uçağın kalkmasını bekleyen kendini bilgili sanan bir adam yanına oturan kars'lı yaşlıbir adamla biraz kafa bulmak amaçlı sohbete koyulur karslı yaşlı adama dönmer ve - Biliyor musunuz, bir yerde okumuştum eğer yolculuk esnasında yanınızdaki ile sohbet ederseniz, seyahat süresi daha kısa geliyormuş insana. Yaşlı adam -Hangi konuda söhbet etmek isdeyersen ay bala deyif - Adam Bilmem ki, nükleer enerji konusunda konuşmak istermisiniz? -Olabiler ,bu möhüm bir konu olabiler ama nükleer

Bu konu 1403 kez görüntülendi 0 yorum aldı ...
UÇAKDA SOHBET 1403 Reviews

Konuyu değerlendir: UÇAKDA SOHBET

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1403 kez incelendi.

GARAGÖZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    65
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    520
    @GARAGÖZ

Standart UÇAKDA SOHBET

uçağın kalkmasını bekleyen kendini bilgili sanan bir adam yanına oturan kars'lı yaşlıbir adamla biraz kafa bulmak amaçlı sohbete koyulur
    karslı yaşlı adama dönmer ve
    - Biliyor musunuz, bir yerde okumuştum eğer yolculuk esnasında yanınızdaki ile sohbet ederseniz, seyahat süresi daha kısa geliyormuş insana. Yaşlı adam
    -Hangi konuda söhbet etmek isdeyersen ay bala deyif
    - Adam Bilmem ki, nükleer enerji konusunda konuşmak istermisiniz?
    -Olabiler ,bu möhüm bir konu olabiler ama nükleer enerji konusuna girmeden önce sene men başka bir soru soracam bilersense gonuşacıyıx yoxsa yox. Bir at, bir inek ve bir keçi, üçü de ot yiyereğ beslenmelerine rağmen, keçi bilya (misket) şeklinde, inek sıvı şeklinde, at ise gurutulmuş ot şeklinde pisliyer. sence neden? Sohbet etmek isteyen adam, hayretle baxar;
    - Hiçbir şey aklıma gelmiyor, bilmiyorum.
    yaşlı karslı amca :
    - Hiç bir poğ dan annamırsan ne demeye nükleer enerji konusunda söhbet etmek istiyirsen ay bala…

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: UÇAKDA SOHBET

Kategori: Komik Yazılar Ve Fıkralar

Konuyu Baslatan: GARAGÖZ

Cevaplar: 0

Görüntüleme: 1403

Bahar Behleyen Gocalır , İş Odu'ki Bu Günü Yaşıyasan...

Etiketler