Kullanıcı Tag Listesi

http://foto.fanatik.com.tr/Article/2008/8/7_227592_josico_gelis2808_414_232.jpg Fenerbahçe'nin yeni transferi İspanyol futbolcu Josico, İstanbul'a geldi. 'Fenerbahçe'de olmaktan mutluyum' Fenerbahçe'nin prensipte anlaştığı Villarreal takımının orta saha oyuncusu Josico’yu, Atatürk Havalimanı’nda, İdari İşler Menajeri Volkan Ballı karşıladı. Josico, havalimanında yaptığı açıklamada, Fenerbahçe’de olmaktan mutluluk duyduğunu Fenerbahçe için elinden geleni yapacağını söyledi. İspanyol

Bu konu 716 kez görüntülendi 0 yorum aldı ...
Hoşgeldin son Boğa! 716 Reviews

Konuyu değerlendir: Hoşgeldin son Boğa!

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 716 kez incelendi.

bYMuH@mM£d76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    57
    Bahsedildi
    0 Mesaj
    Etiketlenmiş
    0 Konu
    Tecrübe Puanı
    432
    @bYMuH@mM£d76

Standart Hoşgeldin son Boğa!

Fenerbahçe'nin yeni transferi İspanyol futbolcu Josico, İstanbul'a geldi.

'Fenerbahçe'de olmaktan mutluyum'
    Fenerbahçe'nin prensipte anlaştığı Villarreal takımının orta saha oyuncusu Josico’yu, Atatürk Havalimanı’nda, İdari İşler Menajeri Volkan Ballı karşıladı. Josico, havalimanında yaptığı açıklamada, Fenerbahçe’de olmaktan mutluluk duyduğunu Fenerbahçe için elinden geleni yapacağını söyledi. İspanyol futbolcu, "Tanıdığım kişilerin takımın içinde olması önemli. Takımda Güiza ve Aragones’in yanı sıra Uruguay ve Şilili arkadaşlarımızla aynı dili konuşacak olmamız benim için bir avantaj. Tabii ki Fenerbahçe’yi biliyorum, bilgim var. Fenerbahçe’nin her zaman hedefleri olan bir takım olduğunu biliyorum. Amacımız bu hedefler doğrultusunda çalışmak" diye konuştu.

Josico’yu, havalimanında az sayıda taraftar karşılayıp sevgi gösterilerinde bulundu. İspanyol futbolcu yarın saat 13.00’te Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı’nda resmi sözleşme imzalayacak.

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: Hoşgeldin son Boğa!

Kategori: Spor Haberleri

Konuyu Baslatan: bYMuH@mM£d76

Cevaplar: 0

Görüntüleme: 716

ßŶ ๓ยђค๓๓є๔