Daha dün'e kadar beraber omuz omuza el ele verip kurtardığımız vatanımız da,bugün allahın selamını birbirimize veremiyoruz... NEDEN Mİ? 3-5 tane beyni yıkanmış etnik milliyetçi'lik yapan cahil yüzünden... Çanakkale'yi beraber düşmana dar etmedik mi?... Sarıkamışta 90.000 yiğit donmadık mı?.. Yunan kardak adasını beraber gözümüzü karartıp vurmaya gitmedik mi?.. Bayrağımızı 15 ay boyunca korumadık mı ve hala da korumaya devam etmiyormuyuz? Hepimizin mezar taşı aynı yöne bakmıyor mu?

Bu konu 12820 kez görüntülendi 57 yorum aldı ...
Ben Neyim,Sen Nesin?.. 12820 Reviews

Konuyu değerlendir: Ben Neyim,Sen Nesin?..

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 12820 kez incelendi.

Bahar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yaş;
    40
    Konular
    81
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    630
    @Bahar

herkesi ayni kefeye koyanlara kesinlikle karsiyim....Biz yillarca ayni mahallede kurtlerle ic ice yasadik..Ekmegimizi suyumuzu paylastik..her dara dustugumuzde kurt komsularimiz yetisti ve tabiki bizde onlara yetistik, kurt kiz/erkek arkadaslarim oldu birlikte gulduk birlikte agladik ve bu gurbette birbirimize destek olduk, turk kulturunu avrupada onlarla birlikte savunduk. Ayni dili ve ayni dini payalasiyoruz onlarin bizden tek bir farki bir dil daha konusmalaridir..onlarda turkler kadar cana yakin, misafir perver ve yardim sever insanlar..iclerinden uc bes tane serefsiz cikti diye hepsi ayni olacak deyil...siz kurtlere bir adim gidin onlar size on adim gelecektir. kurtlere nefretle bakacaginiz yere onlara elinizi uzatin ve yardim edin Turk'e bu yakisir!!. Turkiyede en cok yardima muhtac bolge dogu taraftir.....Bu sorun temelden cozumlenmelidir...eminimki dogu tarafta nekadar egitim verilir ve yardim yapilirsa okadar bu olay zamanla bitecektir ve butun kurtler Kai-bodrum gibi dusunecektir....
    Kai bodrum...seni inan tebrik ediyorum. seni Turk bayraginin yaninda oturuyor gormek beni cok duygulandirdi..butun kurtlere ornek oldugun icinde sana tsk ederim...ayrica kurtce muzikleri ve halaylarida cok severek dinliyorum. sen ben gibiler oldugu surece bu sorun zamanla cozulecektir.ama ben kurt-turkuyum demeni isterim ,azeri-turkler oldugu gibi sizlerde kurt- turklerindensiniz. ben yukarida kisaca kurt yazdim ama dedigim gibi siz kurt-turklerindensiniz

Ben asla ve asla bu insanlara nefretle bakamam bunu yaparken ALLAH'tan korkmam lazim cunku dedigim gibi en dar gunumuzde yanimizda kurt asirli turkler vardi
    Konu Bahar tarafından (05.09.2008 Saat 18:27 ) değiş;tirilmiş;tir.
    Ben bir TÜRK'üm!
    Orta Asya'da türeyen,
    Anadoluda büyüyen,
    Avrupa iclerine yürüyen TÜRK'üm!
    Daglarda gemi gezdiren,
    Taslara destanlar kazdiran,
    Tarihi bastan yazdiran,
    Kilicini üc kitada gezdiren TÜRK'üm!
    TÜRK'üm!

Aybalam76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    479
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    100
    @Aybalam76

Biz bu yalancı Bayrak şovları çok gördük..

Biz TÜRKLERtarih boyunca çeşitli düşmanlarla savaşıp; üstünlüğümüzden ve soyluluğumuzdan kaynaklanan özelliklerimiz sayesinde daima galip gelmeyi bilmişizdir. Yeri geldi karadan gemileri,yeri geldi denizin içinden atlı cengaverleri düşman üstüne sürdük. TÜRK olmanın getirdiği bir soylulukla, tarihimiz anıt savaşlarla doludur. Bizler savaş alanlarında muhteşem başarılar gösterirken acaba düşmanlar nasıl yol izlemeliydiler?Basit! Kale içten fethedilir! Örneğin Fatih Sultan Mehmed'i er meydanında yenemeyenler,onu doktor kılığına soktukları bir Cenevizli vasıtasıyla katletmişlerdi.. Bu hep böyledir. Er meydanı böyle çapulcuların pek pek hoşlanmadığı bir yerdir.Planlı bir şekilde kahpece tezgahlar kurulur sonra harekete geçilir.Böylesine sinsilikle bazen bir savaş kazanılabilir,bazende bir devlet ele geçirilebilir. Durum böyleyken artık savaşlar yerini bu tür gelişmelere bırakmıştır.Bir devleti, bir milleti bölmenin en kolay yoluda bu şekildedir.Nerede zararlı bir fikir oluşum ve kalleş bir halk varsa o Milletin başına bela edilir. Bunu, o milletin düşmanları gönüllüce yaparlar.
    Günümüz Türkiye'sine bakıp,''Milli bütünlüğümüz acaba tehlikede mi?'' şeklinde bir araştırma yapacak olursak,bazı kriterlerin ve oluşumların karşımıza haince dikildiğini görürüz!Birbirinden rezaletbazı oluşumların, temel başlangıç ve altyapıları incelendiğinde bunların hepsinin yurtdışından Türkiye'ye doğru üflendiğini görürüz. Örneğin;yıkıcı komünist gerilla mücadelesinin global simgesi olan 'Che Guevera' denen adamı millete adeta kahramanmış gibi gösteren yayınlar olduğu muhakkaktır. Daha farklı mide bulandırıcı bir örnek verecek olursak; bir Arap-Kürt melezinin,TÜRK Milliyetçiliği hakkında fikirler üretip,TÜRK Milliyetçiliği hakkında kendini yetkili görmesi ve bu adamın arkasından binlercekişinin koşması,biz TÜRKÇÜ'leri oldkça güldüren nüanstır. Bunun gibi traji-komik örnekler çoğaltılabilir...

