SLm bUNDAN SORA SANA HERŞEYİ YAZACAM YAŞADIĞIM SIKINTILARI MUTLULUĞUMU HERBİŞEYİMİ UMARIM BENİ DİNLERKEN SIKILMASIN :P sıkılırsan kafanı kırarım:Phaberin ola :$

Bu konu 14277 kez görüntülendi 37 yorum aldı ...
ŞimaL'IN GüNcEsİ 31.210 20-58 14277 Reviews

Konuyu değerlendir: ŞimaL'IN GüNcEsİ 31.210 20-58

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 14277 kez incelendi.

Sayfa 4 Toplam 4 Sayfadan Birinci ... 234
    ŞiMaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    10831
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    2
    Tecrübe Puanı
    100
    @ŞiMaL

Konular
    10831
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    2
    Tecrübe Puanı
    100
    @ŞiMaL

Küçücük bir çocukken kalbim
    Büyük düşler kurardım.
    $imdi
    Büyüdüm
    Küçücük bir dü$e susadım.

Konular
    10831
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    2
    Tecrübe Puanı
    100
    @ŞiMaL

Standart Cevap: ŞimaL'IN GüNcEsİ 31.210 20-58

Er veya geç gideceğini biliyordum... Gitme,kal sevdiğim demeyi ne çok isterdim.. Son kez nemli gözlerinle,gözlerime baktın.. Sayısız acılarla bırakarak.. Bir şeher vaktı gittin.. Ağlattın beni sen.. sevdiğim.. Belki sen kızıyorsun ama, Ben yüreğimden suzulen Gözyaşlara mani olamiyorum... Beni ağlattın sen.. Sen geride bıraktığın essiz esenleriyle... Ben göz yaşlarımla bu alemdeyim... Elimde mektupların,gözümde gidişin... Kalbimde gözyaşların.. Beni ağlattın sen.. Ne çok özledim seni bir bilsen...Gittin..sonsuz acılar için de bırakarak gittin.. Nemli yeşil gözlerinle son kez gözlerime bakarak gittin.. Gidişin çok ani oldu sevdiğim.. Onca zaman geçmesine rağmen sensizliğe alışamadım ..Hayat seninle güzeldi.. Sensiz ne kadar da zor.. Hayalın de olmazsa ,hiç bir seyi avutamiyor beni sevdiğim.. Ve gidisin.. Hayat senden sonra büyüsünü kaybetti güzel insan.. Senden sonra gülmez oldum .."gülerken ben geleyim aklına "demiştin ya... Gülemiyorum..gözyaşlarım engel oluyor sevdiğim.. Gözyaşim dinmedi senden sonra.. Gece boyu seni düşünürüm.. Gülüşüne,bakısını,"canımıniçi "demesinin.. Hayatta seninle mutlu oldum sevdiğim.. Biliyorum... Biliyorum.. Gerçekten sevenler ayrılık yok..ve mutlaka bir gün buluşacaklar.. O gün sabirsizlikla bekliyorum.. Çünkü.. Yüreğim sende kaldı sevdiğim... Sende kaldı yüreğim..

Konular
    10831
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    2
    Tecrübe Puanı
    100
    @ŞiMaL

Küçük bir dünyam var benim, haddini bilen hayallerim.
    Öyle deli dolu da değil ne hayattan ne insanlardan ne de gelecekten beklentim.
    "Olursa olur" dur kendi halinde isteklerim, çocukluğumun resmidir; utangaç hayallerim ve yapamayacaklarımı istemem ki altında ezilmeyim!
    Bilirim kendimi, ne olduğumu, ne istediğimi; ki işin aslı bilirim neyi istemem gerektiğini.
    Öyle boyunu aşmamalı insanın istekleri,boyunun aşıldığı yerde boy gösterir boğulma tehlikesi!
    Dile kolay, kolay değildir boğulmak, kurumuş yaprak misali, rüzgarın keyfine göre yaşamak!
    Öyle ihtiraslarımda yok benim, olmazsa olmazlarım; beni kör edecek egolarım!
    Hepsi hepsi toprak olacak bir beden; sahip olduğum tüm varlığım...

