Daha dün'e kadar beraber omuz omuza el ele verip kurtardığımız vatanımız da,bugün allahın selamını birbirimize veremiyoruz... NEDEN Mİ? 3-5 tane beyni yıkanmış etnik milliyetçi'lik yapan cahil yüzünden... Çanakkale'yi beraber düşmana dar etmedik mi?... Sarıkamışta 90.000 yiğit donmadık mı?.. Yunan kardak adasını beraber gözümüzü karartıp vurmaya gitmedik mi?.. Bayrağımızı 15 ay boyunca korumadık mı ve hala da korumaya devam etmiyormuyuz? Hepimizin mezar taşı aynı yöne bakmıyor mu?

Bu konu 12955 kez görüntülendi 57 yorum aldı ...
Ben Neyim,Sen Nesin?.. 12955 Reviews

Konuyu değerlendir: Ben Neyim,Sen Nesin?..

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 12955 kez incelendi.

Bahar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yaş;
    40
    Konular
    81
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    634
    @Bahar

Bende ahmet kayanin bir vatan haini olduguna katiliyorum adini bile anmak istemdigim pkk yi destekleyen insanlara ozel konserler verdigi ortaya cikmistir.
    Oncelerden ahmet kayanin cdlerini alip dinledim simdi haram olsun diyorum ve lanetliyorum oyle insanlari!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kai-bodrum bu ulkede yasayan herkes kardestir buna bende katiliyorum tabiki bunu biz Turkler herzaman soyledik ve keske butun kurtlerde soyleyebilse ama ahmet kaya hakkinda yaptigin yoruma kesinlikle katilmiyorum o konser kayitlarini izle bir istersen YOUTUBE IZLEYEBILIYORMUSUN BILMIYORUM BUYUR SANA KAYITLARIN ADRESI
    [Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın...]

KONSER VERDIGI HALKA BAK!!!!!!!!!!!! O KONSER PARALARI NEREYE GITTI ZANNEDIYORSUN??
    VE SEN HAGLA AHMET KAYANIN CDYLERINE PARA YATIRIYORSAN OZAMAN SENIN TURK-KURT KARDESTIR DEDIGIN SOZUNEDE INANMAM CUNKU O PARALAR PKKYA YATIRILIYOR....... BELKIDE SEN O KONSERLERI HENUZ IZLEMEDIN BILEMEM VERDIGIM ADRESI IZLEDIKTEN SONRA AHMET KAYA HAKKINDA DUSUNCEN HAGLA DEYISMEYECEKSE OZAMAN SOZUNE INANILMAZ MAALESEF.....OYLE BIR HALKA KONSER VEREN SEREFSIZ VATAN HAINIDIR!!!!!!!!!!!!!!
    Konu Bahar tarafından (30.08.2008 Saat 22:17 ) değiş;tirilmiş;tir.
    Ben bir TÜRK'üm!
    Orta Asya'da türeyen,
    Anadoluda büyüyen,
    Avrupa iclerine yürüyen TÜRK'üm!
    Daglarda gemi gezdiren,
    Taslara destanlar kazdiran,
    Tarihi bastan yazdiran,
    Kilicini üc kitada gezdiren TÜRK'üm!
    TÜRK'üm!

Yaş;
    40
    Konular
    81
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    634
    @Bahar

heheheheehehehe tamam mecul abi duzelttim ben o konserdeki resimler zannetim ozur ya gercekten
    Konu Bahar tarafından (30.08.2008 Saat 22:24 ) değiş;tirilmiş;tir.
    Ben bir TÜRK'üm!
    Orta Asya'da türeyen,
    Anadoluda büyüyen,
    Daglarda gemi gezdiren,
    Tarihi bastan yazdiran,
    TÜRK'üm!

Aybalam76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    479
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    100
    @Aybalam76

Alıntı bahar Rumuzlu Üyeden Alıntı
    Bende ahmet kayanin bir vatan haini olduguna katiliyorum adini bile anmak istemdigim pkk yi destekleyen insanlara ozel konserler verdigi ortaya cikmistir.
    Oncelerden ahmet kayanin cdlerini alip dinledim simdi haram olsun diyorum ve lanetliyorum oyle insanlari!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kai-bodrum bu ulkede yasayan herkes kardestir buna bende katiliyorum tabiki bunu biz Turkler herzaman soyledik ve keske butun kurtlerde soyleyebilse ama ahmet kaya hakkinda yaptigin yoruma kesinlikle katilmiyorum o konser kayitlarini izle bir istersen YOUTUBE IZLEYEBILIYORMUSUN BILMIYORUM BUYUR SANA KAYITLARIN ADRESI
    [Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir. Üye Olmak İçin Tıklayın...]