Yurtdışından gelmeyen tek düşünce;TÜRKÇÜLÜK fikir sistemidir. Yüzde yüz TÜRK'ün üstünlüğü ve hakimiyeti üstüne kurulmuş,fikirler zinciridir. Buradan yola çıkarak,Türkiye Cumhuriyeti Devleti2ni ve topraklarını tehdit eden etkenler hakkındabir araştırma yapacak olursak;bazı faktörlerin birbirini tetiklediğini açıkça görmekteyiz. Türkiye Cumhuriyeti, şu an fevkalade bir şekilde Kürt istilasında;kürt terörü yaşamaktadır.Dedelerimiz Çanakkale'de arslanlar gibi şehit olurken;kürtler,İngilizlerin de desteğiyle'Zayıf Osmanlı'dan ne koparırsak kardır'söylemiyle güneydoğu illerimizde isyan başlattılar. Bugün ise bazı ahmakların 'Bu ülkeyi beraber kurduk,omuz omuza savaştık'gibi komik ve utanç verici şeyler kustuklarını işitmekteyiz. Bazen bu kelimeler beklenmedik yerlerden,beklenmedik kişilerden gelebiliyor.Bunun nedeni iseistilacı Kürtlerin,TÜRK Yurdu'nda serbest gezip,istedikleri işi yapabilmeleri ve TÜRK Milletini rahatça uyutabilmeyi başarmalarındandır...Kürtlerin cahilide, tahsillisi de şeriatçısı,komünisti de ayrı birer problemdir.Ama hepsinin birleştiği nokta ise onları en tehlikeli kılmaktadırKK/KONGRA-GEL

Kürtler,istila ettikleri TÜRK topraklarında 40 ın üzerinde bölücü örgüt kurmuş ve onlarca ayaklanma çıkarmıştır.Biz TÜRKLER in Ergenekon'dan çıkışını temsil eden 'Nevruz' bayramı ise nedense bir kürt bayramına dönüşmeye başlamış, kürtler, TÜRK Devleti2ne karşı başkaldıracak yeni bir fırsat kazanmıştır. Son 20 yıldaki nevruz kutlamalarına bakacak olursak kürtlerin TÜRK Devleti ne isyan ettiklerini görmekteyiz. Kürtler her fırsatta isyan etmeye,TÜRK değerlerine saldırmaya,en azından TÜRKLER le aralarına mesafe koymaya çalışırken, bazı avanakların da -nedendir bilinmez- onları kazanmaya çalıştıklarını görmekteyiz. Bu düpedüz ihanete ortaklıktır. Teröristleri affedenlerde ,onlar kadar alçak insanlardır.''Ben ülkemi seviyorum'' diyen bir Kürdün ise,Kürtlüğün, TÜRK IRKI'na vurduğu darbelerden dolayıüzüntü duyması,yerin dibine girmesi ve daha fazla BİZ TÜRKLER' i yormadan bu ülkeyi sessiz sedasız terketmesi gerekmektedir.TÜRK olmayan birinden, TÜRKLÜK hakkında nasıl bir hassasiyet bekleyebiliriz?Geleneksel bir bakış açısından, güncel değerlendirmeler yapmasını nasıl bekleriz? Sonuç olarak;kürt varlığı, Türkiye'nin bir iç güvenlik sorunudur.

Sağda,solda,yukarıda,aşağıda her yerde kürt bozuntuları! Sanat dünyasıda tehlikede!Bir Zeybek Türküsü'nü,bir kürdün söylemesi kadar kötü birşey olamaz!Gerçi sanat nedir? Sanat kimin için yapılır?Sanatın temel dinamikleri nelerdir? gibi sorulara bile cevap veremeyen,ama sanatçı(!)geçinen birçok kürde rastlamaktayız.''Allah vergisi sesim var'' deyip, sanat dinamiklerini hiçe sayan, duygu sömürüsüyle milleti uyutup, diğer yandan organize çetesiyle milyon dolarları cebe atanbirçok kürdün şu an meşhur(!) olduğunu biliyoruz.PKK'nın ise bu kürt sanatçılardan (!)düzenli olarak para ve manevi destek aldıklarını biliyoruz.(şu anki konunun ana fikri) Ne olur kusuruma bakmayın!Kürt ile sanat kelimesini yanyana kullandım.''Kürt''ile''Sanat''kelimeleri dünyada belki de,''TÜRK MİLLİYETÇİLİĞİ'' ve ''kürt olmak'' olgularının yanyana gelmesi kadar komik ve şaşılacak bir şeydir.''Ses sanatçısı'' olduğunu iddia eden bazı kürtlerin, bulundukları bazı dizi ve sinema filmlerde ise kendilerinin ''daha düzgün(!)'' anlaşılması ve halkın gözünde daha iyi etki bırakması açısından onlara ''dublaj'' yapıldığını hepimiz biliyoruz. Bu ise az önce okuduklarınızın birer kanıtı gibidir. Kürtlerin sanat için yaptıklarınında bir kanıtı yoktur.Sanatsal bir deyimle , kürtlerin icra ettikleri herşey birer''Kitch''tir(sanatsal açıdan değersiz ,içi boş)...

-------------------DEVAMI GELECEKTİR----------------------------

Gara Lele
    Gara Lele - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

BU KONU HALA SÜRÜYOMU

Konular
    479
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    100
    @Aybalam76

Meçul, önce yazımı tamamlıyım sonra sana döneceğim dostum..Dün akşam yorgun olduğum için yazımı tamamlayamadım.

Saygılar dostumm..

Konular
    479
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    100
    @Aybalam76

Alıntı Aybalam76 Rumuzlu Üyeden Alıntı
    Biz bu yalancı Bayrak şovları çok gördük..

