Forum Bünyesinde Özlediklerimizi Yazıyoruz İsimlerini Geri Dön Çagrısı Y apıyoruz

Bu konu 12576 kez görüntülendi 48 yorum aldı ...
Forum Bünyesinde Özledikleriniz 12576 Reviews

Konuyu değerlendir: Forum Bünyesinde Özledikleriniz

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 12576 kez incelendi.

Sayfa 1 Toplam 5 Sayfadan 123 ... Sonuncu
    ŞiMaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    10831
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    2
    Tecrübe Puanı
    100
    @ŞiMaL

Yeni Forum Bünyesinde Özledikleriniz

Forum Bünyesinde Özlediklerimizi Yazıyoruz İsimlerini Geri Dön Çagrısı Y apıyoruz

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: Forum Bünyesinde Özledikleriniz

Kategori: Site içi Üyelerin Oyunları

Konuyu Baslatan: ŞiMaL

Cevaplar: 48

Görüntüleme: 12576

Azerigüzeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    69
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    100
    @Azerigüzeli

benim fikrimde SAİL geri dönsün özledik vallahi

kaf2020 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    3
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    517
    @kaf2020

Emine HAANIIIIIIIIIIIIIIIIIIIMM !!!!!!!! Dikkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaatt Geriye Döööööööööööööööööööönnn

İssTiiiii Kaa Meeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeettt AZERİİ BALASİ !!!!!!!!!................... Koşar Aaadıııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııımmm

MARŞ!! MAAAAAARŞ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Allah Allah.... Şimdi tekrar okuduğumda düşündümde çok sert olmuş diye kendi kendime söylendim. Acaba bu cesareti bu samimiyeti nereden nasıl aldım bende şaşırdım. Hani desem ki kafam iyiydi! Valla bir gram bir şey almamıştım. Hayret !!! Tahminim şu: Onun ,benim onun hakkında kötü bir şey düşünmiyeceğimi bilecek kadar akıllı ve teçrübeli birisi olduğunu bildiğim için, içimden ona karşı güven duyduğum için olacak ki , sanki kırk yıllık arkadaş gibi düşünmüş olmalıyım ki, böyle yazmış olmalıyım.Valla başka neden bulamıyorum.Allah Allah !!!... Acaba askeriyenin dışında birbirine böyle bir emir veren ikili var mı ki? Fakat olan oldu. Emine Hanım seni kırdıysam özür dilerim ve bunun cezası neyse çekmeye hazırım. Boynum kıldan ince. Cezamı çektikten sonra beni affettiğini söylersen içimi rahatlatırsın. Şimdilik hoşça kal.
    (arkadaşlar benim bir zaafımı daha öğrendiniz; hani şu düşündüğünü hemen söyliyen cinsinden... duyurulur. Bak bu aynı zamanda yalnız olmanın verdiği dezavantaj. hani yanımda biri olsa ikaz ederdi. Evet ok yaydan çıktı bir kere, döndürülemez, ancak yarası sarılır.)
    Konu kaf2020 tarafından (07.06.2010 Saat 16:11 ) değiş;tirilmiş;tir.

AyMaRaLCaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    5172
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    2
    Tecrübe Puanı
    100
    @AyMaRaLCaN

Standart Forum Bünyesinde Özledikleriniz

Alıntı kaf2020 Rumuzlu Üyeden Alıntı
    Emine HAANIIIIIIIIIIIIIIIIIIIMM !!!!!!!! Dikkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaatt Geriye Döööööööööööööööööööönnn

İssTiiiii Kaa Meeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeettt AZERİİ BALASİ !!!!!!!!!................... Koşar Aaadıııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııımmm

cicim MAvis Dönsünnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
    Sinemde yanar dağlar bahçeler bağlar yetim
    Sensizken canım ağlar bensizken memleketim
    Özüme bir kez dokun gör nasıl birisiyim
    Aşka aşıkken bile memleket delisiyim

Emine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    10681
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    13
    Tecrübe Puanı
    100
    @Emine

Alıntı kaf2020 Rumuzlu Üyeden Alıntı

Allah Allah.... Şimdi tekrar okuduğumda düşündümde çok sert olmuş diye kendi kendime söylendim. Acaba bu cesareti bu samimiyeti nereden nasıl aldım bende şaşırdım. Hani desem ki kafam iyiydi! Valla bir gram bir şey almamıştım. Hayret !!! Tahminim şu: Onun ,benim onun hakkında kötü bir şey düşünmiyeceğimi bilecek kadar akıllı ve teçrübeli birisi olduğunu bildiğim için, içimden ona karşı güven duyduğum için olacak ki , sanki kırk yıllık arkadaş gibi düşünmüş olmalıyım ki, böyle yazmış olmalıyım.Valla başka neden bulamıyorum.Allah Allah !!!... Acaba askeriyenin dışında birbirine böyle bir emir veren ikili var mı ki? Fakat olan oldu. Emine Hanım seni kırdıysam özür dilerim ve bunun cezası neyse çekmeye hazırım. Boynum kıldan ince. Cezamı çektikten sonra beni affettiğini söylersen içimi rahatlatırsın. Şimdilik hoşça kal.
    (arkadaşlar benim bir zaafımı daha öğrendiniz; hani şu düşündüğünü hemen söyliyen cinsinden... duyurulur. Bak bu aynı zamanda yalnız olmanın verdiği dezavantaj. hani yanımda biri olsa ikaz ederdi. Evet ok yaydan çıktı bir kere, döndürülemez, ancak yarası sarılır.)