KONSER VERDIGI HALKA BAK!!!!!!!!!!!! O KONSER PARALARI NEREYE GITTI ZANNEDIYORSUN??
    VE SEN HAGLA AHMET KAYANIN CDYLERINE PARA YATIRIYORSAN OZAMAN SENIN TURK-KURT KARDESTIR DEDIGIN SOZUNEDE INANMAM CUNKU O PARALAR PKKYA YATIRILIYOR....... BELKIDE SEN O KONSERLERI HENUZ IZLEMEDIN BILEMEM VERDIGIM ADRESI IZLEDIKTEN SONRA AHMET KAYA HAKKINDA DUSUNCEN HAGLA DEYISMEYECEKSE OZAMAN SOZUNE INANILMAZ MAALESEF.....OYLE BIR HALKA KONSER VEREN SEREFSIZ VATAN HAINIDIR!!!!!!!!!!!!!!

Verdiğin adrese Türkiyeden girilmiyor Bahar.. Türkiyede you tube kapalı.. Biz Almanya üzerinden ktunnelden giriyoz. İnşallah adresi önerdiğin arkadaş bakabilmiştir.. Konu hakkındaki görüşlerin için de teşekkürler

C*C*C*.YANLIZ_KURT.C*C*C* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    2
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    0
    @C*C*C*.YANLIZ_KURT.C*C*C*

Standart VATAN HAYİNİ

selam aleyküm.KAİ_BODRUM.açtığın konu beni şaşırtı nedeni şu eyer her T.C kimliği taşıyan türk olsaydı.VATANINI SEVEN olsaydı bugün çocuk katili p..... apo denen g....... orda yatmazdı doğrumu?

Gonax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    94
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    2
    Tecrübe Puanı
    100
    @Gonax

selamun aleyküm

bir iki laf demek istedim müsadenizle. yazilanlarlin hamisini okudum ona göre diyiremki
    birkere bu ülkede bu geder ayrımcılık yokdu. bu anlamda; daha düneyine geder ki bu
    düneyin epey bir zaman oldu. türk, kürt, laz, çerkez, alevi, sünni vs. örnekleri çoğaltmak
    mümkün. böyle bir ayrım yoktu veya bağıslayın bu kadar fazla deyildi. taaki burada
    çok açıkca yazmak istemiyorum. birilerinin azeri halkı için onlar bizden deyildir demesi
    öte yandan kürtce konusmak yasak diyip sonrada tekrardan serbest diyen birileri
    cıkıncaya kadar.

velhasıl kelam; konusunca kimse biz ayrım yapıyoruz demiyor da peki bu ayrımcılık nerden
    geliyor. ben söyleyim size bunların tamamı dalavera danışıklı dövüs. tamamiyle dıs güzlerin
    düsmanlarımızın Türkiye Cumhuriyeti'bölmek için kurduğu tuzaktan baska birsey deyildir.
    Türk'ü Türk'ten baskası durduramaz gücü yetmez" ise bizde kendilerini kendilerine kırdıralım
    düsüncesi ile hazırlanmıs. hiçbir insanlık anlayısına sığmayan kaleslikten baska birsey
    deyildir.

elbette ben şu toplum şöyle yaptıda buda terörist oldu demiyorum. Bence bunların tamamı
    sadece ve sadece bizi bize vurdurtmak için yapılmıs haince kallesce yapılmıs bir tuzaktır.
    Ve biz her seferinde bu tuzağa düşüyoruz ne yazıkki

Kürt olan kürtce konusan kisilerde bizem kardeslerimiz. Birkaç kendini bilmezin yaptığı
    olaylarını bütün bir topluma yaymanın anlamsız olduğunu elbette hepimiz biliyoruz.
    ama güneydoğuda yasananları anlatabilmek o kadar zorki. kimi isteyerek, kimi kendine göre
    bazı sebeplerle, kimi de tehditle zorla bu türlü olaylara çekilmektedir. orada yaşamak
    ve zorbaların tehditlerine dayanmakta aslında çok kaloy deyil.

