SLm bUNDAN SORA SANA HERŞEYİ YAZACAM YAŞADIĞIM SIKINTILARI MUTLULUĞUMU HERBİŞEYİMİ UMARIM BENİ DİNLERKEN SIKILMASIN :P sıkılırsan kafanı kırarım:Phaberin ola :$

Bu konu 14274 kez görüntülendi 37 yorum aldı ...
ŞimaL'IN GüNcEsİ 31.210 20-58 14274 Reviews

Konuyu değerlendir: ŞimaL'IN GüNcEsİ 31.210 20-58

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 14274 kez incelendi.

Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 123 ... Sonuncu
    ŞiMaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    10831
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    2
    Tecrübe Puanı
    100
    @ŞiMaL

Standart ŞimaL'IN GüNcEsİ 31.210 20-58

SLm
    bUNDAN SORA SANA HERŞEYİ YAZACAM YAŞADIĞIM SIKINTILARI MUTLULUĞUMU HERBİŞEYİMİ UMARIM BENİ DİNLERKEN SIKILMASIN
    sıkılırsan kafanı kırarımhaberin ola :$

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: ŞimaL'IN GüNcEsİ 31.210 20-58

Kategori: Atış Serbest

Konuyu Baslatan: ŞiMaL

Cevaplar: 37

Görüntüleme: 14274

♥AneLiya♥ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yaş;
    31
    Konular
    81
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    511
    @♥AneLiya♥

hayirli olsun tatlimmm...).(

Konular
    10831
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    2
    Tecrübe Puanı
    100
    @ŞiMaL

wvy çok mersi bitanemmm ).(

Konular
    10831
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    2
    Tecrübe Puanı
    100
    @ŞiMaL

Selm tatlım sabahın 04-48
    ben hala uymadım kaçgun oldu bilmiyorum uyumayalı o yüsden kafam çok yorgun niy ben anormalim diye düşümüyorum değil yani herkesn uydugu sate ben uyanıyom bazen yarasa gibi hısedıyom bi kanım eksik uyanık olanlardan telefi etcem onudagüldüğüme bakma valla çok daralıyom çok sıkılıyom nezamanki böyle hisetsem kesin bi kötu haber alıyom bugunde öyle bii gün işte kendimdn hariç birisinde kafasını şişiriyom napalım idare etcek artıkım
    Allahım inşallah kötu bişey olmas bugun merak ve endişeyle beklemekteyim çünki böye olduumbigunde amcamın 27yaşındaki oglu kapkırızınden öldu offffffff uymamıştım henus telefon çaldıgında Allahım kimseye kötu bişeyler yaşatma herkes mutlu huzurlu olsun
    göruşurug günlukçü kısssssssssssssss ayıdos bipp

Vuslata Hasret - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    4260
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    753
    @Vuslata Hasret

Bende uyuyamadım..hemide iki adet uyku hapı yuttum genede uykum yok..beden yorulmayınca insanın uyumasıda güç olur tabi..oysa eskiden çok çalışırdım kafayı yastığa koymadan gözlerim kapanırdı.

Konular
    10831
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    2
    Tecrübe Puanı
    100
    @ŞiMaL

Slm kısss günce 06.56
    Dün inanılmas güsel bii gün geçirdim arkadaşlarımla enerji depoladım ..
    sanki bii asır olmuş onlarla eğlenmeyeli hepsini defalarca koklaya koklaya öptum be canlarım beenim hele nazlı çok özemişim bebişimi
    alış veriş yaptık bayramda cicilerimisi giyices ben annecigime gitecm emminimki oda beni bekliyodur geçende gitiyimde butun sevdigi güler açmıştı mısler gibi kokuyodu heryer sseni göreceğim için hem seviçliyim hemde çok hüzünlü nolur''duda burda olsaydın
    sana çok sevdiğin şiiri yazıcam ezberimde biliyosun çok severdin sen hep anneni düşünur uzulurdun birdaha oku derdin şimdi ben sana okuyorum
    güzel annecigim

Anneciğim
    Ak saçlı başını alıp eline,
    Kara hülyalara dal anneciğim!
    O titrek kalbini bahtın yeline,
    Bir ince tüy gibi sal anneciğim!

