Sitemiz Facebook ve twitterde.. Değerli azeribalasi üyeleri..burda yazdığım yazıları facebook ta Direk sitemiz aracılığı linki ile paylaşıyorum..neden? 1650 arkadaş listem..2500 beğeni sayfam,330 grup bağlantım ile beraber aşağı yukarı 5 milyon insanın istemesi durumunda bu sitenin yazılarını linkini görürler..bende sitemizin Tıklanma sayısını artırmak..giriş çıkış trafiğini artırmak için ve siteye katkım olması için lınk üzerinden Paylaşıyorum.. Şimdi twitterde de paylaşacağım..üye listemde

Bu konu 603 kez görüntülendi 0 yorum aldı ...
Sitemiz Facebook ve twitterde 603 Reviews

Konuyu değerlendir: Sitemiz Facebook ve twitterde

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 603 kez incelendi.

Vuslata Hasret - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğendikleri
    63
    Beğenileri
    385
    Tecrübe Puanı
    522
    @Vuslata Hasret

Exclamation Sitemiz Facebook ve twitterde

Sitemiz Facebook ve twitterde..
    Değerli azeribalasi üyeleri..burda yazdığım yazıları facebook ta Direk sitemiz aracılığı linki ile paylaşıyorum..neden? 1650 arkadaş listem..2500 beğeni sayfam,330 grup bağlantım ile beraber aşağı yukarı 5 milyon insanın istemesi durumunda bu sitenin yazılarını linkini görürler..bende sitemizin Tıklanma sayısını artırmak..giriş çıkış trafiğini artırmak için ve siteye katkım olması için lınk üzerinden Paylaşıyorum..
    Şimdi twitterde de paylaşacağım..üye listemde Bakanlardan doktorlara milletvekillerinden yazarlara kadar bir çok şahsiyet var..benim listemde veya grubu bulunduğum yerlerde vs..iNŞALLAH SİTEYE İNSANLIĞA ENGELLİLERE HASTALARIMIZA..VE HERKESE İYİ VE GÜZELİ PAYLAŞIP KATKIDA BULUNMAĞA NACİZANE ÇABA SARF EDİYORUM..
    Kimseden tebrik teşekkur yada başka bir şeyde beklemiyorum..beni birilerinin sevmesinide beklemiyorum..Sadece Saygı bekliyorum..
    İnşallah Türk İslam Birliği Azeribalasicomda atıldı..hep birlikte ve hep beraberce...ve sizlerden dediğim gibi paylaşımlarda bulunmanızı çevrim içi olmanızı istirham ediyorum..

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: Sitemiz Facebook ve twitterde

Kategori: Azeribalasi Forum-Radyo Kuralları, Öneriler, Duyurular, Sorularınız Sorunlarınız

Konuyu Baslatan: Vuslata Hasret

Cevaplar: 0

Görüntüleme: 603

Ezan Oldum Dinmedim.Bayrak Oldum İnmedim. Şehit Oldum Ölmedim.Adım Müslüman Soyadım Türk Benim

Etiketler