burada kürtce ile ilgili bazı yasakların sebebi kürt olan kardeslerimizin tamamının öyle görülmesinden olmadığını çok iyi biliyorum. terör örgütünün bütün yayınlarının kürtce yapılarak diyer insanlarda bir kulak dolgunluğu yaratmasındandır. Terör örgetünün bütün yayınları malesef diyorum. bizim halkımızın bir bölümünün kullandığı lisanı kullanıyor
    olması buna sebeptir diye düsünüyorum

peki az öncede dediyim gibi birkaç kendini bilmezin haraketleri bir topluma yayılırmı...?
    elbetteki hayır. ama şöyle bir durum söz konusu. kendimden örnek veriyorum.
    ben kürtce bilmiyorum. (daha genis söyleyimki kürtce bilenlerinde türkçe bilmedikleri
    söylenmesin elbette kürtce bilipte türkçe bilmeyenlerde var. ama kürtce bilmeyipte türkçe bilenler daha fazladır) bu sebeple benim kürtce öğrenmem gerekmektedir. Oysaki kürtce
    bilen kardeslerimin çok büyük bir çoğunluğu Türkçe bilmektedirler. Yani kürtce konusup
    sarkı türkü vs. leri kürtce dinleyip kardeslerimizin bir bölümünün anlamasını sağlamaktansa
    Türkçe konusup yapın yaparak bütün herkesin biri birileri ile anlasmalarını sağlamak
    Daha kolaydır Radyomuzda veya burada bu şekilde yayın yapma ve konusma gayretimiz
    bundandır.

biz burada sadece kaynasmak birbirimize gerekirse eyrileride söyleyerek doğruları bulma
    buldurma gayreti içerisinde olmalıyız. kimse kimseyi dinlemez veya anlayabileceyi bir lisan
    ile konusmazsa, kimsede kimseyi anlamaz ve aradaki uçurum büyüdükçe büyür.
    bizler dost kazanma taraftarıyız.

simdi konunun açılıs sebebi olan yazıdan anladığıma geleyim. biz falanca dinlenmesin yasak
    “filanca dinlensin derken bazılarımızın kardesini bazılarımızın babasını, bazılarımızın
    evladını kaybetiyi terör örgütü ve bunların yandasları ve hatta sempazitanlarının laflarını
    ve müziklerini bu forum ve radyo dahilinde yasaklanmıs olduğunu biliyorum
    ve
    yukarıdada adını yazdığınız kişininde kim olduğunu herkes kadar biliyorum. Kimse kimseyi
    böyleydi öyleydi diye meth etmesin lütfen. Önce vatanperverdi de böyle idi . sonra böyle
    böyle oldu. Arkadaslar o kisiyi hepimiz tanıyoruz. “

yani buradaki yasakların kürt veya kürtçeye olmadığını çok iyi biliyorum.

peki diyebilirsinizki biz kürtçe biliyoruz. o zaman bizim iyidir güzeldir hosdur. bunun kötü
    bir anlamı yoktur dediyimiz konusmaları sarkı türkü vs. çalalım. olmaz
    bu konusmalaradan sarkı türkü vs. lerden birtek üyemiz bile anlamayacak olursa olmaz.
    iletisim kurabilmek, dost kazanabilmek doğruları bulmak için esastır.

ama yinede söylüyorum burdan arkadaslarımız duysunlar; bizim yasaklara karsı nasıl bir
    antipatimiz olduğu aşikardır. O zaman bu yasakları koyan kardeslerimiz yasakların
    gerekçelerini yanlarına yazsınlarki böyle polemikler olmasın….
    (“elbette küfür etmek yasaktır” gibi yasaklardan da bahsetmiyorum )

kısacası bu sitenin Kürtlere veye kürtçeye karsı olduğunu sanmıyorum. Sadece ve sadece
    terör örgütü kaynaklı yasaklardır. Tarftarları ve sempazitanlarınında elbette her türlü
    yazılı veya sözlü beyan veya sarkı türkü gibi sanatsal olaylarınında burada anılması
    dinletilmesi yasaktır. Bundan daha doğal bir yasakta olmaz kanaatindeyim Bunuda başka bir
    açıklamasının olduğunu sanmıyorum..

tesekkür ederim..

selametle......................(F)
    Konu Gonax tarafından (31.08.2008 Saat 19:23 ) değiş;tirilmiş;tir.
    Tutmamışsa Aşkın Mayası, Cezbeylemez Gözlerin Elası
    Hak'ka Yönelmişse Gönül, Yüze Ne Hacet..!

Dygsuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    3263
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    3
    Tecrübe Puanı
    1052
    @Dygsuz

Dün Kurtuluş savaşında ,Çanakkale'de Türk askeriyle omuz omuza ülkelerini savunanlar Bugün Bingöl'de 4 yavrumuzun daha taciz ateşiyle canına kıydılar.Onlar T.C vatandaşlığını ellerinden gelse sildirecekler.Siz hangi akla hizmetle onlara ılımlı yaklaşıyorsunuz ?