Sanma bir gün geçer bu karanlıklar,
    Gecenin ardında yine gece var;
    Çocuklar hıçkırır, anneler ağlar,
    Yaşlı gözlerinle kal anneciğim!

Gözlerinde aksi bir derin hiçin,
    Kanadın yayılmış, çırpınmak için;
    Bu kış yolculuk var, diyorsa için,
    Beni de beraber al anneciğim!...

Necip Fazıl Kısakürek
    senni seviyorum hep yüreğimdesin büyük sancım

Konular
    10831
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    2
    Tecrübe Puanı
    100
    @ŞiMaL

Slm tatlım ben geldim
    şükürler olsun hayatımda hiç bir olumsuzluk yok gundelik sitresler sıkıntılar yorgunluklar ...
    iki gündür neler oluyo burda hayretle izliyorum düşünuyorum ve çıkmazlarda kaldım !!Ahmet abim veda eti bugun girmiyecekmiş uzun süre!!üzgünüm çok hemde dertleştigim abim babamdı on her seyimi anlatır terapim gibiydi akılar verir ve beni kendi evlatlarından ayırmazdı üzgünüm abisimmmm biliyosunki çok alışmışım babam yanımda yoktu sen yanımdaydın
    umarımki geri gelirsin zahid abime öyle?
    şükürki modumus geri döndu en azından onun adına sevindim
    bugun biras sesiz sakin forum herkezler burda ama ne hikmets kimsenin gıkı çıkmıyo !!!!!! ya bişey yazın sıkıldım ben bu sesizlikten
    hadii kıssss göruşurug içimi döktüm offf be
    Konu ŞiMaL tarafından (26.09.2010 Saat 12:29 ) değiş;tirilmiş;tir.

Konular
    10831
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    2
    Tecrübe Puanı
    100
    @ŞiMaL

seni kırmak incitmemek için sustum bunca zamandır ustume gelme
    artık gitdin ne haliniz varsa görun artık bıktım yalanınızdan dolanızdan elli çek artık
    ..ne oyuncagim ne sırtını döndügunde iş çevrilen biri suçlamayı kes artık
    önce kendine bak sora laf konuş beni buhale siz soktunuz yalan yalan kişiligimi kaybetim rahat bırakın beni artık görmek duymak istemiyorum nefretimi hiç bir yere sıgdaramıyom önce kafanı koy önune noldu nedendir diye bii düşün ondan sora yaz
    madem öldum bırakın artık öle kalıyım rahatttttttttt bırakınnnnnnnnnnnnnnnnnnnn!!!artık
    Konu ŞiMaL tarafından (25.09.2010 Saat 22:32 ) değiş;tirilmiş;tir.

Konular
    10831
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    2
    Tecrübe Puanı
    100
    @ŞiMaL

Unhappy

Düşlerde sevdim seni, söyleyemedim..
    Sessiz öptüm nefesini, söyleyemedim

Ben seni, hep senin bilmediğin zamanlarda, senin bilmediğin mekanlarda sevdim.. Bunu sana hiç bir zaman söyleyemedim.. Anlatabilecek kelime bulacağımı hiç sanmadım.. Düşlerimdeydin hep.. Öyle büyüktü ki varlığın beni aştı ama sana ulaşmadı..
    Ben seni, hep uzak sevdim, uzak öptüm.. Sessiz, sakin, sen rahatsız olma, ürkme diye, benden kaçma diye usulca öptüm.. Her nefesim senindi.. Çünkü ben, sen nefes alıp verdikçe vardım.. Ama sana ne sesimi, ne nefesimi duyuramadım.. Çığlık oldu sevgim, çarptı herkese.. Bir sana teğet geçti.. Öğrenemedin.. Söyleyemedim

Sana ben şiirler, sözler büyüttüm,
    Sana ben baharlar, yazlar büyüttüm,
    Sana ben hummalı gizler büyüttüm,
    Söyleyemedim..