Biz TÜRKLERtarih boyunca çeşitli düşmanlarla savaşıp; üstünlüğümüzden ve soyluluğumuzdan kaynaklanan özelliklerimiz sayesinde daima galip gelmeyi bilmişizdir. Yeri geldi karadan gemileri,yeri geldi denizin içinden atlı cengaverleri düşman üstüne sürdük. TÜRK olmanın getirdiği bir soylulukla, tarihimiz anıt savaşlarla doludur. Bizler savaş alanlarında muhteşem başarılar gösterirken acaba düşmanlar nasıl yol izlemeliydiler?Basit! Kale içten fethedilir! Örneğin Fatih Sultan Mehmed'i er meydanında yenemeyenler,onu doktor kılığına soktukları bir Cenevizli vasıtasıyla katletmişlerdi.. Bu hep böyledir. Er meydanı böyle çapulcuların pek pek hoşlanmadığı bir yerdir.Planlı bir şekilde kahpece tezgahlar kurulur sonra harekete geçilir.Böylesine sinsilikle bazen bir savaş kazanılabilir,bazende bir devlet ele geçirilebilir. Durum böyleyken artık savaşlar yerini bu tür gelişmelere bırakmıştır.Bir devleti, bir milleti bölmenin en kolay yoluda bu şekildedir.Nerede zararlı bir fikir oluşum ve kalleş bir halk varsa o Milletin başına bela edilir. Bunu, o milletin düşmanları gönüllüce yaparlar.
    Günümüz Türkiye'sine bakıp,''Milli bütünlüğümüz acaba tehlikede mi?'' şeklinde bir araştırma yapacak olursak,bazı kriterlerin ve oluşumların karşımıza haince dikildiğini görürüz!Birbirinden rezaletbazı oluşumların, temel başlangıç ve altyapıları incelendiğinde bunların hepsinin yurtdışından Türkiye'ye doğru üflendiğini görürüz. Örneğin;yıkıcı komünist gerilla mücadelesinin global simgesi olan 'Che Guevera' denen adamı millete adeta kahramanmış gibi gösteren yayınlar olduğu muhakkaktır. Daha farklı mide bulandırıcı bir örnek verecek olursak; bir Arap-Kürt melezinin,TÜRK Milliyetçiliği hakkında fikirler üretip,TÜRK Milliyetçiliği hakkında kendini yetkili görmesi ve bu adamın arkasından binlercekişinin koşması,biz TÜRKÇÜ'leri oldkça güldüren nüanstır. Bunun gibi traji-komik örnekler çoğaltılabilir...

Yurtdışından gelmeyen tek düşünce;TÜRKÇÜLÜK fikir sistemidir. Yüzde yüz TÜRK'ün üstünlüğü ve hakimiyeti üstüne kurulmuş,fikirler zinciridir. Buradan yola çıkarak,Türkiye Cumhuriyeti Devleti2ni ve topraklarını tehdit eden etkenler hakkındabir araştırma yapacak olursak;bazı faktörlerin birbirini tetiklediğini açıkça görmekteyiz. Türkiye Cumhuriyeti, şu an fevkalade bir şekilde Kürt istilasında;kürt terörü yaşamaktadır.Dedelerimiz Çanakkale'de arslanlar gibi şehit olurken;kürtler,İngilizlerin de desteğiyle'Zayıf Osmanlı'dan ne koparırsak kardır'söylemiyle güneydoğu illerimizde isyan başlattılar. Bugün ise bazı ahmakların 'Bu ülkeyi beraber kurduk,omuz omuza savaştık'gibi komik ve utanç verici şeyler kustuklarını işitmekteyiz. Bazen bu kelimeler beklenmedik yerlerden,beklenmedik kişilerden gelebiliyor.Bunun nedeni iseistilacı Kürtlerin,TÜRK Yurdu'nda serbest gezip,istedikleri işi yapabilmeleri ve TÜRK Milletini rahatça uyutabilmeyi başarmalarındandır...Kürtlerin cahilide, tahsillisi de şeriatçısı,komünisti de ayrı birer problemdir.Ama hepsinin birleştiği nokta ise onları en tehlikeli kılmaktadırKK/KONGRA-GEL

Kürtler,istila ettikleri TÜRK topraklarında 40 ın üzerinde bölücü örgüt kurmuş ve onlarca ayaklanma çıkarmıştır.Biz TÜRKLER in Ergenekon'dan çıkışını temsil eden 'Nevruz' bayramı ise nedense bir kürt bayramına dönüşmeye başlamış, kürtler, TÜRK Devleti2ne karşı başkaldıracak yeni bir fırsat kazanmıştır. Son 20 yıldaki nevruz kutlamalarına bakacak olursak kürtlerin TÜRK Devleti ne isyan ettiklerini görmekteyiz. Kürtler her fırsatta isyan etmeye,TÜRK değerlerine saldırmaya,en azından TÜRKLER le aralarına mesafe koymaya çalışırken, bazı avanakların da -nedendir bilinmez- onları kazanmaya çalıştıklarını görmekteyiz. Bu düpedüz ihanete ortaklıktır. Teröristleri affedenlerde ,onlar kadar alçak insanlardır.''Ben ülkemi seviyorum'' diyen bir Kürdün ise,Kürtlüğün, TÜRK IRKI'na vurduğu darbelerden dolayıüzüntü duyması,yerin dibine girmesi ve daha fazla BİZ TÜRKLER' i yormadan bu ülkeyi sessiz sedasız terketmesi gerekmektedir.TÜRK olmayan birinden, TÜRKLÜK hakkında nasıl bir hassasiyet bekleyebiliriz?Geleneksel bir bakış açısından, güncel değerlendirmeler yapmasını nasıl bekleriz? Sonuç olarak;kürt varlığı, Türkiye'nin bir iç güvenlik sorunudur.