saka kapasitem oldukca genisdir merak etme
    dostlukla cagrini anlamayacak kadarda cahil
    degilim anlayissiz hic degilim insanlarin nasil yaklasdigini
    hangi duygularla geldiklerini cozemedim o baska
    ama kizmadim alinmadim kusmedim merak etme
    sadece uzuntu icinde okudum cunki gel gitmelerden yoruldum
    insallah anlamisindir mecburi olmadigi sure gelmeycem sigaranin tiryakisi olursunda bir turlu burakamassin hani ama baktinki olume yol aciyor ozaman mecbursundur burakmaya
    bende zoru dokdor tedavisyle basaracam insallah

Konular
    10831
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    2
    Tecrübe Puanı
    100
    @ŞiMaL

ah be gülüm nıyeböyle konuşuyon hepımıs senı çok sevıyorus ve sen bunu çok ıyı bılıyosun sensız forumu olmuş lutfen gülüm gitme fikrini çıkarırsan aklından çok mutu etcen bısleri pamugum

Konular
    10831
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    2
    Tecrübe Puanı
    100
    @ŞiMaL

SAİL ve Genceşair lutfen yuvanısa dönun çok ösledik ıkınısınde

Konular
    3
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    517
    @kaf2020

Alıntı Emine Rumuzlu Üyeden Alıntı
    saka kapasitem oldukca genisdir merak etme
    dostlukla cagrini anlamayacak kadarda cahil
    degilim anlayissiz hic degilim insanlarin nasil yaklasdigini
    hangi duygularla geldiklerini cozemedim o baska
    ama kizmadim alinmadim kusmedim merak etme
    sadece uzuntu icinde okudum cunki gel gitmelerden yoruldum
    insallah anlamisindir mecburi olmadigi sure gelmeycem sigaranin tiryakisi olursunda bir turlu burakamassin hani ama baktinki olume yol aciyor ozaman mecbursundur burakmaya
    bende zoru dokdor tedavisyle basaracam insallah
    Bak ben seni çok iyi anlıyorum, belkide en iyi anlıyacak olanıyımdır. Çünki benimde başımda geçti ,o tam ayağa kalkıp doğrulursun tekrar yıkılmalar, tekrarlar. Bu nedir bilirmisin, kader belkide intizar.Bendeki intizar idi. Çare yok bunu çekeceksin. Bundan kaçıp kurtulamazsın, nereye gitsen seninle gider. Fakat sen birde bizim gözümle bakmalısın. Gözümüz kulağımız sana alıştı. Her köşede seni gördük ulu bir çınar gibi.Hani her hastalığında anasına koşan oğlan gibi. Bana kalırsa buna en iyi doktor bile yardım edemez. En iyi doktor zaman ve iyi kitaplardır birde iyi bildiğin arkadaşların.

Konular
    3
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    517
    @kaf2020

Alıntı Azper Rumuzlu Üyeden Alıntı
    ah be gülüm nıyeböyle konuşuyon hepımıs senı çok sevıyorus ve sen bunu çok ıyı bılıyosun sensız forumu olmuş lutfen gülüm gitme fikrini çıkarırsan aklından çok mutu etcen bısleri pamugum
    Allah Allah şu tatlı tatlı peltemsi konuşan (çiçekci kızlar gibi) beş yaşındaki kızın yanaklarını çimdiklermisiiiin, sıkarmısııııın...ıs..? Ondan belkide bana diyorlardır bu adam nasıl....Suç bendemi. Hani TV de iki çocuğun reklamı var, kızın yanaklarından bahsediyor... maşallah maşallah diyor) İşte öyle birşey. Balkan konuşmaları bizim zaten hep hoşumuza gitmiştir şimdi birde bu azeri dili çıktı karşımıza.(Haydiiiii bir ok daha, ne yapıyım içimden geliyor , zaptedemiyorum. bu gidişle inşallah siteden kovulmam. Şayet öyle kovulursam sitenin bacası nerede biri bana söylesin.)

Konular
    10831
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    2
    Tecrübe Puanı
    100
    @ŞiMaL

Ben gösteririmkii bacayı şaka kimse kovmas hepinis başımısın tacısınıs yeterki kırıcı olmayalım hepimis latifeden anlarıs biras

Sayfa 1 Toplam 5 Sayfadan 123 ... Sonuncu

Etiketler