Kullanıcı Tag Listesi

Fenerbahçe Teknik Direktörü Luis Aragones, Marcos Senna ve diğer istediği futbolcuların transferi için yönetimin elinden geleni yaptığını, ancak bazı problemler nedeniyle bu transferlerin yapılamadığını ve Josico´nun transfer edildiğini söyledi. 'Büyük oyuncu' FB TV’deki "Aragones ile Teknik Analiz" programında soruları yanıtlayan İspanyol teknik adam, transferde istediği oyuncuların, bazı problemler nedeniyle alınamadığını vurgulayarak, "Senna ve diğer büyük oyuncular için yapılabilecek

Bu konu 813 kez görüntülendi 0 yorum aldı ...
'Senna olmadı, Josico oldu' 813 Reviews

Konuyu değerlendir: 'Senna olmadı, Josico oldu'

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 813 kez incelendi.

bYMuH@mM£d76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    610
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Bahsedildi
    0 Mesaj
    Etiketlenmiş
    0 Konu
    Tecrübe Puanı
    485
    @bYMuH@mM£d76

Standart 'Senna olmadı, Josico oldu'

Fenerbahçe Teknik Direktörü Luis Aragones, Marcos Senna ve diğer istediği futbolcuların transferi için yönetimin elinden geleni yaptığını, ancak bazı problemler nedeniyle bu transferlerin yapılamadığını ve Josico´nun transfer edildiğini söyledi.

'Büyük oyuncu'
    FB TV’deki "Aragones ile Teknik Analiz" programında soruları yanıtlayan İspanyol teknik adam, transferde istediği oyuncuların, bazı problemler nedeniyle alınamadığını vurgulayarak, "Senna ve diğer büyük oyuncular için yapılabilecek en büyük fedakarlıkları yönetimimiz yapmıştır, ancak daha sonra ortaya çıkan anlaşmazlık ve problemler nedeniyle bu transferler yapılamadı" dedi. Yeni transfer Josico’nun da büyük bir oyuncu olduğunu anlatan Aragones, "Taktik anlamda Josico çok büyük bir oyuncu. Taktik anlamda oyunu çok iyi bilen arkadaşları olduğundan, bu mevkiye Josico’nun gelmesinden memnunum." diye konuştu.

Tatil sevmiyor
    Boş zamanlarında ilerleyen günlerdeki maçlara hazırlandığını ifade eden İspanyol teknik adam, "Rakip takımlar hakkında, hatta olası rakipler hakkında da bilebileceğimizin en fazlasını bilerek bu maçlara hazırlanıyoruz. Ekim ayında İspanya’ya gideceğim. Kendime pek tatil izni veremedim. Başkanımızın iznini alarak 3-4 günlük bir izinle hem oradaki işlerimi halledeceğim, hem de kışlık kıyafetlerimi getireceğim" dedi.

'Gezmeye gelmedim'
    İspanyol hoca, İstanbul'u gezip gezmediği sorusu üzerine şounları söyledi: "Atletico Madrid’de oynadığım yıllarda Galatasaray, Trabzonspor ve Göztepe ile İstanbul ve İzmir’de yaptığımız maçlar nedeniyle bu iki şehri gezme, görme olanağı bulmuştum. Benim için önce iş gelir. Boş zamanlarımda da eşimle birlikte dışarıda bir gezinti yaparım. Futbolda yoğun programlarınız olur ki dışarı çıkıp şehri tanımaya fırsatınız bile olmaz. Buraya gezmek için değil, iş için geldim."

Hacettepe endişesi!
    Aragones, Şampiyonlar Ligi ile ilgili olarak, "Öncelikle benim ilk endişem Hacettepe ile yapay çimde yapacağımız maç. Bu saha için en iyi motivasyonu sağlamalıyız. O sahada oynamaya izin verildiğine göre orada oynayacağız. Sahada gerekli mücadeleyi vereceğiz. Top daha hızlı ya da daha yavaş gidebilir" dedi. Şampiyonlar Ligi’nde çok güçlü takımların bulunduğunu anlatan İspanyol teknik adam, "Burada farkları belirleyecek şey, bizim maçlara nasıl hazırlanacağımız, motivasyonumuz. Porto, Arsenal, Dinamo Kiev çok güçlü. Psikolojik anlamda hazırlığı iyi yapan takım başarılı olacaktır" şeklinde konuştu.

Yalnız adam Güiza
    Guiza’nın ilerde yalnız kalması ile ilgili bir soruyu ise Aragones şöyle yanıtladı: "Guiza’nın yalnız kaldığını düşünebiliriz, fakat yeni bir ülkede, yeni bir takımda oynuyor ve yeni arkadaşları var. Tamamen farklı şartlar olduğu için alışamama durumu olabilir. Hücum olarak Fenerbahçe’de bugüne kadarki en iyi takımlarından birine sahibiz. Semih ve Alex oynuyor. Semih ileri uca alışık olduğu için sıkıntılar çekiyor olabilir. Orta sahada çalışkanlığı ve oyuna tutunma isteğiyle ki geçen sene attığı gollerden belli, kapasiteli bir oyuncu. Alex’in, Semih’in, Guiza’ya vereceği desteklerle bu oyuncunun daha iyi olacağını düşünüyorum."

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: 'Senna olmadı, Josico oldu'

Kategori: Spor Haberleri

Konuyu Baslatan: bYMuH@mM£d76

Cevaplar: 0

Görüntüleme: 813

ßŶ ๓ยђค๓๓є๔

Yer imleri

Yer imleri