Sağda,solda,yukarıda,aşağıda her yerde kürt bozuntuları! Sanat dünyasıda tehlikede!Bir Zeybek Türküsü'nü,bir kürdün söylemesi kadar kötü birşey olamaz!Gerçi sanat nedir? Sanat kimin için yapılır?Sanatın temel dinamikleri nelerdir? gibi sorulara bile cevap veremeyen,ama sanatçı(!)geçinen birçok kürde rastlamaktayız.''Allah vergisi sesim var'' deyip, sanat dinamiklerini hiçe sayan, duygu sömürüsüyle milleti uyutup, diğer yandan organize çetesiyle milyon dolarları cebe atanbirçok kürdün şu an meşhur(!) olduğunu biliyoruz.PKK'nın ise bu kürt sanatçılardan (!)düzenli olarak para ve manevi destek aldıklarını biliyoruz.(şu anki konunun ana fikri) Ne olur kusuruma bakmayın!Kürt ile sanat kelimesini yanyana kullandım.''Kürt''ile''Sanat''kelimeleri dünyada belki de,''TÜRK MİLLİYETÇİLİĞİ'' ve ''kürt olmak'' olgularının yanyana gelmesi kadar komik ve şaşılacak bir şeydir.''Ses sanatçısı'' olduğunu iddia eden bazı kürtlerin, bulundukları bazı dizi ve sinema filmlerde ise kendilerinin ''daha düzgün(!)'' anlaşılması ve halkın gözünde daha iyi etki bırakması açısından onlara ''dublaj'' yapıldığını hepimiz biliyoruz. Bu ise az önce okuduklarınızın birer kanıtı gibidir. Kürtlerin sanat için yaptıklarınında bir kanıtı yoktur.Sanatsal bir deyimle , kürtlerin icra ettikleri herşey birer''Kitch''tir(sanatsal açıdan değersiz ,içi boş)...

-------------------DEVAMI GELECEKTİR----------------------------
    ÜSTTEKİ YAZININ DEVAMIDIR....
    Başka bir tehlike ise siyasal islam ve ümmet birliği saçmalıklarıdır.Bütün etnik özürlülerin, TÜRKLÜĞE entegre olmalarının(TÜRK'lüğün yoluna taş koymalarının) en kolay yolu ise islam sömürüsüdür. Şehadet getiren herkesi TÜRK sayanbazı bozuk fikir anlayışlarınında bu noktada TÜRK'lüğe zararı dokunmaktadır. Yıkanmaktan aciz arapların ihanetlerini çabuk unutup,onların ekmeğine yağ sürercesineharekette bulunanlar ise akıllarda soru işareti bırakmaktadırlar.İnsanları soyuna göre değil,dinine göre sınıflandıran kesimlerin ise her zaman kaybedenler arasında oldukları aşikardır. Bu konu için yazılacak çok nüans mevcut ama daha fazla bişey yazmaya gerek yok. Gelecek tepkileri minumuma indirmek için!

Türkiye'yi bölme, parçalama,yıkma,komünist veya şer'i esaslara dayalı bir ülke yapma çabaları yeni değildir. Osmanlı dönemindekibölücü başkaldırılarda Arapların rolü büyüktü. İlk başkaldırı En-Nah-Da(Arap uyanışı)adlı örgüt tarafından Suriye'de başladı . Daha sonra kurulan Arap ihtilal cemiyeti bunların en etkili olanıydı. Bu tarz başkaldırılar İngilizlerin de desteğiyle artmış,Türk askerleribirer birer katledilmeye başlanmıştı..

Arap ihaneti her zaman vardı,hiçbir zamanda bitmedi. İşte kesit: Abdullah Öcalan, Suriye'de gizli servis tarafından korundu. Ahmet Casım Musa kimliği ile yaşayan Öcalan, kurşun geçirmez otomobillere binitor, Suriye içerisinde istediği yere rahatça gidebiliyordu. Sahte kimliğinde ise Suriye askeri istihbarat başkanı General Ali Duba'nın imzası bulunuyordu.Suriye ''PKKve APO bizde değil'' açıklamaları yaparken, her türlü faaliyetini bu ülkede rahatça yürüten PKK militanları 1993 ekim ayından itibaren askeri üslerde eğitilmeye başlanmıştır.Suveyde Askeri Hava Üssü ile Tednur Hava Üssü'nde militanlara helikopter kullanmaları hava saldırılarına karşı koyma taktikleri öğretilirken, bir bölümü örgütün üst düzeyyönetiminde yer alan 360 Suriyeliye demaaş bağlandığı Türk istihbarat birimleri tarafından tesbit edilmiştir.. Bu tür binlercesi örnek verilebilir, Irak vb.
    Suriyeliler acaba neden aynı dini paylaştığı Türkiye'ye böyle bir adilikte bulunuyordu? Yoksa ''Din'' olgusu bu konuların dışarısındamı bırakılıyordu? Evet bizler aptal değiliz! Tüm dünya kendi soyunu överken,işlerini ve stratejisinisoyuna göre planlarken,Türkiye'de bazı çevrelerin halen ''islam birliği''nden bahsetmeleri,insanları ümmetine göre sınıflandırıp öncelik vermeleriaslında siyasal zeka özürünün bir işaretidir.Ayrıca islami terör örgütlerininde Türkiye'de çalışmalar yaptığı ve yüzlerce kişiyi sebepsiz yere öldürdüğü akıllardan çıkarılmamalıdır.

