Amerika Birleşik Devletleri (ABD) Ulaştırma ve Güvenlik Yönetim Birimi, 1 Kasımdan itibaren ABD'ye veya ABD'den yapılacak uçuşlarda, uçuş saatinden 72 saat önce yolculara ait kimlik bilgilerini havayolu şirketlerinden talep edecek. Türk Hava Yollarının (THY) “www.turkishairlines.com.tr” sitesinden yer alan duyuruda, “Amerika Birleşik Devletleri Ulaştırma Güvenlik Yönetimi Birimi, 1 Kasım 2010 tarihi itibariyle Amerika'ya veya Amerika'dan yapılacak uçuşlarda, uçuş saatinden 72 saat önce

Bu konu 581 kez görüntülendi 0 yorum aldı ...
ABD'ye gideceklere 72 saat uyarısı 581 Reviews

Konuyu değerlendir: ABD'ye gideceklere 72 saat uyarısı

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 581 kez incelendi.

Vuslata Hasret - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğendikleri
    63
    Beğenileri
    385
    Tecrübe Puanı
    522
    @Vuslata Hasret

Standart ABD'ye gideceklere 72 saat uyarısı

Amerika Birleşik Devletleri (ABD) Ulaştırma ve Güvenlik Yönetim Birimi, 1 Kasımdan itibaren ABD'ye veya ABD'den yapılacak uçuşlarda, uçuş saatinden 72 saat önce yolculara ait kimlik bilgilerini havayolu şirketlerinden talep edecek.

Türk Hava Yollarının (THY) “
    [Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın...]
    sitesinden yer alan duyuruda, “Amerika Birleşik Devletleri Ulaştırma Güvenlik Yönetimi Birimi, 1 Kasım 2010 tarihi itibariyle Amerika'ya veya Amerika'dan yapılacak uçuşlarda, uçuş saatinden 72 saat önce yolcuya ait ad, soyad, cinsiyet ve doğum tarihi bilgilerinin gönderilmesini talep etmektedir” denildi.

BİLGİLERİ EKSİK OLAN UÇAMAYACAK

Duyuruda ayrıca, bu tarihten itibaren kimlik bilgileri tamam olmayan yolcuların uçuşlarını gerçekleştirmeyecekleri uyarısı yapılarak, tüm yolcuların 1 Kasımdan önce mutlaka THY satış ofislerine ya da rezervasyon yaptırdıkları veya biletlerini temin ettikleri acentelere başvurarak bu bilgileri tamamlatmaları istendi.

hurriyet

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: ABD'ye gideceklere 72 saat uyarısı

Kategori: Dünya'dan Güncel Haberler

Konuyu Baslatan: Vuslata Hasret

Cevaplar: 0

Görüntüleme: 581

Ezan Oldum Dinmedim.Bayrak Oldum İnmedim. Şehit Oldum Ölmedim.Adım Müslüman Soyadım Türk Benim

Etiketler