Kullanıcı Tag Listesi

Avustralya Milli Takımı Teknik Direktörü Pim Verbeek kadroya çağırdığı Kewell için, "Türk futbolu ona çok yakıştı. Türkiye'de olduğu için de çok mutlu ve heyecanlı" dedi. Galatasaray’ın yıldız oyuncusu Harry Kewell’a, Avustralya Milli Takımı Teknik Direktörü Pim Verbeek’ten övgü dolu sözler... Dünya Kupası elemelerindeki Özbekistan maçı ve onun hazırlığı niteliğinde olan Hollanda provası için Kewell’ı kadroya çağıran Verbeek, “Kendisi ile geçtiğimiz hafta bir görüşme yaptım, sakatlığının

Bu konu 902 kez görüntülendi 0 yorum aldı ...
'Size çok yakıştı' 902 Reviews

Konuyu değerlendir: 'Size çok yakıştı'

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 902 kez incelendi.

bYMuH@mM£d76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beğendikleri
    0
    Beğenileri
    57
    Bahsedildi
    0 Mesaj
    Etiketlenmiş
    0 Konu
    Tecrübe Puanı
    432
    @bYMuH@mM£d76

Standart 'Size çok yakıştı'

Avustralya Milli Takımı Teknik Direktörü Pim Verbeek kadroya çağırdığı Kewell için, "Türk futbolu ona çok yakıştı. Türkiye'de olduğu için de çok mutlu ve heyecanlı" dedi.

Galatasaray’ın yıldız oyuncusu Harry Kewell’a, Avustralya Milli Takımı Teknik Direktörü Pim Verbeek’ten övgü dolu sözler... Dünya Kupası elemelerindeki Özbekistan maçı ve onun hazırlığı niteliğinde olan Hollanda provası için Kewell’ı kadroya çağıran Verbeek, “Kendisi ile geçtiğimiz hafta bir görüşme yaptım, sakatlığının tamamen geçtiğini gördüm. Takımdaki anahtar oyuncum olacak” dedi. Galatasaray’a geldikten sonra yıldız futbolcunun eski performansına kavuştuğunu da söyleyen Avustralyalı hoca, “Türk futbolu ona çok yakıştı. Kewell da orada olduğu için çok heyecanlı ve mutlu” diye konuştu.

Konu Bilgileri       Kaynak: www.azeribalasi.com

Konu: 'Size çok yakıştı'

Kategori: Spor Haberleri

Konuyu Baslatan: bYMuH@mM£d76

Cevaplar: 0

Görüntüleme: 902

ßŶ ๓ยђค๓๓є๔

Etiketler

Yer imleri

Yer imleri