Konular
    10831
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    2
    Tecrübe Puanı
    100
    @ŞiMaL

Barajlar gibidir aşk biliyorum.Bir zerre suyun sızabileceği bir çatlak bırakırsanız,bu su duvarları yavaş yavaş kemirir ve öyle bir an gelir ki,akıntının gücünü artık kimse denetleyemez.Duvarlar yıkılacak olursa,aşk efendi olarak her şeye el koyar;neyi yapabilirim,neyi yapamam,sevdiğim kişiyi yanımda tutabilir miyim,tutamaz mıyım,gibi sorular artık boşunadır...
    Aşık olmak denetimi elinden kaçırmak demektir..

Konular
    10831
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    2
    Tecrübe Puanı
    100
    @ŞiMaL

'Sorarlarsa, "ne iş yaptın bu dünyada?" diye, rahatça verebilirim
    yanıtını: "yalnız kaldım. kalabildim! altı milyarın arasına doğdum. ve
    hiçbirine çarpmadan geçtim aralarından..'

Konular
    10831
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    2
    Tecrübe Puanı
    100
    @ŞiMaL

'Bazan bütün insanları boyunlarına sarılıp öpecek kadar seviyorum, bazan da hiçbirinin yüzünü görmek istemiyorum. Bu nefret falan değil..insanlardan nefret etmeyi düşünmedim bile.Sadece bir yalnızlık ihtiyacı. Öyle günlerim oluyor ki, etrafımda küçük bir hareket, en hafif bir ses bile istemiyorum. Taşıp dökülecek kadar kendi kendimi doyurduğumu hissediyorum. Kafamda hiçbir şeyle değişilmesi mümkün olmayan muazzam hayaller, bana her şeylerden daha kuvvetli görünen fikirler birbirini kovalıyor..Fakat sonra birdenbire etrafımda bana yakın birini arıyorum. Bütün bu beynimde geçen şeyleri teker teker uzun uzun anlatacak birini. O zaman ne kadar hazin bir hal aldığımı tasavvur edemezsiniz. Kış günü sokağa atılmış üç günlük bir kedi yavrusu gibi kendimi zavallı hissediyorum. Odamdaki duvarlar birdenbire büyüyüveriyor. Pencerelerin dışındaki şehir ve hayat bir anda, insanı içinde boğacak kadar kudretli ve geniş oluyor..Zannediyorum ki, tasavvuru bile baş döndüren bir süratle hiç durmadan koşup giden bu hayat ve bir avuç toprağın bile doğru dürüst esrarına varamadığımız bu karmaşık dünya beni bir buğday tanesi, bir karıca gibi ezip geçiverecek.Böyle acz içindeyken odamda her şey bana küçüklüğümü ve zavallılığımı haykırıyor. Sokağa fırlıyorum. Bir tek çehre görsem de yanında yürüsem, hiç ses çıkarmadan yürüsem diyorum. Halbuki ara sıra karşılaştığım ahbapları görmemezliğe geliyorum. Hiçbiri bana bu anda yardıma çağrılacak kadar yakın görünmüyor. Bilmem beni anlıyor musunuz?...

Konular
    10831
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    2
    Tecrübe Puanı
    100
    @ŞiMaL

Sen de fark ettin mi? Az, dediğin, küçücük bir kelime. Sadece A ve Z. Sadece iki harf. Ama aralarında koca bir alfabe var. O alfabeyle yazılmış on binlerce kelime ve yüz binlerce cümle var. Sana söylemek isteyip de yazamadığım o sözler bile o iki harfin arasında. Biri başlangıç, diğeri son. Ama sanki birbirleri için yaratılmışlar. Yan yana gelip de birlikte okunmak için. Aralarındaki her harfi teker teker aşıp birbirlerine kavuşmuşlar gibi. Senin ve benim gibi.

Bu yüzden, belki de, az çoktan fazladır. Belki de az, hayat ve ölüm kadardır! Belki de, seni az tanıyorum, demek, seni kendimden çok biliyor, demektir. Bilmesem de, öğrenmek için her şeyi yaparım, demektir. Belki de az, her şey demektir. Ve belki de benim sana söyleyebileceğim tek şeydir..

Sayfa 4 Toplam 4 Sayfadan Birinci ... 234

Etiketler