Sonuç olarak;Türkiye Cumhuriyeti'nin en önemli iç güvenlik sorunu, kürt nüfusudur. Genel asayiş grafiklerinde, bütün suçlarda rekor kırabilen ve üst sıraları kimseye bırakmamaya niyetli olan kürtler,her türlü suça yatkın oldukları tartışılmaz bir gerçektir.Kürt terörü bakalım daha ne kadar ört bas edilecek?Kürt terörünün oluşumuna kolaylık sağlayan belli başlı kriterler vardır,bunlar mevcut demokratik boşluklardan yararlanan Marksist-Leninist-Komünist veya şeriat tabanlı hareketlerdir.Tarikat oluşumları içerisinde bazı kürtlerin, Hükümet içerisinde söz sahibi olmalarıda önemli bir noktadır. Nereden bakarsanız bakın , kürtler tarih boyunca TÜRKLÜĞE zarar vermişlerdir. M isafir olarak geldikleri Türk topraklarında, Türkleri sırtından hançerlemişlerdir. TÜRK-kürt kardeşliğine ilk ortaya atanlarda herhalde, kapalı kapılar ardında bu iddialarına kendileride gülüyorlardır. Yada emir aldıkları dış servislerden temin ettikleri paralarla şimdi iyi bir hayat sürüyorlardır. Kürt terörünün yarattığı kaos, oluşturduğu gerileme eğer birilerini rahatsız etmiyorsa, o kişilerde mutlaka mantık bulanıklığı vardır. Ya Araplar uyutmuşlardır yada kürt aşıkları.Tüm OĞUZ SOYLU'ların uyanması ve soyuna hizmet için bütün bu tehlikelere karşı hazır olması gerekmektedir.Ve unutmayalım TÜRKÜN TÜRKTEN BAŞKA DOSTU YOKTUR

KAI-BODRUM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yaş;
    34
    Konular
    9
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    571
    @KAI-BODRUM

AYBALAM SENİN AMACIN NE HALA ANLAMIŞ DEĞİLİM...

BİZ BURSA KAI(Kars-Ardahan-Iğdır) DERNEĞİ AÇILDIĞI TARİHTE HAYAL EDEMEYECEĞİN GAYRET'LER SARF ETTİK...
    VE SADECE KAĞIZMAN'LILAR BU DERNEĞİ AÇMAK İÇİN ÇABA SARFETTİ...

BURSA'DA 9.000 NÜFUS'A SAHİP KAĞIZMAN'LI KÜRT HEMŞEHRİLERİMİZ VAR...

BİZ O DERNEĞİ KAĞIZMAN'LILAR DERNEĞİ OLARAKTA AÇABİLİRDİK...

AMA KARS-ARDAHAN-IĞDIR OLARAK BİR ARADA KALMAK İÇİN KAI-DER PLATFORMU İÇİN DE YER ALDIK...

VE ŞUAN'DA 46.000 ÜYE'Sİ VAR...

AYRICA BU DERNEĞİ KURANLAR ARASIN DA VARINI YOĞUNU GÖZ ÖNÜNE KOYAN TEK BİR KARAKTER VARDI...AMCAM>>Sn.NAİM GÜZEL...

ŞİMDİ HEM KAĞIZMAN'LILAR DERNEĞİ BAŞKANI,HEM AKP BURSA-YILDIRIM İLÇE TEŞKİLATI BAŞKAN YARDIMCISI,HEM DE KAI-DER KURUCULARI'NDAN...
    HER YIL EN AZ 500 CİVARI GENCİMİZE;Kürt-Türk-AZERİ-Çerkez-Terekeme AYIRMAKSIZIN SİGORTA GÜVENCELİ İŞ VERİYOR VE VERDİRMEYE DE DEVAM EDECEĞİZ...

VE 10 HAZİRAN 2006 TARİHİ'NDE BURSA-NİLÜFER;BALAT ORMANLARI KAI-DER ŞÖLENİ'NDE PKK TARAFTARLARI SLOGAN ATTI DİYE TOPLAM 3.000 CİVARI ÜYE LİSTE'DEN ÇIKARDI...

İSTERSEK KÜRTÇÜLÜK'TE YAPTIRABİLİRDİ...APO'YA SAYGI DURUŞU DA YAPTIRABİLİRDİ,O ŞEREFSİZLERE...

AMA BİZ HAYSİYETSİZ'LER GRUBUNDAN DEĞİLİZ...

NE İSE BÖYLE ŞEYLERİ ANLATMAZDIM AMA BİZİ AYIRIMCI TANIMAYASIN DİYE YAZDIM...İnşallah reel hayatta tanışma fırsatı yakalarız seninle arkadaş!..

SEN İSE ANCAK 3-5 KLAVYE TUŞUNA BASARAK KÜRTLER'E HAKARET ET...
    __________________________________________________ ______________
    UNUTMA Kİ;TÜRKİYE CUMHURİYET'İ SINIRLARI İÇİN DE YAKLAŞIK 35.000.000 KÜRT VATANDAŞIMIZ VAR!...

PKK PERSONEL SAYISI KAÇ?

10.000.000 bile yok...

EEE HANİ KÜRT'LER PKK İLE AYNI PLATFORMDAYDI?

KÜRT VATANDAŞIMIZ'IN SAYISINA BAK!..

PKK ŞEREFSİZLERİ SAYISINA BAK!...

VE BANA 1 CEVAP VER...

BU KADAR KÜRT VARKEN,NEDEN PKK SAYISI O KADAR AZ...

VE BİZ KÜRTLER'İN HEPSİ PKK YANDAŞI OLSAYDIK,ŞU AN T.C ÜLKESİ VARMIYDI ACABA...

10.000 TANE ÇAKAL ÜLKE'Yİ BÖLÜNME'NİN EŞİĞİNE GETİRİYORDA,35 MİLYON KÜRT İKİ GÜN DE ÜLKE'Yİ BÖLEMEZ Mİ?

EZBERE BİLDİKLERİN İLE,DEĞİŞİK TEORİLER YARATMAYA ÇALIŞMA...

AL CANLI BOMBA'YI ÜZERİNE GİR PKK'NIN ARASINA UÇUR ORTALIĞI...

SENİN YERİN DE BEN OLSAYDIM,ÜSTELİK BU KADAR PKK DÜŞMANI;ŞU AN ELİMDEN GELENİ YAPMIŞTIM...

