Rusya'nın başkenti Moskova'da düzenlenen güvenlik fuarında, alkollü sürücüleri tespit eden lazer aleti ilgi odağı oldu.Güncelleme:27 Ekim 2010 05:26 14. Uluslararası İnterpolitex-2010 fuarı kapsamında Rusya İçişleri Bakanlığı'nın sergilediği ürünler arasında yer alan "alkolazer" aleti, arabadaki alkol oranını araç seyahat halinde iken tespit edebiliyor. Rusya istihbaratı FSB, İçişleri Bakanlığı ve Acil Durumlar Bakanlığı'nın katıldığı fuarda çok özel güvenlik araçları ve silahlar ziyaretçiler

Bu konu 891 kez görüntülendi 2 yorum aldı ...
Müthiş buluş! 891 Reviews

Konuyu değerlendir: Müthiş buluş!

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 891 kez incelendi.

Vuslata Hasret - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğendikleri
    63
    Beğenileri
    385
    Tecrübe Puanı
    522
    @Vuslata Hasret

Standart Müthiş buluş!

Rusya'nın başkenti Moskova'da düzenlenen güvenlik fuarında, alkollü sürücüleri tespit eden lazer aleti ilgi odağı oldu.Güncelleme:27 Ekim 2010 05:26
    14. Uluslararası İnterpolitex-2010 fuarı kapsamında Rusya İçişleri Bakanlığı'nın sergilediği ürünler arasında yer alan "alkolazer" aleti, arabadaki alkol oranını araç seyahat halinde iken tespit edebiliyor. Rusya istihbaratı FSB, İçişleri Bakanlığı ve Acil Durumlar Bakanlığı'nın katıldığı fuarda çok özel güvenlik araçları ve silahlar ziyaretçiler tarafından ilgiyle izleniyor.

Moskova'nın Genel Rusya Sergi Merkezi'nde (VVTS) açılan uluslararası fuarın organizatörlüğünü İçişleri Bakanlığı ve Rusya Federal Askeri-Teknik İşbirliği Servisi yapıyor. Bu yılki etkinliğe FSB de baş organizatör olarak katılıyor. Fuarla ilgili açıklama yapan İçişleri Bakan Yardımcısı Sergey Gerasimov, sergide on binden fazla güvenlik aracı ve silahının yer aldığını belirtti. Rus yetkili, bazıları aletlerin ilk kez sergilendiğini aktardı.

Sergiye toplam 293 Rus ve 26 yabancı silah ve güvenlik aracı üreten şirketler katılıyor. İnterpolitex uluslarası fuarı 1992 yılından itibaren Moskova'da düzenleniyor.

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: Müthiş buluş!

Kategori: Bilimsel ve Teknolojik Haberler

Konuyu Baslatan: Vuslata Hasret

Cevaplar: 2

Görüntüleme: 891

Ezan Oldum Dinmedim.Bayrak Oldum İnmedim. Şehit Oldum Ölmedim.Adım Müslüman Soyadım Türk Benim

ŞiMaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğendikleri
    2.665
    Beğenileri
    3.498
    Tecrübe Puanı
    100
    @ŞiMaL

tam rusyaya göreymış ha şarapcılar

NURULLAH BAYTEKİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    280
    @NURULLAH BAYTEKİN

Eee rabbim insana akılla birlikte fikir bahşetmiş...sonucunda rabbim in her dilediği insan oğlu tarafından keşfediliyor...

Etiketler