Türkiye tarih boyunca ne kaybettiyse iyi niyetinden ve ılımlı yaklaşımlarından kaybetti Kıbrıs kamburumuzu bile doğrultamadık.Kendi içimizdeki kavgalar geleceğimize ne kadar çok zarar veriyor bunun farkındamısınız ? Japonya kendini topladı teknolojide dünya devi oldu ,Almanya kendini topladı marka oldu,biz nelerle uğraşıyoruz?

Türkiye Türküm diyenlerin vatanıdır.Kalan kalır kabul eder etmeyende istediği yere gider,yetsin artık babasız kalan yavrularımızın acısı.

MELEKLIKIZI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    81
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    581
    @MELEKLIKIZI

SELAMIN ALEYKÜM.....

Yazılanların hepsini okudum.. bende bişeyler yazıyım dedim. Öncelikle ben hiçbir zaman kürt ayrımcılığı yapmak için yazmıyorumm. benim düşünceme göre eyer ben bu vatanın bir evladıyım diyen bir kişi bir vatan hainini savunmaz.. o şahıs için t. c. vatandaşıdır diyosunnuz, apo dene k..k te t.c kimliği taşıyor. Bu ülkeye askerlik yaptı diyor: Nurettin demirtaşta askerlik yapıyor şimdi!!!!! ben azda olsa pkk sempatizanı olan herkesin bu ülkeden temizlemnesini istiyorum.. 30-35 yıldır bu ülkenin başına bela olan bir örgüte yardım ve yataklık yapan ş...sizde bir pkk lıdır. bu ülke için ş.....sizlerin ülkesi diyebilen bir mahluk bu ülkenin vatandaşı olamaz.

Bu ülkenin tek dini, tek dili, tek bayrağı vardır.. ülke toprakları bölünmez bir bütündür. buna uyan uyar uymayana eyvallah.. cehenneme kadar yerleri vardır

saygılarımla

Yaş;
    40
    Konular
    81
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    634
    @Bahar

Oyle insanlar biz turkuz desede biz onlari kabul etmiyoruz turkluge!!!!!!!!!!!
    Herkes Turk olamaz!!!!!
    Konu Bahar tarafından (31.08.2008 Saat 21:46 ) değiş;tirilmiş;tir.
    Ben bir TÜRK'üm!
    Orta Asya'da türeyen,
    Anadoluda büyüyen,
    Daglarda gemi gezdiren,
    Tarihi bastan yazdiran,
    TÜRK'üm!

C*C*C*.YANLIZ KURT.C*C*C* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konular
    1
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    0
    @C*C*C*.YANLIZ KURT.C*C*C*

Ama en azından AHMET KAYA dediğiniz Zat;Bu ülke'nin askerliğini 18 ay yapmış bir insan...

Ozan Arif ne ise benim için,siz ne iseniz benim için,Ahmet Kaya'da benim için odur...

Ben onlarca Pkk'yı destekleyen site'ye üye oldum;Ve her seferin de Kürt-Türk kardeşliğini savunduğum için Ban'lanmış bir insanım...

Ben bağırmasını slogan atmasını bilmezmiyim Apo için?
    S.A ŞEH EDEBALİNİN NASİHATINDAN SANA BİR İKİ SATIR YAZAYIM İYİ OKU ANLA NE DEDİYİNİ MADEM BUKADAR BİLGİLİSİN KÜLTÜRLÜSÜN ANLARSIN.( OĞUL:İNSAN VARDIR ŞAFAK VAKTİNDE DOĞAR,GÜN BATARKEN ÖLÜR.)(UNUTMAKİ DÜNYA SANDIĞIN KADAR BÜYÜK DEGİLDİR.)(UNUTMAKİ;YÜKSEKTE YER TUTANLAR,AŞAĞIDAKİLER KADAR EMNİYETTE DEĞİLDİR.).GELELİM SANA A.K. ASKERLİK YAPTI DİYORSUN GÜZEL İNANDIM.OZAN ARİFLE YADA OZANLARLA.A.K VEYA İ.T. OZANLARLA YADA OZAN GİBİLERLE BİR KIYASLIYORSAN. ÜSTYÜNE ÜSTLÜK SEN PİÇ KURULARINI DESTEKLEDİYİNİ BİLEBİLE SİTELERE UYEYSEN.BEN YADA BENİMGİBİ DÜŞÜNENLER SENİN SULOGAN ATMADIĞINI NERDEN BİLELİM.ZATEN BU YAZINLA BEN PKK YI DESTEKLİYORUM ANLAMINDASIN EĞER SEN VE SENİN GİBİLER DESTEK DEĞİL KOSTEK OLSA ONLAR ZATEN BARINAMAZ İÇİMİZDE.EĞER ASKER OLURSAN Kİ UMARIM SENDE BENİM GİBİ DOUDA YAPARSIN ( KENDİ IRKINDAN OLAN SEÇİLMİŞ PİSLİKLERE NALET OKURSUN )VE ANLARSIN.BU SİTEDEDE OLUŞUN EYER NABIZ YOKLAMAKSA AMCIN YAZIKLAR OLSUN SANA.YÜZSÜZLÜYÜN BUKADARI FAZLA GELİR YUH DEMEK LAZIM SEN VE SENİN DÜŞÜNCENİ PAYLAŞANLARA.PKK DESTEKCİSİNİ DESTEKLEYEN BİRİNİ ARAMIZDA GÖRMEK İSTEMİYORUZ.( ŞAHSIM ADINA )

