hayatta yaşamak nekadar zor ben artık bunalıyorum yaptığım hiçbir şeyden zevk alamıyorum hayatın bana sunduğu hiç birşey yok hayattan hiçbir beklentim yok sevmek mi yalan aşkmı palavra güven mi sıfır hayat boş hayata nası bakıyorum biliyormusunuz pir pencere düşünün çerçeveyi açıyorsun baktığında dışarı hiç birşey yok hayatta yaşam için sana sevgisini saygısını arkadaşlığını sana herşeyini ve herzaman sana sahip çıkabilecek ne olursa olsun seni bırakmayacak herzaman elinden tutacak bir arkadaş

Bu konu 687 kez görüntülendi 0 yorum aldı ...
ben böyle hayatın 687 Reviews

Konuyu değerlendir: ben böyle hayatın

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 687 kez incelendi.

Emine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğendikleri
    9.674
    Beğenileri
    5.315
    Tecrübe Puanı
    100
    @Emine

Standart ben böyle hayatın

hayatta yaşamak nekadar zor ben artık bunalıyorum yaptığım hiçbir şeyden zevk alamıyorum hayatın bana sunduğu hiç birşey yok hayattan hiçbir beklentim yok sevmek mi
    yalan aşkmı palavra güven mi sıfır hayat boş hayata nası bakıyorum biliyormusunuz pir pencere düşünün çerçeveyi açıyorsun baktığında dışarı hiç birşey yok hayatta yaşam için sana sevgisini saygısını arkadaşlığını sana herşeyini ve herzaman sana sahip çıkabilecek ne olursa olsun seni bırakmayacak herzaman elinden tutacak bir arkadaş bir dost bir sevgili olması gerekiyo ama nerde nerde arkadaşlar ben ’23 yaşındayım hayatım da belki sayısını bilmediğim kadar dost deyip de sırtımdan vuran arkadaşım deyipde beni satan aşkımdeyipde ben yarı yolda bırakan kişilerlemi bu hayatta mücadele edeyim diyeceksinizki aile evet sizin olduğu gibi benimde bir ailem var ama arkadaş herşeyi ailen den bekleme onlar seni büyüttü doğru ama biyerlere de kendi mücadeleni vererek gelmen gerekiyo ama yok arkadaş hayat okadar acımasız ki buna izin vermiyo ben mücadele edemiyorum yoruldum çok yoruldum.yalanlardan haksızlıklardan ve adeletsizlikten yoruldum değmez bu hayatta yaşamaya değmez ama yok çaresi ya seve seve yada bi başka şekilde hayat bize acımadığı müddetce yaşamak haramdır bize...

alinti

seninde boyle dusundugun anlarin oldumu
    hayat hakkinda sen nasil yorum yapa bilirsin ? elestirilerin nedir ?

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: ben böyle hayatın

Kategori: Atış Serbest

Konuyu Baslatan: Emine

Cevaplar: 0

Görüntüleme: 687

Etiketler