Edirne'nin Keşan ilçesine bağlı Akhoca Köyü'nde mühimmat bulundu. Bir ihbarı değerlendiren Keşan İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri, Akhoca Köyü Derbent Boğazı Mevkii'nde yaptıkları aramada poşet içerisine sarılmış 89 adet Colt fişeği, 139 adet 7,62 milimetre çapında G-3 piyade tüfeği fişeği, 4 adet G-3 piyade tüfeği şarjörü ve 2 adet 5,56 milimetre çapında fişek ele geçirildi. Bulunan mühimmat Keşan Cumhuriyet Başsavcılığı'nın talimatı ile İlçe Jandarma Komutanlığı'nca muhafaza altına

Bu konu 461 kez görüntülendi 0 yorum aldı ...
Edirne’de mühimmat bulundu 461 Reviews

Konuyu değerlendir: Edirne’de mühimmat bulundu

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 461 kez incelendi.

Vuslata Hasret - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğendikleri
    63
    Beğenileri
    385
    Tecrübe Puanı
    522
    @Vuslata Hasret

Standart Edirne’de mühimmat bulundu

Edirne'nin Keşan ilçesine bağlı Akhoca Köyü'nde mühimmat bulundu.

Bir ihbarı değerlendiren Keşan İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri, Akhoca Köyü Derbent Boğazı Mevkii'nde yaptıkları aramada poşet içerisine sarılmış 89 adet Colt fişeği, 139 adet 7,62 milimetre çapında G-3 piyade tüfeği fişeği, 4 adet G-3 piyade tüfeği şarjörü ve 2 adet 5,56 milimetre çapında fişek ele geçirildi. Bulunan mühimmat Keşan Cumhuriyet Başsavcılığı'nın talimatı ile İlçe Jandarma Komutanlığı'nca muhafaza altına alındı.
    Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

cihan

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: Edirne’de mühimmat bulundu

Kategori: Türkiyeden Haberler

Konuyu Baslatan: Vuslata Hasret

Cevaplar: 0

Görüntüleme: 461

Ezan Oldum Dinmedim.Bayrak Oldum İnmedim. Şehit Oldum Ölmedim.Adım Müslüman Soyadım Türk Benim

Etiketler