Kullanıcı Tag Listesi

http://foto.fanatik.com.tr/Article/2008/9/7_227943_arago_414_232.jpg Fenerbahçe Teknik Direktörü Luis Aragones´ten Semih´e övgü, Güiza´ya moral desteği. Semih'e: "Formdasın ve benim vazgeçilmez oyuncumsun. Senin oynadığın maçlarda takım çok daha etkili oluyor" ‘Çok iyi oynuyorsun’ Fenerbahçe Teknik Direktörü Luis Aragones’ten Semih’e övgü, Güiza’ya moral desteği. Sadece sezonun ilk haftasındaki Gaziantep sınavında ilk 11’de görevlendirmediği Semih ile Büyükşehir Belediye maçı sonrası

Bu konu 414 kez görüntülendi 0 yorum aldı ...
Dede'den krallara 414 Reviews

Konuyu değerlendir: Dede'den krallara

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 414 kez incelendi.

bYMuH@mM£d76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    57
    Bahsedildi
    0 Mesaj
    Etiketlenmiş
    0 Konu
    Tecrübe Puanı
    432
    @bYMuH@mM£d76

Standart Dede'den krallara

Fenerbahçe Teknik Direktörü Luis Aragones´ten Semih´e övgü, Güiza´ya moral desteği.

Semih'e: "Formdasın ve benim vazgeçilmez oyuncumsun. Senin oynadığın maçlarda takım çok daha etkili oluyor"

‘Çok iyi oynuyorsun’
    Fenerbahçe Teknik Direktörü Luis Aragones’ten Semih’e övgü, Güiza’ya moral desteği. Sadece sezonun ilk haftasındaki Gaziantep sınavında ilk 11’de görevlendirmediği Semih ile Büyükşehir Belediye maçı sonrası özel bir görüşme yapan İspanyol hoca, “Çok formdasın. Senin oynadığın maçlarda Fenerbahçe çok daha etkili oluyor. Bundan sonra seni her maç ilk 11’de oynatacağım. Bu formunu hep muhafaza et. Ligde ve Avrupa’da bizi çok önemli maçlar bekliyor. Senden aynı oyununu sürdürmeni bekliyorum. Güvenimi boşa çıkarmayacağına eminim” dedi. Hocasının bu sözleri milli maçlar öncesi Semih’e büyük moral oldu.

Güiza'ya: "Böyle devam et. Saha içerisinde yaptıkların beni mutlu ediyor. İleride çok daha iyi olacağına inanıyorum"

'Ben senden memnunum’
    Aragones'in ikinci hedefi ise bir türlü şanssızlığını kırıp, golle buluşamayan Güiza’ydı. Gol atamadığı için canı bir hayli sıkkın olan İspanyol yıldızdan canını sıkmamasını isteyen Kurt hoca, “Kendini üzme. Saha içinde yaptıkların beni mutlu ediyor. Gelecekte çok daha iyi olacaksın. Asistlerin de bunun göstergesi” diyerek moral verdi. Bu arada Belediye maçında ayağına aldığı darbeyle sakatlanan Güiza, dünkü idmana çıkmadı. Acıbadem Hastanesi’nde MR’ı çekilen golcü oyuncunun sağ baldırında ödem belirlendi. Güiza’nın tedavisine İspanya Milli Takımı’nda devam edilecek.

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: Dede'den krallara

Kategori: Spor Haberleri

Konuyu Baslatan: bYMuH@mM£d76

Cevaplar: 0

Görüntüleme: 414

ßŶ ๓ยђค๓๓є๔

Yer imleri

Yer imleri