ÇANAKKALE'nin Çan İlçesi'ne bağlı Etili Köyü'nde, dün akşamdan bugün akşam saatlerine kadar, Richter Ölçeği'ne göre 3.4 ile 2.4 arasında değişen 24 deprem meydana geldi. Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi Deprem Araştırma Enstitüsü'nden yapılan açıklamaya göre, dün saat 14.33'te Çan'a 20 kilometre uzaklıktaki Etili Köyü merkezli Richter Ölçeği'ne göre 2.5 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Bu depremin ardından çeşitli aralıklarla bugün saat 16.13'e kadar 3.4 ile 2.4 arasında

Bu konu 533 kez görüntülendi 0 yorum aldı ...
24 saatte 24 deprem 533 Reviews

Konuyu değerlendir: 24 saatte 24 deprem

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 533 kez incelendi.

Vuslata Hasret - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğendikleri
    63
    Beğenileri
    385
    Tecrübe Puanı
    522
    @Vuslata Hasret

Standart 24 saatte 24 deprem

ÇANAKKALE'nin Çan İlçesi'ne bağlı Etili Köyü'nde, dün akşamdan bugün akşam saatlerine kadar, Richter Ölçeği'ne göre 3.4 ile 2.4 arasında değişen 24 deprem meydana geldi.

Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi Deprem Araştırma Enstitüsü'nden yapılan açıklamaya göre, dün saat 14.33'te Çan'a 20 kilometre uzaklıktaki Etili Köyü merkezli Richter Ölçeği'ne göre 2.5 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Bu depremin ardından çeşitli aralıklarla bugün saat 16.13'e kadar 3.4 ile 2.4 arasında değişen 23 sarsıntı daha meydana geldi. Hasara yol açmayan depremler, köylüleri tedirgin etti.

Dün saat 23.38'te yerin 2.1 kilometre altında meydana gelen 3.4 şiddetindeki deprem köylüleri tedirgin etti. Çan Kaymakamı Hasan Gözen, Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü yetkilileri ile irtibat halinde olduklarını belirterek, endişe edilecek bir durumun olmadığını söyledi.

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: 24 saatte 24 deprem

Kategori: Türkiyeden Haberler

Konuyu Baslatan: Vuslata Hasret

Cevaplar: 0

Görüntüleme: 533

Ezan Oldum Dinmedim.Bayrak Oldum İnmedim. Şehit Oldum Ölmedim.Adım Müslüman Soyadım Türk Benim

Etiketler