By-pass ameliyatı olan hastaların kalbini akrebin iğnesindeki zehir koruyacak, zehir sayesinde ameliyatların başarısızlığı sıfıra iniyor. Kalp için inanılmaz buluş, kalbinizi akrep iyileştirecek. By-pass ameliyatının en büyük yardımcısının ürktüğümüz hayvanların başında gelen bir akrebin iğnesi olacağı kimin aklına gelirdi. Amerika’da yaşayan bir akrep türünden alınan magratoksin denilen zehir by-pass ameliyatlarında ortaya çıkabilecek komplikasyonları önlediği ortaya çıktı. By-pass

Bu konu 766 kez görüntülendi 1 yorum aldı ...
Kalbinizi akrep iyileştirecek 766 Reviews

Konuyu değerlendir: Kalbinizi akrep iyileştirecek

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 766 kez incelendi.

Vuslata Hasret - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğendikleri
    63
    Beğenileri
    385
    Tecrübe Puanı
    522
    @Vuslata Hasret

Yeni Kalbinizi akrep iyileştirecek

By-pass ameliyatı olan hastaların kalbini akrebin iğnesindeki zehir koruyacak, zehir sayesinde ameliyatların başarısızlığı sıfıra iniyor.

Kalp için inanılmaz buluş, kalbinizi akrep iyileştirecek. By-pass ameliyatının en büyük yardımcısının ürktüğümüz hayvanların başında gelen bir akrebin iğnesi olacağı kimin aklına gelirdi.

Amerika’da yaşayan bir akrep türünden alınan magratoksin denilen zehir by-pass ameliyatlarında ortaya çıkabilecek komplikasyonları önlediği ortaya çıktı.

By-pass ameliyatı geçiren kalp damarları yeni tabiatına alışırken, yeni kan hücreleri ürüyor ve kan akışını etkileyerek ameliyatın başarısız olmasına yol açıyor.

Amerika’da yaşayan zehiri ölümcül değil ancak acı verici olan bir akrep türü bilim insanlarının imdadına yetişti.

Akrebin zehri potasyum iyon kanalını bloke ediyor ve hücre zarında bir delikten elektrik sinyallerine yanıt veriyor. Böylece hücreler arasında mesaj akışını sağlayan kalsiyum iyonun dağıtımına yardımcı oluyor.

Kronik iltihap nedeniyle zarar görmüş damarı iyileştiren bu zehir inanılmaz derecede de güçlü. İngiltere kalp vakfı tarafından gerçekleştirilen buluşun ardından şimdi bu zehrin hap ya da enjeksiyon şeklinde hazırlanması planlanıyor.

Kaynak: TRT Haber

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: Kalbinizi akrep iyileştirecek

Kategori: Engelliler İçin Özel Bölüm

Konuyu Baslatan: Vuslata Hasret

Cevaplar: 1

Görüntüleme: 766

Ezan Oldum Dinmedim.Bayrak Oldum İnmedim. Şehit Oldum Ölmedim.Adım Müslüman Soyadım Türk Benim

NURULLAH BAYTEKİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    280
    @NURULLAH BAYTEKİN

Rabbül alemin derdinize dermanı ben verdim ..sizde bulun diye yüce kuran da belirtmiyormu..ama biz dedikodu,fuhuş,dünya zevki ile uğraştığımız için bulmakta zorluk çekiyoruz...

Etiketler