AYRICA KİMİN NE OLDUĞUNU BİLMEDEN DE,REEL DE NE İŞ YAPTIĞINI BİLMEDEN DE,KİMİN NESİ OLDUĞUNU BİLMEDEN DE TEHDİT V.S,GÖĞÜS KABARTICI SANDIĞIN CÜMLELERİ KULLANMA!...

BİZ VATANIMIZI SEVİYORUZ...

KENDİMİZİ HEM KÜRT,HEM DE TÜRK HİSSEDEBİLİYORUZ...

BAYRAĞIMIZI KORUMAYI DA BİLİYORUZ...

PİRİNÇ'İ TAŞTAN AYIKLAMASINI DA BİLİYORUZ...

KELİME-İ ŞEHADET OKUMASINI DA BİLİYORUZ...

HELE HELE SENİN GİBİLERİ DE ÇOOOOK İYİ BİLİYORUZ.SEN RAHAT OL!..

BEN HER ZAMAN HER TÜRLÜ ELEŞTİRİYE AÇIĞIM BU KONUDA...

İYİ FORUMLAR.....
    اَشْهَدُ اَنْ لاَ اِلهَ اِلاَّ اللهُ وَاَشْهَدُ اَنَّ مُحَمَّدًا عَبْدُهُ وَرَسُولُهُ

Yaş;
    34
    Konular
    9
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    571
    @KAI-BODRUM

Alıntı aybalam76 Rumuzlu Üyeden Alıntı
    üstteki yazinin devamidir....
    Başka bir tehlike ise siyasal islam ve ümmet birliği saçmalıklarıdır.bütün etnik özürlülerin, türklüğe entegre olmalarının(türk'lüğün yoluna taş koymalarının) en kolay yolu ise islam sömürüsüdür. şehadet getiren herkesi türk sayanbazı bozuk fikir anlayışlarınında bu noktada türk'lüğe zararı dokunmaktadır. Yıkanmaktan aciz arapların ihanetlerini çabuk unutup,onların ekmeğine yağ sürercesineharekette bulunanlar ise akıllarda soru işareti bırakmaktadırlar.insanları soyuna göre değil,dinine göre sınıflandıran kesimlerin ise her zaman kaybedenler arasında oldukları aşikardır. Bu konu için yazılacak çok nüans mevcut ama daha fazla bişey yazmaya gerek yok. Gelecek tepkileri minumuma indirmek için!

Türkiye'yi bölme, parçalama,yıkma,komünist veya şer'i esaslara dayalı bir ülke yapma çabaları yeni değildir. Osmanlı dönemindekibölücü başkaldırılarda arapların rolü büyüktü. Ilk başkaldırı en-nah-da(arap uyanışı)adlı örgüt tarafından suriye'de başladı . Daha sonra kurulan arap ihtilal cemiyeti bunların en etkili olanıydı. Bu tarz başkaldırılar ingilizlerin de desteğiyle artmış,türk askerleribirer birer katledilmeye başlanmıştı..

Arap ihaneti her zaman vardı,hiçbir zamanda bitmedi. Işte kesit: Abdullah öcalan, suriye'de gizli servis tarafından korundu. Ahmet casım musa kimliği ile yaşayan öcalan, kurşun geçirmez otomobillere binitor, suriye içerisinde istediği yere rahatça gidebiliyordu. Sahte kimliğinde ise suriye askeri istihbarat başkanı general ali duba'nın imzası bulunuyordu.suriye ''pkkve apo bizde değil'' açıklamaları yaparken, her türlü faaliyetini bu ülkede rahatça yürüten pkk militanları 1993 ekim ayından itibaren askeri üslerde eğitilmeye başlanmıştır.suveyde askeri hava üssü ile tednur hava üssü'nde militanlara helikopter kullanmaları hava saldırılarına karşı koyma taktikleri öğretilirken, bir bölümü örgütün üst düzeyyönetiminde yer alan 360 suriyeliye demaaş bağlandığı türk istihbarat birimleri tarafından tesbit edilmiştir.. Bu tür binlercesi örnek verilebilir, irak vb.
    Suriyeliler acaba neden aynı dini paylaştığı türkiye'ye böyle bir adilikte bulunuyordu? Yoksa ''din'' olgusu bu konuların dışarısındamı bırakılıyordu? Evet bizler aptal değiliz! Tüm dünya kendi soyunu överken,işlerini ve stratejisinisoyuna göre planlarken,türkiye'de bazı çevrelerin halen ''islam birliği''nden bahsetmeleri,insanları ümmetine göre sınıflandırıp öncelik vermeleriaslında siyasal zeka özürünün bir işaretidir.ayrıca islami terör örgütlerininde türkiye'de çalışmalar yaptığı ve yüzlerce kişiyi sebepsiz yere öldürdüğü akıllardan çıkarılmamalıdır.

Sonuç olarak;türkiye cumhuriyeti'nin en önemli iç güvenlik sorunu, kürt nüfusudur. Genel asayiş grafiklerinde, bütün suçlarda rekor kırabilen ve üst sıraları kimseye bırakmamaya niyetli olan kürtler,her türlü suça yatkın oldukları tartışılmaz bir gerçektir.kürt terörü bakalım daha ne kadar ört bas edilecek?kürt terörünün oluşumuna kolaylık sağlayan belli başlı kriterler vardır,bunlar mevcut demokratik boşluklardan yararlanan marksist-leninist-komünist veya şeriat tabanlı hareketlerdir.tarikat oluşumları içerisinde bazı kürtlerin, hükümet içerisinde söz sahibi olmalarıda önemli bir noktadır. Nereden bakarsanız bakın , kürtler tarih boyunca türklüğe zarar vermişlerdir. M isafir olarak geldikleri türk topraklarında, türkleri sırtından hançerlemişlerdir. Türk-kürt kardeşliğine ilk ortaya atanlarda herhalde, kapalı kapılar ardında bu iddialarına kendileride gülüyorlardır. Yada emir aldıkları dış servislerden temin ettikleri paralarla şimdi iyi bir hayat sürüyorlardır. Kürt terörünün yarattığı kaos, oluşturduğu gerileme eğer birilerini rahatsız etmiyorsa, o kişilerde mutlaka mantık bulanıklığı vardır. Ya araplar uyutmuşlardır yada kürt aşıkları.tüm oğuz soylu'ların uyanması ve soyuna hizmet için bütün bu tehlikelere karşı hazır olması gerekmektedir.ve unutmayalım türkün türkten başka dostu yoktur

bu yaziyi başka yerden de okumuştum...