KAI-BODRUM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yaş;
    34
    Konular
    9
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    0
    Tecrübe Puanı
    576
    @KAI-BODRUM

Alıntı Dygsuz Rumuzlu Üyeden Alıntı
    Dün Kurtuluş savaşında ,Çanakkale'de Türk askeriyle omuz omuza ülkelerini savunanlar Bugün Bingöl'de 4 yavrumuzun daha taciz ateşiyle canına kıydılar.Onlar T.C vatandaşlığını ellerinden gelse sildirecekler.Siz hangi akla hizmetle onlara ılımlı yaklaşıyorsunuz ?

Türkiye tarih boyunca ne kaybettiyse iyi niyetinden ve ılımlı yaklaşımlarından kaybetti Kıbrıs kamburumuzu bile doğrultamadık.Kendi içimizdeki kavgalar geleceğimize ne kadar çok zarar veriyor bunun farkındamısınız ? Japonya kendini topladı teknolojide dünya devi oldu ,Almanya kendini topladı marka oldu,biz nelerle uğraşıyoruz?

Türkiye Türküm diyenlerin vatanıdır.Kalan kalır kabul eder etmeyende istediği yere gider,yetsin artık babasız kalan yavrularımızın acısı.
    O zaman pkk'lı Ş*******lere laf söylensin...Ölen şehitler'in bir'i Van kürdü,biri Hatay'a göç etmiş kürt,öbürü de yıllardır istanbul'a göç etmiş başka bir kürt genci...Öbür ölen askerde Ordu'lu...

Ve burda da bir sonuç umarım çıkarırsınız;Bizim pkk ile bir alakamız yok...
    Olsaydı bugün askerler'in anası kürtçe ağıtlar yakmazdı...
    Pkk'nın sıktığı kurşun'un etnik kökeni de yok...
    KÜRT'lük gibi şerefli bir etnik kavramı'nı,Ermeni tohumları'nın kurduğu p....r savunamaz...
    Unutmayın ki;Apo'nun asıl lideri ben vatanseverim diyen dillerdi...
    Apo pkk'yı kurmadan 2 yıl öncesine kadar,Avrupa'da türkiye ajanlığı yapıyordu...
    Bunun sebebi ne olabilir sizce?

İmzam'ın son satırlarını okuyun;belki bazı gerçeklerin farkına varırsınız...

Ayrıca ben vatanseverim,pkk düşmanıyım,terörü sevmem diyenler varsa,erkekler için söylüyorum;
    Bush'u,Ermeni Şerefsiz Koçaryanı,Murat Karayılan'ı bir ortam da görelim;canlı bombayı ben üzerime alıp patlamaya hazırım ve hazırız!..Ama tek korkum var!Şüpheniz olmasın ki;Bu adamlar'ın olduğu o ortamda,ülkemizin önde gelen adamları da olabilir...Tıpkı geçmişte ki gibi....

O zaman anlarsınız;Serçe parmağı ile şehadet parmağı'nın arasın da ne kadar çok far olduğunu...

3-5 Tane beyni yıkanmış,amaçları'nın ne olduğunu bilmeyen dağ çakal'ı ile biz kürtler'i aynı kefeye koymayın....

KÜRT & TÜRK HER ZAMAN BİRDİR;ALLAH'IN BİR OLDUĞU GİBİ!..
    اَشْهَدُ اَنْ لاَ اِلهَ اِلاَّ اللهُ وَاَشْهَدُ اَنَّ مُحَمَّدًا عَبْدُهُ وَرَسُولُهُ