Ay şekerim, sürekli 3-5-2 sürekli 3-5-2... Sıkıldım valla! Bu sefer takımı sahaya 10 kişi çıkarıp 4-3-2 oynatacağım. Maçın Havası değişsin ayol! Geçen Gün Fatma Hocanın takımının maç kasetlerini seyrettim; ne de güzel oynatıyor takımına. Ayol, benim ondan neyim eksik? Daha iyisini yapamazsam yazıklar olsun bana... Ay, bizim takımın forma modeli hiç hoşuma gitmiyor. Terzi Necla'ya söyledim; şöyle seksenlerin modası puanlı bir şeyler diktireceğiz topçulara. Hem o renkler de ne öyle? Çok

Bu konu 2877 kez görüntülendi 9 yorum aldı ...
Bayanlar Teknik Direktör Olursa 2877 Reviews

Konuyu değerlendir: Bayanlar Teknik Direktör Olursa

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 2877 kez incelendi.

bYMuH@mM£d76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    584
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    612
    @bYMuH@mM£d76

Standart Bayanlar Teknik Direktör Olursa

Ay şekerim, sürekli 3-5-2 sürekli 3-5-2... Sıkıldım valla! Bu sefer takımı sahaya 10 kişi çıkarıp
    4-3-2 oynatacağım. Maçın Havası değişsin ayol!

Geçen Gün Fatma Hocanın takımının maç kasetlerini seyrettim; ne de güzel oynatıyor takımına. Ayol, benim ondan neyim eksik? Daha iyisini yapamazsam yazıklar olsun bana...

Ay, bizim takımın forma modeli hiç hoşuma gitmiyor. Terzi Necla'ya söyledim; şöyle seksenlerin
    modası puanlı bir şeyler diktireceğiz topçulara. Hem o renkler de ne öyle? Çok iç karartıcı canım. Yok mu şöyle lila ile şeker pembesi falan? Ay, ne de güzel olur!

* Her takım maç kaybedebilir! Siz niçin ağlıyorsunuz Nalan hocam? Maça ağlayan kim ayol? Geçen hafta
    aldığım kolyemi düşürmüşüm statta. Ona ağlıyorum ben...

* Takımda bir uğursuzluk var. Geçen ay kahve falında görmüştüm aslında bunu. Artık kurşun mu
    döktürürüz bilemiyorum ama kesin göze geldik, kesin.

* Ay hakem bey; tamam maç berabere bitti ama uzatmalara götürmeseniz olmaz mı? Akşama Nalan'lar
    gelecek de eve gidip portakallı kek yapmam lazım.

* Aloo... Başkanım, çarşıda bayram ucuzluğu varmış da, bu sabahki idmanı iptal etsek…

* Ne demek paramız yetmiyor? O oyuncuyu mutlaka almamız lazım. Kredi kartına 12 taksit yapmazlar mı?
    Yanında da sağ bek İhsan'ı alın; kadroda çeşit olsun.

* Aloo! Başkanım yine ben... Yarınki maçımızı TV veriyor değil mi? Ona göre saçlarımı yaptıracağım
    da; Türkiye'ye rezil olmayalım sonra! Bir de saçımı sarıya boyatsam bizim formayla uyumlu olur mu
    dersiniz?

* Ay hakem bey, görmüyor musunuz ne biçim girdi çocuğa? Seni annene şikayet edeyim de gör! Kalk
    yavrucuğum sen de; ayol nerde kaldı bu Sağlıkçılar?

* Ama sayın başkanım, liseden arkadaşım Perihan'ı tribünde görünce dayanamadım işte!.. Tamam, maçla
    hiç ilgilenmemiş olabilirim ama bizim sınıftaki Serpil de eşinden boşanmış biliyor muydun?

* Şu tesislerin perdelerini değiştirelim artık. Şöyle stor perdelerden alsak diyorum...

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: Bayanlar Teknik Direktör Olursa

Kategori: Komik Yazılar Ve Fıkralar

Konuyu Baslatan: bYMuH@mM£d76

Cevaplar: 9

Görüntüleme: 2877

ßŶ ๓ยђค๓๓є๔

Gara Lele
    Gara Lele - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bayandan teknik direktör olursa maçı yarıda bırakıp konkene gider vay o takımın haline

Dygsuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    3263
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    3
    Tecrübe Puanı
    1047
    @Dygsuz

Yeşil sahalar biraz renklenirdi bence.Bu hayat pahalılığında ne kon keni yaff

Apancene - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    278
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    714
    @Apancene

Aloo... Başkanım, çarşıda bayram ucuzluğu varmış da, bu sabahki idmanı iptal etsek… he olur canım başka ne istisen düşünmesi bile insana yetiyo gerçi hakem çıktıda bakarsın buda olurmu olur

Konular
    3263
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    3
    Tecrübe Puanı
    1047
    @Dygsuz

Şimdi olaya böyle esprili yaklaşıyoruz .Eminim ki bayan hakemler çoğalsa erkek hakemkerden daha gaddar maç yönetirler.Oyuncular hakem bayan olduğu için erkek hakemlere yaptıkları itirazları yapamazlar yada biraz daha inceltirler kelimeleri,))vay oyuncuların haline

Red-i hakem olayı da var tabii.

Konular
    278
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    714
    @Apancene

heya dediğin doğruda dygusuz arada bizde maçlara gidiyoz göründüğü gibi görünmüyo desem :p maça çıkana kadar sakin gayet profosyenel ( kötü söz , hakaret vs ) yapmayacaz ne mümkün maçın atmosferine kaptırdıkmı eh sonrasını sen anla ...bayanın faktörü olurda hazırlıkda olması gerekebilir dimedi demeyin sonra

Konular
    3263
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    3
    Tecrübe Puanı
    1047
    @Dygsuz

En iyisi hanımlar bu işe el atmasın,bir bayan hakem için stadyumu dolduranlar kendilerini frenleyemezler sonuçta maçlarda stres atılır diye duyarız hep.

Konular
    278
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    714
    @Apancene

hahahahahaha Allah seni var eylesin mende oni diyodum başka branşa bakılacak yoğsam stres atmak için

Gara Lele
    Gara Lele - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Dygsuz Rumuzlu Üyeden Alıntı
    Yeşil sahalar biraz renklenirdi bence.Bu hayat pahalılığında ne kon keni yaff
    niye ablam takımı satar bir iki oyunucuyu satar kar koyar gene çıkarır konken parasını

Konular
    278
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    714
    @Apancene

lele kaşınısen demedi deme gardaşcan