Aslanim;ben kürt çocuğuyum anladin mi?...

Hani şu;hirsiz,kalleş,katil,terörist,bölücü karakter'li kürt'ler var ya;haa işte ben o kürtüm!...

Peki sen nesin,kimsin?

Orhan pamuk'un etnikdaşi,fazil say'in fikirdaşi mi?

Varsa benimle şahsi mevzun;kendi özeline bak,bana ulaşabilmen için adres,tel v.s bişeyler biraktim..

Ben bu konuyu burdan kapatiyorum;varsa benimle derdin buyur ikimizin bir arada olacaği ortama..

Millet'in huzurunu kaçirmak istemem...
    اَشْهَدُ اَنْ لاَ اِلهَ اِلاَّ اللهُ وَاَشْهَدُ اَنَّ مُحَمَّدًا عَبْدُهُ وَرَسُولُهُ

Yaş;
    34
    Konular
    9
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    571
    @KAI-BODRUM

Alıntı MeÇuLaSiQ Rumuzlu Üyeden Alıntı
    Örneğin;yıkıcı komünist gerilla mücadelesinin global simgesi olan 'Che Guevera' denen adamı millete adeta kahramanmış gibi gösteren yayınlar olduğu muhakkaktır.

Bazen dusunmeden edemiyorum. Acaba CHE denen ve hakli haksiz butun dunyanin saygisini kazanan efsanevi insana bizim ulkemizde duyulan bu kinin sebebi a be de emperyalizmine comak sokmasindanmi kaynaklaniyor? Zira ulkemizden binlerce kilometre uzakta, halki icin kitasinin acimasizca somurulmesine baskaldirdigi icin, yankilerin raha rahat yasami adina mazlum dunya halklarini iligine kadar somurmesine dogal kaynaklarinin talan edilmesine karsi durdugu ve Cuba da, Kongoda, bolivyada bu emperyalislerle mucadele ettigi icinmi bu kin? Bize ne yapti? Gelip daglarimizdami catisti? Bu gibi soylemler buyuk seytan a be de ve onun isbirlikcilerine sirin gorunmekten baska bir sey degil. Bir kere olsun, ama birkere kulaktan dolma bilgilerle degil, onyargilarla degil salt insani yaklasimlarla bu insanin hayatini ve mucadelesini okumanizi tavsiye ederim. Bir insanki Cuba devriminde bas rol oynadi ve basariya ulasti. Ve o ulkenin devlet bankasinin basina gecti. Altinda rahat arabasi, sirtini dayyacagi deri koltugu varken, kalkip taa kara afrikanin gobeginde Kongoda zavalli zencilerin somuruden kurtulmasi icin onlarla birlikte mucadele eden birinin ne gibi bir beklentisi olabilirki insani ve vicdani duygulardan baska? Lutfen bir insani elestirirken, hele bu insanin ulkemiz ve halkimizla uzaktan yakindan ilgisi yokken biraz insaf cercevesinde davranalim. Daha bir kac yil once mhp li vekiller cuba sahillerinde havana purolari ve baslarinda CHE bereleriyle objektiflere poz vermiyorlarmiydi?

Bir sozumde bu irkci yaklasimlarin en az malum bolucu yikici orgut kadar ulkeye ve halkimiza zarar verdiginedir. Kurt ve sanat diyorsunuz dostum, bunu unutmamaliyizki sanat toplum icindir ve kimsenin tekelinde degildir. Afrikanin gobeginde kutuklere vurup tempo tutan bir zencinin soyledigi halkinin ezgileride sanattir, ulkemin daglarinda kavalindan cikardigi nagmelerle koyunu otlatan cobaninkide sanattir. Sizin sanat anlayisiniz sirca kosklerde, deri koltuklarda elinde viski kadehi burjuva zimbirtilariysa, orhan pamuklar, fazil saylar vs gibi yasadigi ulkenin dinamiklerinin bilincinde olmayanlarin yaptigiysa buda sizin sanat anlayisiniz saygi duyarim.

Hadi Kurt kokenli sanatcilari cikaralim sahneden. Kim kaliyor geriye? sayin hele bir.
    Yuzlerce defa izledigimiz ve her izledigimizde birdaha guldugumuz rahmetli Kemal sunalidami sanatci saymiyoruz? Her hafta iple cektiginiz meshur Polar alemdarda elazigli bir Kurt. Onudami saymiyorsunuz? Ferdi tayfuru? Murat kekilliyi? ve daha yuzlerce. Kim kaldi geriye dostum? Yukardaki yaziyi siz yazmissaniz cumle kurulumu, kelime dagarcigi goz onunde tutulursa egitimli ve gayet bilgibi aydin birisisiniz. Ve ulkemin egitimli, aydin bir insani bu gibi cumlelerle neye hizmet ettiginin farkindami? Ve egerki cevrenizdeki genclerede bu telkinde bulunuyorsaniz gelecegin nelere gebe oldugunu kestirebiliyormusunuz? Canakkale sehitligini gezerseniz mezar taslarindaki izimlere dikkat edin, o buyuk insanlarin vatan icin canini seve seve veren o kahramanlarin memleketlerine dikkatlice bakin. Bir kac tane ermeni ve yahudi kokenli capulcuyla bu ulkenin asli unsurlarindan biri olan bir halki bir tutup, boyle asagilamaya hakkimiz yok dostum. Ben kimsenin ne avukatligini nede savunmasini yaparim. Ama bu gezindigimiz sularin cok tehlikeli yerler oldugunu ve ulkeyi yikacak bir dinamitin fitilini atesleyecegini uzulerek gormekteyim. Lutfen ama lutfen birisini yada birilerini karalarken, bunun oncelikle emperyalizme hizmet edip etmedigini dusunelim.

