Kullanıcı Tag Listesi

Kars’ta düzenlenen gençlik gecesi PKK gösterisine dönüştü Kars Kafkas Öğrenci Derneği'nin düzenlediği gençlik gecesi skandala sahne oldu. İsmail Aytemiz Spor ve Sergi Sarayı'nda valilik ve emniyetten izin alınarak düzenlenen gece tam bir PKK gösterisine dönüştü. Teröristler için saygı duruşu Duvarında Atatürk posterinin de yeraldığı salonda sahnenin baş köşesine öldürülen bir teröristin çerçeveli resmi konuldu. Daha sonra öldürülen teröristler için saygı duruşunda bulunuldu. Bu sırada

Bu konu 2093 kez görüntülendi 3 yorum aldı ...
Kars’ta PKK skandalı 2093 Reviews

Konuyu değerlendir: Kars’ta PKK skandalı

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 2093 kez incelendi.

Aylin's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Bahsedildi
    0 Mesaj
    Etiketlenmiş
    0 Konu
    Tecrübe Puanı
    885
    @Aylin's

Standart Kars’ta PKK skandalı

Kars’ta düzenlenen gençlik gecesi PKK gösterisine dönüştü
    Kars Kafkas Öğrenci Derneği'nin düzenlediği gençlik gecesi skandala sahne oldu.

İsmail Aytemiz Spor ve Sergi Sarayı'nda valilik ve emniyetten izin alınarak düzenlenen gece tam bir PKK gösterisine dönüştü.

Teröristler için saygı duruşu
    Duvarında Atatürk posterinin de yeraldığı salonda sahnenin baş köşesine öldürülen bir teröristin çerçeveli resmi konuldu. Daha sonra öldürülen teröristler için saygı duruşunda bulunuldu. Bu sırada salondaki gençler ellerini kaldırarak zafer işareti yaptılar.

Saygı Duruşu ardından program Kürtçe söyleşiler ve müziklerle devam etti. Gecenin ilerleyen dakikalarında öğrenciler Kürtçe kısa skeçler canlandırdılar. Daha sonra Kürtçe türküler eşliğinde salonu dolduran öğrenciler halaylar çektiler. 'Genç Başladık Genç Bitireceğiz' adlı gece Kürtçe tiyatro gösterimi ve ardından üniversite öğrencilerinin seslendirdiği türkülerle sona erdi. Geceye resmi okul kıyafetleriyle katılan öğrenciler ise dikkat çekti. Resmi kıyafetli öğrencilerin Kürtçe müzik eşliğinde halay çekmesi dikkat çekti.

[Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın...]

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: Kars’ta PKK skandalı

Kategori: Kars dan Haberler

Konuyu Baslatan: Aylin's

Cevaplar: 3

Görüntüleme: 2093

HÜZÜNLER KALDI BENDE...

Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Bahsedildi
    0 Mesaj
    Etiketlenmiş
    0 Konu
    Tecrübe Puanı
    344
    @NURULLAH BAYTEKİN

Ortamı bozmak için ellerinden geleni yapıp türkiyeyi karıştırma peşindeler .bu günkü haberlerde kürt gençliğinin ortalığı galyana getirmesi için gerekenin yapılacağını bağıra bağıra ortalığa duyuruyorlar...

Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Bahsedildi
    0 Mesaj
    Etiketlenmiş
    0 Konu
    Tecrübe Puanı
    0
    @Kars Balası

Ben Türkiye'de yaşıyorum ve Kars'lıyım . Bu haberi duymuştum . Ama Azericeden çok anlamıyorum o yüzden bazı yazılanları da anlamıyorum .Ama isterseniz terekeme gibi konuşurum
    Teşekkürler

Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Bahsedildi
    0 Mesaj
    Etiketlenmiş
    0 Konu
    Tecrübe Puanı
    351
    @kaf2020

Alıntı Kars Balası Rumuzlu Üyeden Alıntı
    Ben Türkiye'de yaşıyorum ve Kars'lıyım . Bu haberi duymuştum . Ama Azericeden çok anlamıyorum o yüzden bazı yazılanları da anlamıyorum .Ama isterseniz terekeme gibi konuşurum
    Teşekkürler
    Önce hoş geldin. Bak benim ana dilim değil , yalnız öğrendim . Şöyleki ilk ders:
    ters e leri a oku; q yü k oku; g yi h; x i h oku. Lisedede divan edebiyatında kelimelere iyi kulak ver. Anan köylü ise köy lehçeli kelimelere dikkat et. Yarı mesafe alırsın. Ufak kurt ve böcüklerede dikkat et.
    Konu kaf2020 tarafından (06.06.10 Saat 21:51 ) değiştirilmiştir.

Etiketler

Yer imleri

Yer imleri