Kirpik dökülmesi sorununuz varsa sizlere Suna Dumankaya’nın tavsiye etmiş olduğu bitkisel kirpik bakımı tavsiyelerini aktariyorum. Suna Dumankayadan Dökülen Kirpikler için formül Malzemeler : 10 gr. badem yağı, 5 gr. lanolin 5 gr. vazelini Hazırlanısı : 10 gr. badem yağı, 5 gr. lanolin ve 5 gr. vazelini karıştırıp benmari usulü karıştırarak eritin. Küçük bir cam kavanoza koyup her gün düzenli olarak sürün. Ardından da papatya çayına pamuk batırıp göz çevrenizde bekletin.

Bu konu 509 kez görüntülendi 0 yorum aldı ...
Kirpik dökülmesine çözüm 509 Reviews

Konuyu değerlendir: Kirpik dökülmesine çözüm

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 509 kez incelendi.

Vuslata Hasret - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğendikleri
    63
    Beğenileri
    385
    Tecrübe Puanı
    522
    @Vuslata Hasret

Standart Kirpik dökülmesine çözüm

Kirpik dökülmesi sorununuz varsa sizlere Suna Dumankaya’nın tavsiye etmiş olduğu bitkisel kirpik bakımı tavsiyelerini aktariyorum.

Suna Dumankayadan Dökülen Kirpikler için formül
    Malzemeler : 10 gr. badem yağı,
    5 gr. lanolin
    5 gr. vazelini

Hazırlanısı : 10 gr. badem yağı, 5 gr. lanolin ve 5 gr. vazelini karıştırıp benmari usulü karıştırarak eritin. Küçük bir cam kavanoza koyup her gün düzenli olarak sürün. Ardından da papatya çayına pamuk batırıp göz çevrenizde bekletin.

Suna dumankaya

benmari usulü nedir?

Sıcak su bulunan bir kaba, başka bir kap oturtarak narin besinleri pişirme usulüne verilen isimdir

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: Kirpik dökülmesine çözüm

Kategori: Sağlıklı Yaşam İçin

Konuyu Baslatan: Vuslata Hasret

Cevaplar: 0

Görüntüleme: 509

Ezan Oldum Dinmedim.Bayrak Oldum İnmedim. Şehit Oldum Ölmedim.Adım Müslüman Soyadım Türk Benim

Etiketler