Saygilarimla dostum ;

MeÇuLaSiQ
    MEÇUL AŞIK ARKADAŞIMIZIN'DA DEDİĞİ GİBİ;
    KAZANCI BEDİH-MAHSUN KIRMIZIGÜL-İBRAHİM TATLISES-ALİŞAN-MÜSLÜM GÜRSES-YILMAZ GÜNEY-FERDİ TAYFUR-HAKKI BULUT-HÜLYA AVŞAR-TAMER KARADAĞLI-YAVUZ BİNGÖL-SİNAN ÇETİN-KEMAL SUNAL-NECATİ ŞAŞMAZ-AYDEMİR AKBAŞ-FERHAT TUNÇ-CEYLAN-SEHER DİLOVAN-ARİF SAĞ-BELKIS AKKALE-NURİ SESİGÜZEL-FİKRET HAKAN-BERDAN MARDİNİ-MURAT KURŞUN-MURAT KEKİLLİ-SELDA BAĞCAN-GÜLER IŞIK-BURHAN ÇAÇAN-İZZET YILDIZHAN-AŞIK VEYSEL ŞATIROĞLU ve daha adını sayamadığım yüzlerce sanatkâr KÜRT varken;sen neyden bahsediyorsun?

YUKARDA İSİMLERİNİ SAYDIĞIM BU İNSANLAR OLMASAYDI,TÜRKİYE'DE SANAT OLMAZDI!...

HAA YADA ERMENİ TİYATROSU İZLERDİN...

ANADOLU KÜLTÜRÜNÜ,GEÇMİŞİNİ,DUYGULARINI,YAŞADIKLARINI BİR BİR İFADE EDEN İNSANLAR;DOĞU İNSANIDIR...

SENİN SERTAP ERENER'İN GİBİ;İNGİLİZ DİL'İ İLE BU ÜLKEYE ÖDÜL GETİRMEDİLER...

ORHAN PAMUK'UN GİBİ;ÜLKEYİ 5 PARALIK EDEREK,NOBEL ÖDÜLÜ ALMADILAR...

FAZIL SAY'IN GİBİ;ÜLKEYİ CAHİLLİKLE SUÇLAYIP ABD'DE OTURMA İZNİ ALMADILAR...

AMA SENİN SAVUNDUĞUN TÜRK İNSANI KENDİ ÜLKESİNİ BÖYLESİNE REZİL EDERKEN,SEN HALA NEDEN KÜRT-TÜRK AYIRIMI YAPIYORSUN?

YAZDIKLARIM AYBALAM76 İÇİN GEÇERLİDİR...

MEÇULAŞIK ARKADAŞIMIZ'IN FİKRİNİ SAVUNDUĞUM İÇİN,ONUN DEVAMINI GETİRDİM...

GaRaGaN
    GaRaGaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arkadaşlar bu konu artık herhangi bi etnik kökenin, bayrak, toprak, millet ve ulus adına tartışılmaktan çıkmış tamamen kişisel öz eleştiriler ve hatta hakaret imalı sözlere dönüşmeye başlamıştır, bundan sonraki bu tarz yazışmalarda bu forumu kilitleyeceğim....
    En azından tartışmayı becerelim, görüşler farklı olsa bile bunu başkalarını incitecek şekilde değilde kendi fikirlerinizi açıklayacak şekilde belirtelim lütfen....

Saygılarımla...

GaRaGaN
    Konu GaRaGaN tarafından (08.09.2008 Saat 16:25 ) değiş;tirilmiş;tir.

Konular
    479
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    100
    @Aybalam76

Alıntı KAI-BODRUM Rumuzlu Üyeden Alıntı
    bu yaziyi başka yerden de okumuştum...

Aslanim;ben kürt çocuğuyum anladin mi?...

Hani şu;hirsiz,kalleş,katil,terörist,bölücü karakter'li kürt'ler var ya;haa işte ben o kürtüm!...

Peki sen nesin,kimsin?

Orhan pamuk'un etnikdaşi,fazil say'in fikirdaşi mi?

Varsa benimle şahsi mevzun;kendi özeline bak,bana ulaşabilmen için adres,tel v.s bişeyler biraktim..

Ben bu konuyu burdan kapatiyorum;varsa benimle derdin buyur ikimizin bir arada olacaği ortama..

Millet'in huzurunu kaçirmak istemem...

KAI DENEN ÜYE:

Ben bu konuyu zaten kapatmıştım.. Milletin yazdıkları beni yine burada bazı eksik ve gerekli şeyleri hatırlatmaya itti.

Ben bu siteyle beraber tam beş tane siteye yazıyorum. Daha öncede yazdıklarımla karşılaştığına göre seninde girdiğin başka siteler vardır!

Sen daha bir yorum sayfasında tartışmayı bile öğrenememişsin. Ben burda etnik köken,halk,ulus, vatan, bayrak gibi bu ülkenin temel unsurlarından bahsederken sen kalkmış bana yine size mahsus olan şeylerden (canlı bomba,çıkar amaçlı derneklerden ) bahsediyorsun.

Daha benim yazdıklarımı anlamadan (gerçi anlıyonda işine gelmiyor) sadece bişeyler yazmak için ezberlediğin birkaç cümleyi yazıp duruyorsun.

Şunu unutma bu son yazım ve benim derdim KAI yada birbaşkası değildir. Benim derdim VATAN, MİLLET, BAYRAK, kısaca TÜRKLÜK ve TÜRKÇÜLÜK'tür. Biz kendimizi birilerine anlatmak zorundada değiliz. Biz her zaman burdayız ve burda olmayada devam edeceğiz.

Herkese iyi forumlar dilerim..