Kullanıcı Tag Listesi

Yine liderler ve şampiyonluk için kolları sıvadılar. Ancak akılları hâlâ geçen sezonda. Sadece hak ettiklerinin verilmesini istiyorlar. Zirveyi ele geçirdikleri Bursaspor maçı öncesi Başkan Mecnun Odyakmaz ile birlikteyiz. Her zamanki gibi mütevazı bir tavırla, geldikleri noktayı anlatıyor. Bu kadar nüfusa karşın, Sivaslılar’ın bu başarılı takıma gereken desteği vermediğini söylüyor. Suçlamıyor ve zamanla Trabzonspor gibi Sivasspor’un da Sivaslılar tarafından maddi-manevi layıkıyla

Bu konu 664 kez görüntülendi 0 yorum aldı ...
İade-i itibar 664 Reviews

Konuyu değerlendir: İade-i itibar

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 664 kez incelendi.

bYMuH@mM£d76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    57
    Bahsedildi
    0 Mesaj
    Etiketlenmiş
    0 Konu
    Tecrübe Puanı
    432
    @bYMuH@mM£d76

Standart İade-i itibar

Yine liderler ve şampiyonluk için kolları sıvadılar. Ancak akılları hâlâ geçen sezonda. Sadece hak ettiklerinin verilmesini istiyorlar.

Zirveyi ele geçirdikleri Bursaspor maçı öncesi Başkan Mecnun Odyakmaz ile birlikteyiz. Her zamanki gibi mütevazı bir tavırla, geldikleri noktayı anlatıyor.
    Bu kadar nüfusa karşın, Sivaslılar’ın bu başarılı takıma gereken desteği vermediğini söylüyor. Suçlamıyor ve zamanla Trabzonspor gibi Sivasspor’un da Sivaslılar tarafından maddi-manevi layıkıyla destekleneceğine inanıyor.
    Bu sezon içeride iki maçlarını da izledim. Ben de gelmeyenlere sitem ediyorum.

Sigara mı Sivas mı!
    İftarmış, maçın naklen yayını varmış, statta sigara içilmiyormuş gibi mazeretlere itibar etmiyorum. Bir sigarayı Sivasspor’a tercih edenlerin, “Sivassporluyum” demeye hakkı da yok. Çünkü bu takımın nereden nerelere geldiğini iyi bilenlerdenim.
    Evet, geçtiğimiz sezon çok başarılı olan bu ekipten, Fatih Terim, Milli Takım’a bir oyuncu bile çağırmadı. Ancak bu Sivasspor’un değil, Milli Takım Teknik Direktörü’nün sorunu... Dünya’nın hiç bir yerinde; ilk yarıyı lider bitiren, sezon sonunda şampiyonluğu kılpayı kaçıran bir ekipten Milli Takım’a oyuncu çağrılmadığı görülmemiştir herhalde.

Hem haklı hem mağdur
    Ancak benim asıl aklıma takılan, geçtiğimiz sezon oynanan Trabzonspor-Beşiktaş maçında lisanslarla ilgili yaşanan olay konusundaki sessizlik. Başkan Odyakmaz da dertli, ama ‘yanlış anlamaya yol açmasın’ diye susuyor.
    Onun yerinde bir başkası olsa yeri göğü inletir, ortalığı birbirine katardı.
    Çünkü hem baştan sona kadar haklı hem de mağdur...
    O maçla ilgili karar uygulanmış olsaydı, bugün Sivasspor, en kötü ihtimalle UEFA Kupası’nda mücadele ediyor olacaktı.
    Bu, şu demekti...
    Sivasspor, sezonu 15 Haziran’da açmayacaktı. Hem maddi hem de manevi anlamda lige hazırlanmada çok daha avantajlı olacaktı.

Fatura onlara kesildi
    Yiğidolar, kısıtlı imkânlarla mücadele etmesine, lobisizliğin verdiği güç kaybıyla hakkı yenmesine karşın sesini çıkartmıyor. Oysa ki bu olaylar, bir kulübün kaderiyle oynadı.
    İşte bu gerçek, Başkan Mecnun Odyakmaz’ı çok üzüyor. Zaten maddi anlamda destek görmeyen Anadolumuz’un bu güzel kulübüne, en azından hak ettiği lig 3.’lüğü verilip, manevi açıdan onore edilmeli.
    Çünkü onların aklı ne parada ne de pulda...
    Çünkü bu olayda onların hiç bir kusuru yok, ama bütün cezayı onlar çekiyorlar.

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: İade-i itibar

Kategori: Spor Haberleri

Konuyu Baslatan: bYMuH@mM£d76

Cevaplar: 0

Görüntüleme: 664

ßŶ ๓ยђค๓๓є๔