "O filmi 4.2 milyon seyirci izlemişti. Yeni filmin çok daha geniş kitlelere ulaşması bekleniyor" diye yazdı.

Milliyet

[/SIZE]

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: Kurtlar Vadisi - Filistin

Kategori: Türkiyeden Haberler

Konuyu Baslatan: Vuslata Hasret

Cevaplar: 1

Görüntüleme: 1331

Ezan Oldum Dinmedim.Bayrak Oldum İnmedim. Şehit Oldum Ölmedim.Adım Müslüman Soyadım Türk Benim

Karapapaq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    0
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    0
    @Karapapaq

Bu tür fantastik filmler, ulus olarak aşağlık kompleksimizin dışa vurumundan başka birşey değildir.

Amerikan askeri, 11 askerimizin başına çuval geçirdi ; biz intikamımızı kurgu yöntemiyle, yani kurtlar vadisi ırak filmini çekerek aldık.
    İsrail, mavi marmarayı basıp vatandaşlarımızı öldürdü; biz intikamımızı yine kurgu yöntemine başvurarak; kurtlar vadisi filistin filmini çekerek aldık.
    Elin adamı kendi çıkarı için yakıyor – yıkıyor - basıyor - öldürüyor; biz kurgu yöntemiyle cevap veriyoruz. Şu hale bakın. Nal sesiyle yedi düveli korkutan ecdanın torunlarına bakın. Artık sadece film kurgusuyla düşmanlarından intikam alıp egolarını tatmin eder hale gelmişler ve üstelik bu trajikomik durumdan utanıp gizleyecek yerine, televizyon, radyo ve internet forumlarında utanmadan acınılacak hallerinin reklamını yapmaktalar.

Etiketler