Patika, Engelsiz Yaşam Gönüllüleri Derneği, beyin felci nedeni ile yürüyemeyen çocuklar için bir yardım kampanyası başlattı. Bu sayede, çocukların yüzde 50 oranında yürümelerini sağlayacak özel bir cihaz alınacak. Bu yardım kampanyasına ünlü sanatçı Burat Kut ve Özcan Deniz'den de destek geldi. ALANYA KONSERİ Kampanyanın yüzü olan Kut'un fotoğraflarını ünlü fotoğrafçı Mehmet Turgut çekti. Deniz ise yakında felçli çocuklar için Alanya'da konser verecek. Patika, Engelsiz Yaşam Gönüllüleri

Bu konu 646 kez görüntülendi 0 yorum aldı ...
Amaçları Çocukların Yürümesi 646 Reviews

Konuyu değerlendir: Amaçları Çocukların Yürümesi

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 646 kez incelendi.

Vuslata Hasret - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    4272
    Beğendikleri
    63
    Beğenileri
    385
    Tecrübe Puanı
    541
    @Vuslata Hasret

Standart Amaçları Çocukların Yürümesi

Patika, Engelsiz Yaşam Gönüllüleri Derneği, beyin felci nedeni ile yürüyemeyen çocuklar için bir yardım kampanyası başlattı. Bu sayede, çocukların yüzde 50 oranında yürümelerini sağlayacak özel bir cihaz alınacak. Bu yardım kampanyasına ünlü sanatçı Burat Kut ve Özcan Deniz'den de destek geldi.

ALANYA KONSERİ
    Kampanyanın yüzü olan Kut'un fotoğraflarını ünlü fotoğrafçı Mehmet Turgut çekti. Deniz ise yakında felçli çocuklar için Alanya'da konser verecek. Patika, Engelsiz Yaşam Gönüllüleri Derneği'ne, kurulduğu andan itibaren destek veren Deniz, 270 bin Euro'nun toplanmasına katkıda bulunacak.

[Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın...]

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: Amaçları Çocukların Yürümesi

Kategori: Engelliler İçin Özel Bölüm

Konuyu Baslatan: Vuslata Hasret

Cevaplar: 0

Görüntüleme: 646

Etiketler