Her kalemin ucuna düşen harf sendin.. Her dilimin ucuna gelen kelime sendin.. Ben her yazdığım kelimede seni büyüttüm, ben her kurduğum cümlede seni büyüttüm.. Sen bilmedin, ben söyleyemedim..
    Bahar sen varsan gelirdi, yaz sen varsan güzeldi.. Her gelişin bahar, her dokunuşun yazdı bana.. Ben her bahar hüzün kaplar, her yaz yaşlar akıtırdım yokluğunda... Ben her baharı sen diye bekledim, ben her yazı sen diye geçirdim.. Bütün güzelliklerini sana büyüttüm.. Sen bilmedin, ben söyleyemedim..
    En ateşlisi sanaydı aşkın.. En güzeli, belkide en büyüğü sanaydı.. Gizli gizli yanardı yüreğimde.. Aşkım büyüktü, ateşi büyüktü, giz'i hepsinden büyüktü.. Gösteremedim.. Nasıl beni yakıp, erittiğini bilemedin.. Oysa sen buz gibiydin.. Yine de gelmedin.. Nasıl bir yürek büyüttüm sana gizli gizli.. Sen bilmedin, ben söyleyemedim

Şarkılar yazdım sana, okuyamadım..
    Hep yanımdaydın oysa, dokunamadım..

Sana ben hayaller, düşler büyüttüm,
    Sana ben gözümde yaşlar büyüttüm,
    Sana ben hummalı aşklar büyüttüm,
    Söyleyemedim..

Her şarkıya seni koydum, her şarkıyı sana yakışırdım.. Sen varsın diye söyledim hepsini ama sana duyuramadım..
    Hep benimle olduğunu hiç bilmedin. Hayalinle yatar, hayalinle kalkardım anlamadın. Anlamadığın, hissetmediğin için dokunamazdım sana, duvarların öyle kalındı ki, yapamadım..

Hayallerimdin işte sen, bütün düşlerimdin..
    İyiye, kötüye akan her damla yaş sanaydı, sensiz olmazdı..
    Ateş gibiydi işte aşkın, dedim ya yakardı, söndüremezdim..
    Ama sen hiç birini bilmedin,
    Ben de Söyleyemedim..

[Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın...]

Konular
    10831
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    2
    Tecrübe Puanı
    100
    @ŞiMaL

Kimsenin göremedigi şeylerim saklı benim içimde göremiyolar nedense !!Görmeyi mi denemediler hiç ne ...
    İçimin ferahlamasıiçin görmeleri gerekirdi oysa

İçimde bolca nefret basitlere özell ... Gülmelerim eksik hislerime taciz ettiler Görselerdi içimdekileri keşke zor bela coşan bitik şansımı kiraya verilmiş kalbimi keşke görebilseydiler ...
    İçimdeki aşkı görebilselerdi Hangimizin aşkı daha itici hangimizin aşkı daha aşk görünümünde bEn seni sevmişim diyemiyor dilim ben söylemeden bilmeni istiyor bedenim sana dokunuşumda hissetmeliydin sarılmadan
    gözlerine baktıgımda çırpınırcasına atan yüregimi kulaklarına itmeliydi gözlerim
    Oyuncaklarımı kırdılar çocukkende böyleydi bu zaten içimdeki oyuncaklar kırık dökük hislerimin duygusuzlugu mutlulugun malasalını anlatan oyuncaklarım vardı umut doluydu çogu yıktılar yine ÇOCuklugumdaki gibi
    Kalbimde depremler oluyor temeli saglam aşklarım dayanır bu depreme malzemesi çalınmış aşkalarım gömülürdü zaten

Umutlar saklıydı dogmamış yarınlarım için geçmişimi görünce vazgeçti umutlarım gülemezsin sen artık diye bagırdı bana oyuncaklarım umut doluydu kırdılar onu ...Üzüldümm güneşe baktım SOGUKTU SANKİ BANA KARŞI anlayın artık aşk bana yaramıyor Depremime dayanamadı hiç bir aşk
    Kalemde olmadan yazamaz ellerim hislerim olmadan gizemlemez sözlerim
    Gerçek olmak isterim hayallerim bedenim uçuruma gelmiş yardım ister tutsun biri elimdenn
    aLLAH YARDIMCIM yalnız tutarsa o tutar alır yanına gerisi bana ugramaz

Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 123 ... Sonuncu

Etiketler