KARABAG GAZETESI YETKILILERINE Sayin Turan Mammadov ve sayin Nuran Acar hanim efendi,cikarmis oldugunuz gazetenin Aralik sayisina baktim tamamen okudum,bende su izlenim yarandi,Emevilerin Saltanat islaminda,halifenin yagli sofrasindan beslenip Allah ve Resul adina sirf Saltanati korumak icin yalan hadis uyduranlari. Sayin kardeslerim unutmayinizki tarih sizi Azerbeycani bu hale sokanlarla beraber yargilayacaktir,Azerbeycan Dunyanin bu anda en zavalli ve topraklari iskal edilmis dunya siyasi

Bu konu 995 kez görüntülendi 0 yorum aldı ...
Karabag gezetesine cevap 995 Reviews

Konuyu değerlendir: Karabag gezetesine cevap

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 995 kez incelendi.

VUSLATBEKLEMEKTIR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    2
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    0
    @VUSLATBEKLEMEKTIR

Standart Karabag gezetesine cevap

KARABAG GAZETESI YETKILILERINE

Sayin Turan Mammadov ve sayin Nuran Acar hanim efendi,cikarmis oldugunuz gazetenin Aralik sayisina baktim tamamen okudum,bende su izlenim yarandi,Emevilerin Saltanat islaminda,halifenin yagli sofrasindan beslenip Allah ve Resul adina sirf Saltanati korumak icin yalan hadis uyduranlari.
    Sayin kardeslerim unutmayinizki tarih sizi Azerbeycani bu hale sokanlarla beraber yargilayacaktir,Azerbeycan Dunyanin bu anda en zavalli ve topraklari iskal edilmis dunya siyasi aranesinde taninmayan,belirgin ve,etkin dis politikasi olmayan,yonetim dikta bir rejimi secerek otariter,zulum agi kurarak insanlarini yoksuluga ve caresizlige itmistir,bunu bilerek ve gorerek halen bu saltanat yonetimini savunmaniz gercekten beni tedirgin etmistir.
    Gazetenizin mansetine demirelden bir anlamsiz soz hatirlatarak atmissiniz,lutfen rica ediyorum Demirel kimdir,mason Turk olmayan Turk ve kardes Azerbeycanin birligini ve cikarini koruyamayan,ve Azerbeycanda kandaslarim oldurulurken halikopter bile vermeyen,Rusyadan kizil ordunu buhane ederek Azarbeycandaki katliyama bilerek goz yuman vatan haininin biridir,tabiki boyle bir soysuz Aliyevi ovecektir,cunku ikisde vatan dusmanidir.
    Siz Ulu Onder kelimesinin terminojideki tanimini biliyormsunuz,aliyev ulu olacak en son siyasetcidir,ne yapti Allah askina onun doneminde karabag gitmedimi,onun doneminde ic kargasa ve toplum ikiye bolunmedimi,onun doneminde,demokrasi kesintiye ugramadimi,petrol onun doneminden talan rusvet ve disa peskes cekilmedimi,ermenilerin karabagda kalici olmalarina o sebep olmadimi,kusura bakmayiniz tekrar hatirlatiyorum,sizin gibilerin oyle siyasetciye ulu demesi peyganberin sunnetini, birakip umeyyeogullerinin onde gelenlerinin sunnetine iman eden sahte sahabeler gibidir.biraz vicdaniniz varsa bu yazimi iyi okuyup uzun ve kisa vadede bunun nasil hayati onem tasidigi gercegine vararak Azerbeycan icin hayirli olacak yayinlar yaparsiniz.Allah dogrunun yanindadi
    vedat
    NOT:Bu gazeteye gonderilmis,kinanmis,konuyla ilgili devami gelen yazismalarda,Azerbeycanin milli,ekonomik,siyasi,iktisadi,ve ozellikle dis politikada Demkrosinin gelismedinde basinin rolu ozgur yayinin onemi hatirlatilmis ve bazi konularda mutabik kalinmistir.

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: Karabag gezetesine cevap

Kategori: Dünya'dan Güncel Haberler

Konuyu Baslatan: VUSLATBEKLEMEKTIR

Cevaplar: 0

Görüntüleme: 995

Etiketler