Orta Amerika ülkelerinden Honduras'ın kuzeyindeki San Pedro Sula kentinde futbol sahasına araçlarla giren silahlı grup ateş açtı. Kentin yoksul kesimlerinin yaşadığı dış semtlerinden birinde düzenlenen saldırıda 14 kişinin hayatını kaybettiği bildirildi. Honduras Güvenlik Bakanlığı yetkilisi Leonel Sauceda, 10 kişinin olay yerinde, 4 kişinin hastaneye götürülürken öldüğünü söyledi. Yaralı sayısının ölü sayısından fazla olduğu kaydedildi. Uzun namlulu silahlar taşıyan zanlıların 5

Bu konu 703 kez görüntülendi 0 yorum aldı ...
silahlı baskın: 14 ölü 703 Reviews

Konuyu değerlendir: silahlı baskın: 14 ölü

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 703 kez incelendi.

Vuslata Hasret - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğendikleri
    63
    Beğenileri
    385
    Tecrübe Puanı
    522
    @Vuslata Hasret

Standart silahlı baskın: 14 ölü

Orta Amerika ülkelerinden Honduras'ın kuzeyindeki San Pedro Sula kentinde futbol sahasına araçlarla giren silahlı grup ateş açtı.

Kentin yoksul kesimlerinin yaşadığı dış semtlerinden birinde düzenlenen saldırıda 14 kişinin hayatını kaybettiği bildirildi.
    Honduras Güvenlik Bakanlığı yetkilisi Leonel Sauceda, 10 kişinin olay yerinde, 4 kişinin hastaneye götürülürken öldüğünü söyledi.
    Yaralı sayısının ölü sayısından fazla olduğu kaydedildi.

Uzun namlulu silahlar taşıyan zanlıların 5 kişi olduğunun tahmin edildiği, grubun futbol sahasına iki araçla girdiği belirtildi.
    Saldırının nedeninin henüz belirlenemediği bildirildi.

San Pedro Sula'da ABD'ye gönderilmek üzere kokain üreten çetelerin birbirleriyle sık sık çatıştığı biliniyor.

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: silahlı baskın: 14 ölü

Kategori: Dünya'dan Güncel Haberler

Konuyu Baslatan: Vuslata Hasret

Cevaplar: 0

Görüntüleme: 703

Ezan Oldum Dinmedim.Bayrak Oldum İnmedim. Şehit Oldum Ölmedim.Adım Müslüman Soyadım Türk Benim

Etiketler