Kamu Personeli Seçme Sınavı'nın Eğitim Bilimleri oturumunun yapılacağı güne dikkat! Yazı Boyutu 10 12 14 16 Kamu Personeli Seçme Sınavı'nın Eğitim Bilimleri oturumunun yapılacağı gün saatler 1 saat geri alınacak. 31 Ekim Pazar günü (Cumartesi gününü, Pazar gününe bağlayan gece) saat 04.00'de saatler 1 saat geri alınacak. Kopya skandalı nedeniyle iptal edilen Kamu Personeli Seçme Sınavı'nın Eğitim Bilimleri oturumu da 31 Ekim'de yeniden yapılacak.

Bu konu 374 kez görüntülendi 0 yorum aldı ...
KPSS'ye girecekler dikkat! 374 Reviews

Konuyu değerlendir: KPSS'ye girecekler dikkat!

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 374 kez incelendi.

Vuslata Hasret - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğendikleri
    63
    Beğenileri
    385
    Tecrübe Puanı
    522
    @Vuslata Hasret

Exclamation KPSS'ye girecekler dikkat!

Kamu Personeli Seçme Sınavı'nın Eğitim Bilimleri oturumunun yapılacağı güne dikkat!
    Yazı Boyutu 10 12 14 16

Kamu Personeli Seçme Sınavı'nın Eğitim Bilimleri oturumunun yapılacağı gün saatler 1 saat geri alınacak.

31 Ekim Pazar günü (Cumartesi gününü, Pazar gününe bağlayan gece) saat 04.00'de saatler 1 saat geri alınacak. Kopya skandalı nedeniyle iptal edilen Kamu Personeli Seçme Sınavı'nın Eğitim Bilimleri oturumu da 31 Ekim'de yeniden yapılacak.

Her sene ekim ayının son pazar günü zamanın bir saat geriye alınması, bu yılKPSSile aynı güne denk gelecek.

ÖSYMAnkaraİl Sınav Merkezi Yönetici Yardımcısı Ahmet Ali Öcal, "Uygulama adayları sıkıntıya sokmaz. Adaylar sınava geç kalmaz ama bir saat önce gelebilir" dedi.

28.10.2010 00:16:12

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: KPSS'ye girecekler dikkat!

Kategori: Türkiyeden Haberler

Konuyu Baslatan: Vuslata Hasret

Cevaplar: 0

Görüntüleme: 374

Ezan Oldum Dinmedim.Bayrak Oldum İnmedim. Şehit Oldum Ölmedim.Adım Müslüman Soyadım Türk Benim

Etiketler