Kullanıcı Tag Listesi

Kaptan Alex, adım adım Fenerbahçe'nin Avrupa Kupaları'nda en çok gol atan futbolcusu olmaya gidiyor. Kaptan Alex, adım adım Fenerbahçe’nin Avrupa Kupaları’nda en çok gol atan futbolcusu olmaya gidiyor. Belgrad’daki ilk maçta olduğu gibi dün de Partizan ağlarını havalandıran Brezilyalı yıldız, böylece gol sayısını 11’e çıkardı ve Tuncay’a bir adım daha yaklaştı. Sambacı, bir gol daha attığı takdirde 12 gollü Tuncay’ı yakalayacak ve zirveye kurulacak. Alex’in önünde bunu başarmak için, takımı

Bu konu 751 kez görüntülendi 0 yorum aldı ...
Alex, Tuncay'ın ensesinde 751 Reviews

Konuyu değerlendir: Alex, Tuncay'ın ensesinde

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 751 kez incelendi.

bYMuH@mM£d76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    57
    Bahsedildi
    0 Mesaj
    Etiketlenmiş
    0 Konu
    Tecrübe Puanı
    432
    @bYMuH@mM£d76

Standart Alex, Tuncay'ın ensesinde

Kaptan Alex, adım adım Fenerbahçe'nin Avrupa Kupaları'nda en çok gol atan futbolcusu olmaya gidiyor.

Kaptan Alex, adım adım Fenerbahçe’nin Avrupa Kupaları’nda en çok gol atan futbolcusu olmaya gidiyor. Belgrad’daki ilk maçta olduğu gibi dün de Partizan ağlarını havalandıran Brezilyalı yıldız, böylece gol sayısını 11’e çıkardı ve Tuncay’a bir adım daha yaklaştı. Sambacı, bir gol daha attığı takdirde 12 gollü Tuncay’ı yakalayacak ve zirveye kurulacak. Alex’in önünde bunu başarmak için, takımı gruplarda mücadele edeceği için en azından 6 maç daha bulunuyor. Bu arada 28. dakikada ağları havalandıran Semih de, 8 gollü Cemil Turan’ı geçerek, Avrupa Kupaları’ndaki en golcü 3. futbolcu oldu. Tuncay 12 gole 29 karşılaşmada, Alex, 11 gole 40 maçta ulaşırken, Semih 9 golü 21 müsabakada kaydetti.

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: Alex, Tuncay'ın ensesinde

Kategori: Spor Haberleri

Konuyu Baslatan: bYMuH@mM£d76

Cevaplar: 0

Görüntüleme: 751

ßŶ ๓ยђค๓๓є๔

Etiketler