Beşiktaş Levent'te sabah saatlerinde telefonla gelen canlı bomba ihbarı polisi alarma geçirdi. Levent metro istasyonunda şüpheli bir şahsın bulunduğu ihbarı üzerine harekete geçen polis, tüm aramalara rağmen şahsı bulamadı. Sabah saatlerinde şapkalı, boğazlı kazaklı, kot pantolonlu, çantalı bir şahsın Levent metro istasyonuna girdiği şeklinde polise ihbar yapıldı. Bunun üzerine polis, bölgede alarma geçerek şahsın metroya binmemesi için tüm istasyonlarda önlem aldı. Daha sonra aynı

Bu konu 1285 kez görüntülendi 0 yorum aldı ...
Levent'te canlı bomba alarmı 1285 Reviews

Konuyu değerlendir: Levent'te canlı bomba alarmı

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1285 kez incelendi.

Vuslata Hasret - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    4260
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    756
    @Vuslata Hasret

Exclamation Levent'te canlı bomba alarmı

Beşiktaş Levent'te sabah saatlerinde telefonla gelen canlı bomba ihbarı polisi alarma geçirdi.

Levent metro istasyonunda şüpheli bir şahsın bulunduğu ihbarı üzerine harekete geçen polis, tüm aramalara rağmen şahsı bulamadı.

Sabah saatlerinde şapkalı, boğazlı kazaklı, kot pantolonlu, çantalı bir şahsın Levent metro istasyonuna girdiği şeklinde polise ihbar yapıldı. Bunun üzerine polis, bölgede alarma geçerek şahsın metroya binmemesi için tüm istasyonlarda önlem aldı. Daha sonra aynı kişi tarafından şahsın Akmerkez'e doğru hareket ettiği ihbarında bulunuldu. Bir süre sonra da şahsın Akmerkez'e yakın bir yerdeki pastaneye girdiği yönünde ihbar geldi.

Polis, tüm aramalara rağmen şahsı bulamadı.

cihan

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: Levent'te canlı bomba alarmı

Kategori: Türkiyeden Haberler

Konuyu Baslatan: Vuslata Hasret

Cevaplar: 0

Görüntüleme: 1285

Ezan Oldum Dinmedim.Bayrak Oldum İnmedim. Şehit Oldum Ölmedim.Adım Müslüman Soyadım Türk Benim

Etiketler