SSK ve Bağ-Kur emeklilerinin maaşlarının Kurban Bayramı’ndan önce ödeneceği bildirdi. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Basın ve Halkla İlişkiler Müşavirliğinden yapılan açıklamaya göre, SSK emekli ve hak sahipleri için tahsis numarasının son rakamı 9, 7 ve 5 olanlara 9 Kasım Salı, 3, 1 ve 8 olanlara 10 Kasım Çarşamba, 6 ve 4 olanlara 11 Kasım Perşembe, 2 ve 0 olanlara 12 Kasım Cuma günü ödeme gerçekleştirilecek. Bağ-Kur emekli ve hak sahipleri için tahsis numarasının son rakamı 9,

Bu konu 549 kez görüntülendi 0 yorum aldı ...
SSK ve Bağ-Kur emeklilerinin maaşları 549 Reviews

Konuyu değerlendir: SSK ve Bağ-Kur emeklilerinin maaşları

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 549 kez incelendi.

Vuslata Hasret - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğendikleri
    63
    Beğenileri
    385
    Tecrübe Puanı
    522
    @Vuslata Hasret

Standart SSK ve Bağ-Kur emeklilerinin maaşları

SSK ve Bağ-Kur emeklilerinin maaşlarının Kurban Bayramı’ndan önce ödeneceği bildirdi.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Basın ve Halkla İlişkiler Müşavirliğinden yapılan açıklamaya göre, SSK emekli ve hak sahipleri için tahsis numarasının son rakamı 9, 7 ve 5 olanlara 9 Kasım Salı, 3, 1 ve 8 olanlara 10 Kasım Çarşamba, 6 ve 4 olanlara 11 Kasım Perşembe, 2 ve 0 olanlara 12 Kasım Cuma günü ödeme gerçekleştirilecek.

Bağ-Kur emekli ve hak sahipleri için tahsis numarasının son rakamı 9, 7 ve 5 olanların 9 Kasım Salı, 1 ve 3 olanların 10 Kasım Çarşamba, 4, 6 ve 8 olanların 11 Kasım Perşembe, 0 ve 2 olanların 12 Kasım Cuma günlerinde ödemeleri yapılacak.

milliyet

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: SSK ve Bağ-Kur emeklilerinin maaşları

Kategori: Türkiyeden Haberler

Konuyu Baslatan: Vuslata Hasret

Cevaplar: 0

Görüntüleme: 549

Ezan Oldum Dinmedim.Bayrak Oldum İnmedim. Şehit Oldum Ölmedim.Adım Müslüman Soyadım Türk Benim

Etiketler