Fenerbahçe'nin yeni transferinden taraftara övgü... “Kadıköy hakkında çok şey anlatılmış ve ben bunu biraz abartılı bulmuştum. Oysa az bile anlatmışlar.” ‘Takıma güveni tam’ Bir süre önce kadroya dahil edilen Josico, Sarı-Lacivertli formayı giymek için can atıyor. Onu böylesine istekli kılansa, Büyükşehir Belediye maçında tribünden izleyip hayran kaldığı Fenerbahçe taraftarıyla buluşabilmek. Saracoğlu’ndaki atmosferin kendisini büyülediğini dile getiren İspanyol oyuncu, şunları söyledi:

Bu konu 751 kez görüntülendi 0 yorum aldı ...
Josico: 'Bu ne tutku?' 751 Reviews

Konuyu değerlendir: Josico: 'Bu ne tutku?'

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 751 kez incelendi.

bYMuH@mM£d76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    584
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    616
    @bYMuH@mM£d76

Standart Josico: 'Bu ne tutku?'

Fenerbahçe'nin yeni transferinden taraftara övgü...

“Kadıköy hakkında çok şey anlatılmış ve ben bunu biraz abartılı bulmuştum. Oysa az bile anlatmışlar.”
    ‘Takıma güveni tam’
    Bir süre önce kadroya dahil edilen Josico, Sarı-Lacivertli formayı giymek için can atıyor. Onu böylesine istekli kılansa, Büyükşehir Belediye maçında tribünden izleyip hayran kaldığı Fenerbahçe taraftarıyla buluşabilmek. Saracoğlu’ndaki atmosferin kendisini büyülediğini dile getiren İspanyol oyuncu, şunları söyledi: “Ben de bu takımın bir parçası olmak istiyorum. Taraftarların tutkusuna hayran kaldım. İlk yarı bittiğinde rakip 10 kişi kalmasına rağmen gol atamamıştık. Ama tribünlerde en küçük bir homurdanma yoktu. Taraftarın takımına güveni tamdı.”

‘Sabırsızlanıyorum’
    “Kadıköy hakkında bana çok şey anlatılmıştı. O anlatılanları biraz abartılı bulmuştum. Ama İstanbul Belediye maçında gördüm ki, az bile anlatmışlar.” Lige verilen aranın kendisine yaradığını ifade eden Josico, “Aragones, imza attığım günden itibaren benimle çok yakından ilgilendi. Takım arkadaşlarımla aramdaki açığı kapatmam için çok yardımcı oldu. Bana güvendiğini biliyorum. Hacettepe maçında görev verirse, kendisine mahçup etmem. Bunu kendisine de ilettim. Taraftarın önüne çıkacağım günü sabırsızlıkla bekliyorum” diye konuştu.

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: Josico: 'Bu ne tutku?'

Kategori: Spor Haberleri

Konuyu Baslatan: bYMuH@mM£d76

Cevaplar: 0

Görüntüleme: 751

ßŶ ๓ยђค๓๓є๔